Jump to content

Moto Zajednica

Dobar dan vam želi novi član

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Ja sam novi član BJB..pa kako red nalaže evo da se predstavim...Nekoliko godina sam se nećkao da li da postanem član nekog od foruma i opredelio se za BJB jer je po mom skromnom mišljenju najkompletniji...

 

Želim da pozdravim sve članove i nadam se da će ove zime biti dosta zanimljivih tema kao i članova raspoloženih za priču...

 

Ukratko, "motore volim od kad sam se rodio" a evo navešću neke koji su ostavili najveći utisak...Suzuki GSX550EF....Suzuki Burgman 250 i Aprilia Pegaso 650.

 

Iz Inđije sam, pravo ime mi je Nenad i nisam član ni jednog moto kluba....

post-34878-0-32627600-1417362695_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

"Češljao" sam malo forume i ne nađoh nigde temu celodnevnog enduro touringa po Fruškoj Gori...Zanima me da li ima neko savet šta posetiti..imam neku rutu 200km dužine kojom se obilazi 10ak jezera i nekoliko manastira...pa ko želi može da mi se pridruži...još jednom veliki pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Zainteresovan..

oko hoćeš da vidiš manastire i da se zadržiš 10 min na svakom jezeru... 200 km je mnogo za decembarski dan..

možeš posle da se upišeš sa tom temom, dosta ljudi to interesuje.

 

"Češljao" sam malo forume i ne nađoh nigde temu celodnevnog enduro touringa po Fruškoj Gori...Zanima me da li ima neko savet šta posetiti..imam neku rutu 200km dužine kojom se obilazi 10ak jezera i nekoliko manastira...pa ko želi može da mi se pridruži...još jednom veliki pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Dobrodosao, sto se tice ture po FG, imas temu FG za pocetnike u enduro sekciji.

Slobodno postuj svoju turu u neku temu pa cemo da pregledamo i sredimo. 200km je previse za FG pogotovo sto si iz Indjije, pre to razbiti na 3 dana, istocna, centralna, zapadna FG. Ovako samo da obidjes sva veca jezera em ces otpasti em nista neces videti realno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja