Jump to content

Moto Zajednica

Početnik - FJS 600 - Niš

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Aleksandar iz Niša. Nov u svetu na dva točka. Na forum naleteo prilikom pretrage iskustava sa Hondom Silver wing fjs 600 pre kupovine i zahvaljući članovima koji su do detalja opisali sve što me je interesovalo, ista je u garaži već 3 meseca (nemam A, odvozio časove, čekam polaganje i probnu vozačku u 37. godini a nakon 20 -ogodišnjeg posedovanja vozačke dozvole B kategorije)

Veliki pozdrav i vidimo se na forumu...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: R1200gsa
On 13.6.2021. at 21:00, sale-nis je napisao:

Aleksandar iz Niša. Nov u svetu na dva točka. Na forum naleteo prilikom pretrage iskustava sa Hondom Silver wing fjs 600 pre kupovine i zahvaljući članovima koji su do detalja opisali sve što me je interesovalo, ista je u garaži već 3 meseca (nemam A, odvozio časove, čekam polaganje i probnu vozačku u 37. godini a nakon 20 -ogodišnjeg posedovanja vozačke dozvole B kategorije)

Veliki pozdrav i vidimo se na forumu...

Ne znam kako je u Nišu, ja u Leskovcu dobio normalnu dozvolu nakon polaganja za A, takodje položio za B davne 1998 god...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
I ja sam dobio probnu iako B imam odavno rekli su mi da mora tako jer nikad pre nisam imao probnu za neku kategoriju
Ista priča. Za "B" sam polagao 2002. a ovo mi je prvo polaganje po novom zakonu i zato ide probna.
Nema veze, brzo prođu i te dve godine

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja