Jump to content

Moto Zajednica

Počinjem sa kozmetičkim radovima ma motociklima.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Nalazim se na Novom Beogradu,blok 28. tačno preko puta Međunarodnog Expo centra i pored Super Vera.

Tretman obuhvata RUČNO pranje

Da bih došao ispod repa,kod zadnjeg mesta,koristim crevo (koje ima pitisak slobodnog pada vode) .Od sapunice,koristim šampon za pranje automobila i motocikla.Posle pranja motor se TEMELJNO briše i čisti i pušta se da se osuši,nakon toga ide voskiranje i uklanjanje mikoogrebotina sa plastičnih delova,poliranje metalnih delova,sa purol pastom,i skidanje sitnih ogrebotina,te poliranje do visokog sjaja,normalno od zavisnosti starosti podloge.Za završnicu,motociklu se gumeni delovi premazuju sa tečnim silikonom,što omogućava dugotrajan sjaj i otpor na nečistoću.WD 40 koristim kao sredstvo za podmazivanje fuzasterskih obruga,i dgugih opruga koje su pristupačne.Ako se motor sprema za neku izložbu,proces se radi dva puta,ali je i skuplje 1 800 dinara,a ovi egzotični lepotani što vidite,samo su jedanput prošli tretman.Cena je ista,bez obzira na vrstu motocikla.HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Milutina Milankovića 100,zakazivanje preko telefona,a radovi počinju od sutra,pošto sam danas angažovan oko falkuteta...a inače radim kod mene u garaži

Radno vreme radnim danima i subotom,u dva termina(poželjno zakazivanje) pre podne od 09:00 ; popodne od 15:00 časova

Opseg rada od dva do tri sata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Da li je pranje/odmascivanje lanca ukljuceno u cenu ?

 

Pozdrav i srecan pocetak,

 

;)

Hvala na lepim zeljama.

Nije uračunato u cenu,s razlogom što ne želim da čistim lanac mojom metodom(benzin) jer neko nekoristi to sredstvo,pa bi mogao da izazovem nezeljene reakcije mušterija,stoga ne zelim da eksperimentišem.   ;)     hvala na razumevanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Da li je pranje/odmascivanje lanca ukljuceno u cenu ?

 

Pozdrav i srecan pocetak,

 

;)

Hvala na lepim zeljama.

Nije uračunato u cenu,s razlogom što ne želim da čistim lanac mojom metodom(benzin) jer neko nekoristi to sredstvo,pa bi mogao da izazovem nezeljene reakcije mušterija,stoga ne zelim da eksperimentišem.  ;)    hvala na razumevanju

Ne vidim zašto to ne bi radio koristeći tradicionalne indijanske netode sa preparatima koji za to služe  ???

 

U svako m slučaju srećan rad ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Pošto vidim da ima ljudi koji su zainteresovani i za čišćenje lanca,uvešće se i detaljno čišćenje lanca,lanac se naplaćuje 100 dinara.

 

Ja cu da ti platim i pivo-dva...ali kad zavrsis radove...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Puno srece u poslu a sigurno se vidimo i na pranju!

 

Predlozio bih ti posto ces se baviti i ciscenjem lanca da pored benzina uvedes i druge preparate tipa famin i petrolej(sve je to jeftino i kupuje se na svakoj pumpi) ili cak motul sprej za onoga ko hoce vecu doplatu jer je sprej skup pa da ljudi biraju cime hoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Puno srece u poslu a sigurno se vidimo i na pranju!

 

Predlozio bih ti posto ces se baviti i ciscenjem lanca da pored benzina uvedes i druge preparate tipa famin i petrolej(sve je to jeftino i kupuje se na svakoj pumpi) ili cak motul sprej za onoga ko hoce vecu doplatu jer je sprej skup pa da ljudi biraju cime hoce.

Hvala na lepim željama,a naročito na savetu,a upravo si mi pročitao misli  :D ....ako se poslić lepo razradi,planiram još ponešto da uvedem...no neću o tome,kad dođe vreme onda će se znati...I naravno vidimo se na pranju.  ;)

Još jednom moj kontakt telefon: 063/319-677

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Evo i ovde da pozelim srecan pocetak za sada "mini" biznisa,nadam se da ce ubrzo postati "maxi" biznis ;).Ja sam nesto slicno radio do prosle godine i nimalo nije lak,a ni naivan posao.Voleo bih da ljudi ne porede ovakvo sredjivanje motora i cenu sa pranjem motora u perionici i tim cenama jer te dve stvari nemaju nikakvih dodirnih tacaka.

Puno uspeha Vule ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Evo i ovde da pozelim srecan pocetak za sada "mini" biznisa,nadam se da ce ubrzo postati "maxi" biznis ;).Ja sam nesto slicno radio do prosle godine i nimalo nije lak,a ni naivan posao.Voleo bih da ljudi ne porede ovakvo sredjivanje motora i cenu sa pranjem motora u perionici i tim cenama jer te dve stvari nemaju nikakvih dodirnih tacaka.

Puno uspeha Vule ;)

OOOOJAAAOOOO!!!  ;D ;D ;D ;D Puno hvala na podršci Pauče,hvala ti ko bratu i za savete i za lepe želje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

pozdrav i smatraj da si stekao jos jednu musteriju a ti prosledi ako nekome treba dobar mehanicar!bane cbr 600 rr!respect!let there be brotherhood!

Važi Bane,dogovorili smo se,čim nešto saznam,javljam ti....a ti meni javi kad budeš zeleo da je sređuješ....Brotherhood forewer!!!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Sutra cemo da slikamo moju Afriku ;D ;D ;D Pre i posle tretmana ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Xexexe,volim kad me podcenjuju...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja