Jump to content

Moto Zajednica

Znači da vas ispoštujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda WaveS125

Obzirom da sam rodjeni zemunac (par kolena unazad) krajnje nekorektno od mene bi bilo da rečenicu započenm bez glavnog prefixa naših čukun čukun deda :)

 

Ime mi je Vladimir imam 27 godina, iz Zemuna sam.

 

Prvi put sam u životu seo na motor 2005 godine jednog lepog sunčanog Januara u sred Bangkoka u zanimljivoj i užurbanoj zemlji Tajland, bila je to vrlo mudra odluka moga oca pod izgovorom "ajde ajde šta ti fali ionako je automatik"..."ali tata ja imam samo B i u Zemu".... bilo kakav dalji komentar je suvišan, šta ću mlađi sam pa moram da poslušam. Kada smo krenuli samo se okrenuo i dreknuo mi onako preko ramena: "e da.... ovde se vozi levom stranom ajde ne kilavi"....  :stabre2:

 

Tih par meseci tamo na motoru su bili presudni da zavolim jurnjavu motorima po Pataji i Bangkoku, kupujemo tamo motor Hondu WaveS125 i šaljemo je za Srbiju...

 

I dalje je vozim  :popovanje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda WaveS125

Vaistinu Munze!

 

Pa da, manje više uz nekoliko prekida (obaveze, posao, ženidba + jedan dobar pad sa tog motora naravno ne mojom krivicom itd itd) ali motorić zuji 12-13 banke ko lud na autoputu iznenadio bi se da ga vidiš ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda WaveS125

Pa pazi ovako, obzirom da se godišnje na Tajlandu proda tričavih par miliona istih takvih hondica, da kada staneš na semafor oko tebe je 97% istih takvih, potpuno bi bilo ludo uzeti neku drugu marku :D

 

Kud svi tud i mali Mujo...

 

Šalu na stranu, motorče je odlično za grad, brz, startan, efikasan, vrlo malih dimenzija, nije težak za vožnju, 4taktni motor... vrlo vrlo pouzdan za ovih 10 godina ni jedan jedini kvar na njemu nisam imao a maltretiram ga onako muški.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda WaveS125

Hvala brate bolje (te) Vas našao ;)

 

Što se tiče uvoda, pa bolje nešto realno iz života nego neki generički tipa:

 

Ćao svima, zovem se Milisav idem u 5 razred osnovne škole Đura Jakšić.

 

Prepodne volim da čitam TEMPO i lepim postere a posle podne volim da tapkam sličice "EURO 96" sa mojim drugovima.

 

P.S. Nadam se da ćemo se lepo družiti i da moje pismo neće završiti u kanti. Veliki pozdrav iz Moštanice!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Znači brate imaš nekog mnogo cool ćaleta , ja mom šta god da spomenem od odgovori jedno te isto - zaboravi ! 

 

Od motora i skutera, preko ronjenja sa bocom do konzumacije šećera i kolesterola! 

 

I on se smatra cool likom :D 

 

De bi meni kraj bio ...eeee ... sad kad mogu napokon da si priuštim neke stvari samostalno osećam se tako prokleto matoro :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda WaveS125

Znači brate imaš nekog mnogo cool ćaleta , ja mom šta god da spomenem od odgovori jedno te isto - zaboravi ! 

 

E tu je rešenje problema (tvog).... ja mom ništa ne spominjem pa nemam problem sa tim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja