Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO MT 800

Recommended Posts

  • Drug član, 2443 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 10/6/2022 at 6:54 PM, mick said:

Možda se vlasnik pomenutog SR300 javi ovde...koliko znam kontaktirao je ovlašćeni servis (famozni serviser na NBGD koji ne radi motocikle već samo kvadove).

Tamo mu je rečeno da nemaju te delove na stanju (jaaako je čudno kako za aktuelne modele koje prodaju nemaju lager) i da će naručiti delove. Svaki put kad je zvao servis rečeno mu je da će biti. Ono što @Nolanka piše jeste istina...nemaju adekvatan lager imaju potrošne delove tipa filetri ulja, vazduha i td i to bukvalno papreno naplaćuju recimo ...pločice za prednje kočnice 9000din po disku, zadnje 7800, filter ulja 1500 din, filter vazduha 7200 din plus naravno ruke. 

 

 

Ovo su cene za SR300??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Ovo su cene za SR300??

Ne to je bila cena potrošnog materijala za 650NK...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1582 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Danas sam na putu sreo dva ova CF moto MT 800 (1 na putu Užice-Čačak i drugi na putu Rudnik-Lajkovac na Ibarskoj magistrali) i 1 onaj od 650 ccm, po svemu sudeći, imaju svoju klijentelu i u Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Imali smo vožnju za vikend, 10-ak motora, jedan je bio CF Moto 800. Provozao sam ga 20-ak km i prijatno sam iznenadjen. Agregat pokazuje svoje KTM-ovsko poreklo i zaista je dosta živahan, kočnice vrlo dobre, solidna geometrija...

U kontekstu toga da su svi konkurenti pristojno skuplji, deluje da ima klijentelu.

Naravno, i vlasnik ovog primerka je prijavio problem sa Gevarom.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 10.10.2022. at 0:16, milomir22 je napisao:

Danas sam na putu sreo dva ova CF moto MT 800 (1 na putu Užice-Čačak i drugi na putu Rudnik-Lajkovac na Ibarskoj magistrali) i 1 onaj od 650 ccm, po svemu sudeći, imaju svoju klijentelu i u Srbiji.

Trebalo je toga dana da uplatis loto, bingo, kuglice u kladionici. S obzirom na broj prodatih primeraka u Srbiji, veca je sansa da ubodes sve to nego da u jednom danu naidjes na dva primerka 800 MT. Ovo ti kazem iz perspektive nekog ko zna tacnu cifru prodatih primeraka u regionu.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1479 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Bio pre neki dan do salona cf-a da vidim uzivo 800mt, izgleda mnogo bolje nego na slikama.

Citam temu i brine me podrska i servis, da li se bilo sta promenilo do sada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 48 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Bio pre neki dan do salona cf-a da vidim uzivo 800mt, izgleda mnogo bolje nego na slikama.

Citam temu i brine me podrska i servis, da li se bilo sta promenilo do sada?

Ako su oformili servis na novoj lokaciji bez onog sa NBG onda bi trebalo da su ok. A u svakom slučaju provozaš se do NS, BL, SA ili Crne Gore i tamo odradiš servise :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: BG-Vozdovac
  • Motocikl: CF MOTO 700 MT
Bio pre neki dan do salona cf-a da vidim uzivo 800mt, izgleda mnogo bolje nego na slikama.
Citam temu i brine me podrska i servis, da li se bilo sta promenilo do sada?
Koja mu je cena sad?

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 404 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
2 hours ago, Vojkan said:

Koja mu je cena sad?

11500 sa tri kofera i 5 god garancije, u TMC u Novom Sadu imaju jedan sa 9000km i full napakovan za nesto preko 9000 eur,bio im test model,jos je u garanciji

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1479 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
On 1.2.2023. at 9:51, Vojkan je napisao:

Koja mu je cena sad?

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Nov je 10900 € bez kofera

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre sat vremena, Disko Nindža je napisao:

11.000 eura za klotaru kineza? Mnooogo...

teško da je klotara...pogledaj specifikacije pa ćeš videti da su koferi još i nebitni u celoj priči.

 

Ride by wire, tft ekran, bt, grejači ručica, digitalni tempomat, shifter, senzori pritiska u gumama, led osvetljenje, tubeless gume (ako se dobro sećam), Kyba ogibljenje sa ful podešavanjem, brembo kočnice, abs, traction control i td. 

 

Ne znam da li sličnu opremu možemo naći na motorima slične cene...mada opet jaka cena za moj ukus :) 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ne mogu da se setim...davno je bilo predstavljanje ali znam da ima cornering abs i mogu da dodam, led maglenke, podešavanje vizira, zaštita volana/ruku, zadnji stabilizator, sliper cluch, crash bar, donju zaštitu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 404 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
2 hours ago, Mr_Wolf said:

Potpuno neverovatno, ali 800mt pored svega čime je natrpan ustvari nema traction control.

Nema traction kontrol ali ima cornering ABS,i meni je to bilo cudno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Danas ga lepo pregledao i mogu reci da je zanimljiv motor,bio je pun opreme bas je jedan par sedeo i imali su dosta komfora. Nazalast nemam slike jer je bilo jako tesko slikati koliko je ljudi bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 735 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Sa cenom Transalpa od 11200e ne znam ko će biti kupac ovog motora. Kao da golf 8 i neki gelly imaju iste karakteristike i cene.

Sent from my RMX2202 using Tapatalk



  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 404 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
1 hour ago, idanijel said:

Sa cenom Transalpa od 11200e ne znam ko će biti kupac ovog motora. Kao da golf 8 i neki gelly imaju iste karakteristike i cene.

Sent from my RMX2202 using Tapatalk


 

Zna li se sta ide od opreme za te novce?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1067 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Vozio sam 800MT i nisam bio oduševljen.

 

Bolje i klot transalp, jer, maglenke i kreš bar možeš da dokupiš, a ne možeš da doplatiš da ne bude cfmoto više kasnije :)

 

 

edit: ovo pričam i baš mogu da stanem iza toga, jer sam navedeni cfmoto baš i razmatrao da kupim, a evo završio na hondi.

tako da nije neko lupetanje i maštanje šta bih, nego sam tako i uradio.

ko je malo pratio forum zna da sam ozbljno razmišljao i da uzmem voge, a i imao benelli, tako da nisam gadljiv na kineze.

Promenio član Skittles
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 404 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
28 minutes ago, Skittles said:

Vozio sam 800MT i nisam bio oduševljen.

Jel bi hteo ovo da objasnis? ne lozim ozbiljno pitam.sta je to sto te odbilo konkretno kod 800MT,posto i sam razmatram kupovinu a nikako da zakazem probnu voznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1067 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Privuklo me u salonu kad sam video kako je načičkan svime, i deluje dosta kvalitetno urađeno. Kvalitetnije od V-Stroma koji sam gledao istog dana.

 

Onda je došao dan za probu i potpišem ja sve papire, uzmem ključ, upalim motor i...

Zvuči ko da je nešto polupano i da klepeće. Već sam opisivao negde, i komentar je bio da svi ti KTM agregati klepeću tako, svaki svoju pesmu različitu.

 

Ali ajde, nije drama. Krenem da vozim, (opet, ovo je verovatno do mene i neiskustva sa sistemom - javiću se za koji mesec kad se uhodam sa hondom) ali ovaj throttle by wire mi je mnogo nervozan bio. Hajd, preskočimo i to.

 

Izađem na autoput, snage ima!

Trepneš i ideš dobro preko ograničenja.

 (mada sigurno laže za 15-20 na sat rekao bih).

 

Ali me ostavio ravnodušnim tom snagom.

Obrnuo sam krug po avali, ok se vozi, nije strašno, ali ima i upravljivijih motora.

Za neke jednostavne stvari tipa grejači ako se dobro sećam, moraš kroz neki meni da prolaziš da bi uključio, umesto da je samo lepo fizički dugme negde.

 

I tako, nema ništa specijalno, ali sam ja očekivao da me obori sa nogu, jer za te pare možeš da gledaš polovne afrike.

 

Kao neka dobra riba koju sam doveo gajbi a ona samo legla ko leš.


Izvinjavam se na nedostatku boljeg objašnjenja, ali ne mogu prstom da uperim u nešto konkretno i kažem e zbog toga i toga, nego od svega po malo.

 

I do brenda je, sutra ovu hondu mogu da prodam za 3 dana skuplje nego što sam je platio, a cfmoto.... ne znam baš.

 

Zato sam i kupio šta sam kupio, bolje nova klot honda nego nabudžen cfmoto, ili isto šta sam gledao, polovne nabudžene honde.

 

Ne razmišljaju tako svi, i ne treba, zato svaki motor ima svog kupca, ja samo objašnjavam zašto ga ja nisam kupio, i to je istina za mene, za nekog nije. I to je okej.

Neko će se pronaći u ovome šta sam napisao, i nadam se da sam im pomogao, kome zvučim ko debil nek ide sam da proba i odluči za sebe.

 

edit: momci iz cfmotoa su bili skroz ok za probu, zakazao danas za sutra, ne košta ništa, potpiše se da plaćaš bilo kakvu štetu (ovo sam očekivao da će neki kasko pokriti, al aj) i možeš da ga teraš 2h, sasvim dovoljno.

 

ja sam im nasuo 500 din benzina, mislim da sam potrošio manje, ne znam ni dal bi me cimali al hajd, da budem fer.

Promenio član Skittles
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja