Jump to content

Moto Zajednica

Petorica Čačana pretučena u Sarajevu

Recommended Posts

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

I ja sam sada čuo na vjestima, napala ih grupa od 20 huligana, bilo je pet bajkera iz Čačka, a jedan bajker je teže povrijeđen, ali nije u životnoj opasnosti.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Rekao bih da je ovo bilo na verskom nivou .. Nikada nece prestati..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Pretučeni su zbog majice sa srpskim grbom i psovana im je četnička majka. Ipak je u pitanju nacionalna i verska netrpeljivost. Izgleda da će na ovim našim prostorima još dugo pojedinci  da naplaćuju "stare račune".   

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Na blicu u jednom komentaru piše da su naleteli na neke navijače kojih je grad bio pun pošto se dešavala neka utakmica,a praznoglavim pajserima je verovatno zasmetalo što su ovi Srbi i eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

A ici u Sarajevo sa majcom sa srbskim grbom... Pozivnica za probleme!

Nadam se da su momci OK!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

A pola bajkera iz Srbije se polomi da pojede ćevape... Samo je bilo pitanje vremena kada ce se nešto slično desiti...

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Logican sled dogadjaja. Ne kapiram zasto glumimo nesto sto ne ide. Ljubav smo probali, zavrsilo su u moru krvi! Zato, ali stvarno zasto neko ima zelju da se upusta u takve gluposti! 

Pogotovo mi nije jasno zasto se trpamo gde nam nije mesto. Nisam za bilo koje nasilje i da se sada tu nesto vraca. Ali brate ides tamo gde si dobrodosao! Nemoj da se lazemo, ne ides kod nekoga sa kim si do pre koju godinu ratovao!

 

A inace smatram da se sra..a desavaju svuda. Debila ima svuda! Ali ovo je bonus!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

jednostavno im nije trebala ta majica... evo ja da obucem hrvatsku majicu kroz cacak prebili bi me posle pola sata...

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Ne znam, kretena uvek ima svuda i svugde...Iskreno, nisam neki Jugonostalgičar, ali ne mogu da mi budu bliži, neki Nemci, Bugari, Rumuni, od recimo Bosanaca, Hrvata, Slovenaca...Što kaže kolega u postu iznad i da se bilo ko ovde drugačije "oboji" bio bi oplavljen na sred Srbije, kao i bilo gde na Balkanu. Očekujem da se organizatori skupa makar ograde i osude što su im prebijene kolege i Srbije...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Evo ja da obucem majicu sa srpskim grbom, hrvatskim, polusmesecom, kukastim krstem, bilo kakvu majicu da obucem...niko me nece dirati ovde u NL. Da ubucem suknju i najlonke niko me nece dirati..

 

Zar ne bi trebalo tako da bude svugde?

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

@marko13 

 

Ako bismo mi, Srbi, isli samo tamo gde smo dobrodosli, izbor zemalja u Evropi bi se sveo na 2-3, sto zbog propagande, sto zbog nekih nasih problematicnih "ambasadora" koji su u inostranstvo isli da pljackaju banke i bogate kuce.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Evo ja da obucem majicu sa srpskim grbom, hrvatskim, polusmesecom, kukastim krstem, bilo kakvu majicu da obucem...niko me nece dirati ovde u NL. Da ubucem suknju i najlonke niko me nece dirati..

 

Zar ne bi trebalo tako da bude svugde?

 

Trebalo bi, ali balkanski mentalitet je drugačiji...Mi i dalje merimo ko ima veći...dok je kod vas u modi čiji je manji :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Valjda su te majice svatili kao provokaciju, da su bile samo srpske reg.pločice, možda ih nebi ni dirali.

 

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sta bi se nekome desilo u Srbiji?? Nista, mogu proci sa zastavom velike Albanije, najvise sto ce dobiti je po koji mrki pogled. Trebamo da prestanemo da lazemo sami sebe da smo mi neki zajebani likovi, jer nismo... ti koji su bili "zajebani" nisu vise zivi. Pa zar nam nisu pustili zastavu na dronu u sred Srbije? U sred Beograda, na sred terena? Naravno da kroz srbiju moze proci ko sa cime hoce, dok nas ostali drndaju.

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Vidim da mi je komentar obrisan, sad ce i tvoj biti. I ako ne vidmi razlog da bude obrisan. Inace se taj moj komentar odnosio na sve komentare koje citam i na stranicama u vezi ove tuce, gde svi pisu "sto su provocirali, tako bi se desilo nekome da dodje u Srbiju", ne, ne bi se desilo.

 

*edit

Vidim da je komentar pao na predhodnu stranicu, tu je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Vidim da mi je komentar obrisan, sad ce i tvoj biti. I ako ne vidmi razlog da bude obrisan. Inace se taj moj komentar odnosio na sve komentare koje citam i na stranicama u vezi ove tuce, gde svi pise "sto su provocirali, tako bi se desilo nekome da dodje u Srbiju", ne, ne bi se desilo.

                 Ko sto rekoh ''jugonostalgicari su zajebana sorta.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Bio sam sa drugarom u Sokolcu, Sarajevu i Mostaru a zatim i u Splitu, Makarskoj i Dubrovniku prošle nedelje sa srpskim tablicama na motorima. Nikakvih, ali baš nikakvih problema nismo imali. Inače, unazad 5 godina sam u te krajeve išao najmanje 5-6 puta i takođe nikad nikakav problem nismo imali.

 

S druge strane, nositi nacionalna obeležja u državama ex Jugoslavije je po mom mišljenju najblaže rečeno GLUPOST. Pale još i ajd nekako, ali Sarajevo ipak nije srpsko. Pa zamislite samo nekoga sa hrvatskom šahovnicom u sred Beograda ili Novog Sada. Uostalom, setite se samo francuskog navijača koji je ubijen jer se srpskim navijačima nije svidelo za koga navija...a on nikakve veze nije imao sa "našim" ratovima. Šta onda očekivati u kombinaciji srpska obeležja usred Sarajeva uz napaljene bosanske navijače.

 

Nadam se da su momci OK i da će ubrzo kući na odmor. Mislim da su još i dobro prošli...

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Bio sam sa drugarom u Sokolcu, Sarajevu i Mostaru a zatim i u Splitu, Makarskoj i Dubrovniku prošle nedelje sa srpskim tablicama na motorima. Nikakvih, ali baš nikakvih problema nismo imali. Inače, unazad 5 godina sam u te krajeve išao najmanje 5-6 puta i takođe nikad nikakav problem nismo imali.

 

S druge strane, nositi nacionalna obeležja u državama ex Jugoslavije je po mom mišljenju najblaže rečeno GLUPOST. Pale još i ajd nekako, ali Sarajevo ipak nije srpsko. Pa zamislite samo nekoga sa hrvatskom šahovnicom u sred Beograda ili Novog Sada. Uostalom, setite se samo francuskog navijača koji je ubijen jer se srpskim navijačima nije svidelo za koga navija...a on nikakve veze nije imao sa "našim" ratovima. Šta onda očekivati u kombinaciji srpska obeležja usred Sarajeva uz napaljene bosanske navijače.

 

Nadam se da su momci OK i da će ubrzo kući na odmor. Mislim da su još i dobro prošli...

 

 

 

 

 

Pametno zboriš. :jee1:  :care:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

ne bih voleo da mi bajkeri sada odlucimo da ne idemo na cevape u Sarajevo, pa produzimo do Mostara i Trebinja... Realno, ako se to desi onda su pobedili oni, navijaci, rulja... Desavaju se sranja svida, ako si iz Zagreba i odes u Split, velika verovatnoca da ce ti izgrebati auto, ako na zlatiboru nosis sahovncu dobices batine, ako u sarajevu obuces srpski grb, moras biti sprman na batine.... Zao mi je momaka i tuzno je da se to desava, ali hiljade bajkera su pojeli cevape i provozali Sarajevom bez problema, naprotiv, dobro docekani, ja sam jedan od njih i ici cu ponovo

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ne lozi se. Zajebi mrznju, siri ljubav ako mislis da zivis, i deci obezbedis buducnost. Ovo se desilo iz ciste gluposti i treba sto pre zaboraviti.

Sto je neko drugi veci kreten nego ti? Svi smo isti.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Sta bi se nekome desilo u Srbiji?? Nista, mogu proci sa zastavom velike Albanije, najvise sto ce dobiti je po koji mrki pogled. Trebamo da prestanemo da lazemo sami sebe da smo mi neki zajebani likovi, jer nismo... ti koji su bili "zajebani" nisu vise zivi. Pa zar nam nisu pustili zastavu na dronu u sred Srbije? U sred Beograda, na sred terena? Naravno da kroz srbiju moze proci ko sa cime hoce, dok nas ostali drndaju.

Delim misljenje sa tobom.. upravo to cutanje i treba promeniti kod nas.. jer svi se mi budimo tek kada smo ugrozeni licno ili nem je ugrozen neko iz porodice.. tako je i za gluposti oko motora (parking,zuta traka, ...) ne borimo se dok nismo licno ugrozeni,valjda nam je to do mentaliteta..
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja