Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima - ZunaMilan

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600

Pozdrav svima, konačno da se predstavim ovde (kažem konačno jer sam se prvi put registrovao pre 20-ak dana pa se to poništilo, a opet juče i tek malopre uspeo da aktiviram nalog).

 

Pa k'o što je i red prvo da se pohvalim:

Od nedavno sam vlasnik Kinroad XT 250 koji sam kupio od kolege sa foruma Šumadinca - koga ovom prilikom i pozdravljam i zahvaljujem mu se na gostoprimstvu.

 

Naravno, njegov više nije aktuelan.

 

Otišao kod čoveka u Šumadiju, pogledao motor, svideo mi se i evo ga sad je tu.

 

GuvPUk.jpg

Možda nekome bude korisna informacija: ovaj motor može da stane u Stila karavana (malo ostane otvoren gepek)

 

Nije mu baš sređena soba, ali biće mu dobro da tu prezimi.

 

Imam 37 godina (38 za 10 dana) i što se tiče motora uvek su mi bili privlačni, ali sam imao samo jedan do sada kada sam imao nekih 16-17 godina - Tomos 14TLS, a provozao sam razne modele kada sam bio u prilici.

 

Od nedavno sam shvatio da treba da kupim motor, i to baš ovog tipa, iako u ranijim godinama nisam bio neki fan čopera, pa sam se dao u potragu i sad je tu.

 

Nadam se lepom druženju ovde na forumu. Inače, mnogo volim da gledam F1 i Moto GP i nadam se da će Rosi (po mojim godinama ste mogli i zaključiti ko mi je favorit) uzeti još jednu titulu koja mu je ove godine izmakla po mom mišljenju na nefer način. U F1 favorit mi je Kimi.

 

Takođe volim i šah (ako je to nekome i bitno)

 

Pozdrav svima.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

I zvanično, dobrodošao na Forum :zdravo: Nisam mogao da verujem da ovo sokoćalo može da stane u Stila, dok ga nismo spakovali. Nadam se da smo samo nategli semering u štapu, a da ga nismo ozbiljnije oštetili, koliko vidim, sada je sve u redu. Nemoj mnogo da voziš sa ovim lancem, što pre menjaj i obavezno naprskaj prekidače sa WD-40 kao što sam ti već rekao, ali da ponovim, da ne zaboraviš, kineski prekidači su malo osetljivi na kondenzaciju.

Zaboravio sam da ti kažem, kada nisu mnogo niske temperature, pali i bez sauha, pa prvo probaj kratko, bez previše verglanja, a ako ne, sauh do kraja i pali kao mina, kao što si i video, ali nemoj dugo da radi pod sauhom, da ne bude mnogo benzina, onda menja rad motora i počinje po malo da dimi, dok ne potroši višak, a onda se, posle vraćanja sauha,  vraća na normalan, bezdimni rad :moto3: .

Sa srećom ga vozio i odmah po opremu, ne igraj se sa tim. Nadam se da ćemo se uskoro videti, za sve što ti treba, imaš moj broj. :zdravo:

P.S. Stavi ukrasnu lajsnu na prednji blatobran, mnogo lepše izgleda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

S

 

Dobro dosao I da se sa tim "sokocalom" slatko I bezbedno vozis.

:lol3: :lol3: :lol3: "Sokoćalo" je izraz za tehničke "novotarije"iz knjige Kremansko proročanstvo i mnogo mi se svidelo, pa ga često koristim. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600

Pozdrav svima još jednom od mene - sada sam novi čovek :) jer...šta - danas sam položio A kategoriju :jee1::na_glavi: .

 

Naime, pre par meseci otišao sam kod Jasminka VIR-a, (par meseci je prošlo jer sam se ja jedva uklapao jer radim) čovek me naučio i ja položio (Polaganje za A kategoriju) - imam samo reči hvale za obuku koju sam dobio tamo.

 

Elem...dali su mi potvrdu da sam položio, otišao u Ljermontovu, predao sve što treba i sada čekam 7 dana da dobijem dozvolu.

 

E sad, kako ja vidim stvari: pošto sam položio, to znači da mogu da vozim, pa sam lepo seo na moj moped i baaaaš se navozao po gradu, i nauživao se.

 

Pozdrav svima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Кладово
  • Motocikl: Мотобус

Svaka čast majstore.

Nadam se zajedničkoj vožnji. Planiram na leto do Rumunije, tj Transalpin i Transfagarasan sa nekim društvom.

Posle toga takođe kao vikend vožnju planiramo da obiđemo meandre Uvca, pa ako si raspoložen pozivam te da kreneš sa nama.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja