Jump to content

Moto Zajednica

Malaguti Madison

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Malaguti Madison 250S

Primetih da nema teme vezane za Malaguti skutere pa rekoh da je zapocnem, imam Madisona 250S 2002 god, presao 27500km i ako bog da jos ce mnogo :moto3:. Tema je otvorena za sve Malagutijevce a i one koji to nisu, da menjamo iskustva, predstavljamo masine i sve ono sto nas kao maxi skuterase spaja :takoje:.

 

Pozz svima :zdravo:.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

ja nemam madison, ali mi se cini da imamo isti agregat od 250 ccm. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Da se prijavim i ja kao ponosni vlasnik madisona t150 iz 2001 god. sa predjenih 28500 km. Kupio sam ga pre mesec-dva i presao sam do sada kilometar mozda heheheh.........:zdravo: sad za koji dan planiram da ga registrujem pa test voznja......:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Pozdrav kolege,evo da vam se i pridruzim.

Moj Madison je nesto mladji,2008.god,u pitanju je Madison 3 sa Piaggio agregatom 250ie.

Prvi sam mu vlasnik i do sada sam presao skoro 14000km sa njim uz dva peha.Procureo mi je jedan zadnji amortizer i na zadnjoj gumi mi je iskocilo 6 balona nakon 9000km.Osim toga drugih problema nije bilo,ja ga i dalje slatko vozim i nadam se da ce tako biti i ubuduce :zdravo: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 282 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Pozz kolega, jbg zeznuto je to sa amortizerom kad procuri, al bitno je da si opravio. Koliko te izasla popravka? :moto3:

Na moju srecu skuter je jos bio pod garancijom pa su mi to zamenili o njihovom trosku.

Ja sam ga kupio novog u Trionu 2010,a godina proizvodnje je 2008.Moguce da je od stajanja popustio ili ko zna zasto.

Inace sam se odmah raspitao za cene amortizera za slucaj da ih garancija ne pokriva i situacija je sledeca:novi Bitubo su 240evra par,njegovi original Paioli su 220evra par i uspeo sam da pronadjem coveka da mi donese neke zamenske za oko 60evra po komadu iz Italije,ali mi je odmah napomenuo da ne ocekujem neki kvalitet i dugotrajnost za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Motocikl: Malaguti Madison 250S

Pozz kolega, jbg zeznuto je to sa amortizerom kad procuri, al bitno je da si opravio. Koliko te izasla popravka? :moto3:

Na moju srecu skuter je jos bio pod garancijom pa su mi to zamenili o njihovom trosku.

Ja sam ga kupio novog u Trionu 2010,a godina proizvodnje je 2008.Moguce da je od stajanja popustio ili ko zna zasto.

Inace sam se odmah raspitao za cene amortizera za slucaj da ih garancija ne pokriva i situacija je sledeca:novi Bitubo su 240evra par,njegovi original Paioli su 220evra par i uspeo sam da pronadjem coveka da mi donese neke zamenske za oko 60evra po komadu iz Italije,ali mi je odmah napomenuo da ne ocekujem neki kvalitet i dugotrajnost za te pare.

 

Znaci vozi i moli boga da ne procure....Hvala za info, nadam se da mi u buducnosti neces trebati za ovo :jee:. Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Medison 3 250 narandzasti :D . Uzeo ga prosle god i presao 7000km i iskreno sluzi extra. Trenutno sam u fazi menjanja guma,servis sam radio pre 2000km ali posto je stojao celu zimu,opet cu mu uraditi,tj posle 1.aprila(posle plate),i obradovacu ga sa nekim lepsim loncem :) Toliko za sada.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

koja je ovo fora :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

idu teme malaguti problem sa paljenjem, malaguti problem sa strujom, i onda PONOSNI VLASNICI :neznam::lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

1nanana.gif Nemoj tako motor_che.. 1lud.gif

Moram da branim Malagutijevce..

Problem sa relejima i strujom moze da ima bilo koji motor, a jos ako je cackao neko ko nije bas strucan mogu da nastanu problemi. Noviji modeli kao sto sam ja imao su extra.. Samo da su jos ubacivali malo jace agregate ja moj ne bi nikad prodao..

I ja sam bio PONOSNI vlasnik Madisona 3 250ie..

 

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

pa moram malo da oživim temu, da vidim sta imaju ljudi da kažu :zvizduk: ...

vidiš da nisam ni hvalio ni kudio nikoga :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Gilera Runner 180SP

Ponosni sada vec 4 godine bivsi vlasnik malaguti madisona T150 2000to, ove sezone u planu kupovina s250 2003-4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Ponosni vlasnik RS250 2004, piaggio agregat sa karburatorom. Imam ga nedelju dana i za sada sam presao skoro 500 kilometara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Danas kao grom iz vedra neba postade i ja vlasnik jednog Madisona s250 sa Yamahinim agregatom, sledi registracija i servis, menjanje guma i cepaj, jedini problem je ovaj desni retrovizor koji ne stoji bas najbolje pa vas molim ako neko ima service manual da mi posalje posto mi je prvi Madison pa bi malo upoznavanja i kroz knjige

post-21163-0-60082000-1338651286_thumb.jpg

post-21163-0-81293000-1338651295_thumb.jpg

post-21163-0-73770500-1338651305_thumb.jpg

post-21163-0-99491300-1338651313_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Danas kao grom iz vedra neba postade i ja vlasnik jednog Madisona s250 sa Yamahinim agregatom, sledi registracija i servis, menjanje guma i cepaj, jedini problem je ovaj desni retrovizor koji ne stoji bas najbolje pa vas molim ako neko ima service manual da mi posalje posto mi je prvi Madison pa bi malo upoznavanja i kroz knjige

Cestitam da te sluzi kako ti zelis.. I da.. xenoni obavezno na taj motor ako mislis da vidis nesto nocu.. Ostalo sve znas sta raditi..

 

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Cestitam da te lepo sluzi...:zdravo: Imam vise tih service manuala, daj mail da ti posaljem...... Na slikama fino izgleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

alexandarandjelkovic@yahoo.com

Interesuje me ono sto bi mogao u pocetku sam da uradim, kao na primer da promenim rashladnu tecnost, kako da ispustim vodu iz hladnjaka, da li mogu da kupim ono sredstvo sto se kupuje za automobile da malo procisti hladnjak, i imacu bezbroj pitanja pa se nadam da cete mi izaci u susret

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Cestitam Fanky ! A Sprint, prodade li ga ?

 

Lepo izgleda ovaj MM ali cini mi se nijedan sa starim tipom ogledala ih nema citave ili da stoje kako treba... Ja kad' sa, gledao Malaguti sa Yamaha makinom, razmisljao sam da nadjem zmigavce od novog tipa a ogledala stavim na upravljac...

 

Imam i servisno upustvo za tvoj model, ako ga jos nisi nasao, javi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Hvala Tomo, a Sprint nadam se da ce da ode sledece nedelje, malo sam se zajmio :zvizduk: servisno uputsvo sam dobio i bas ga listam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja