Jump to content

Moto Zajednica

OXFORD grejači ručica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Novi grejaci za ruke PREMIJUM TURING model duzine od 110-120mm fi22mm, kupljeni od člana sa foruma ali se ne mogu ugraditi na moj motor. Plaćeni 85 eura, može jeftinije. 065/555-35-10 Nenad

 

img1650.jpg

 

img1656.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Sta je uradio? Izbrusio nepotrebne grbe. Jedino sto je odradio malo shabanski. Trebao je uzeti duzi komad smirgle i odraditi na kormanu.

Ako ti ikad srce ipak bude venulo za grbavim gasom, cijenim da nije vise od 5-10 eura nov.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Druze zbog sitnice ne staviti vrhunsku stvar na motor je mislim nerealno...tvoje je ali razmisli ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Videću ako mogu nekako da skinem one grbe na nekom strugu ili neznam već...mora dobro da razmislim da ne upropastim nešto.

 

A što lepo ne pogledaš da nabaviš drugu tu plastiku ( valjda pasuje i od nekog drugog modela Suzukija ), pa onda nju brusiš, šmirglaš - što god već, a originalnu sačuvaš. Ta plastika ne može da bude skupa !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Videću ako mogu nekako da skinem one grbe na nekom strugu ili neznam već...mora dobro da razmislim da ne upropastim nešto.

 

A što lepo ne pogledaš da nabaviš drugu tu plastiku ( valjda pasuje i od nekog drugog modela Suzukija ), pa onda nju brusiš, šmirglaš - što god već, a originalnu sačuvaš. Ta plastika ne može da bude skupa !

 

@drumskalisica: Tako sam i odlučio, u potrazi sam za istom, ovu ću samo da skinem neka stoji kao rezervna. Imate li ideju gde da je nadjem :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ne mogu da stavim glavu na panj, ali te ruckice nebi trebalo puno da se razlikuju ni izmedju proizvodjaca a kamoli modela.

Potrazi na netu neki aftermarket "brzi gas" pa vidi na site-u na koje sve motore pashe od V-Stroma, pa onda mozes da kupis original gas od nekih od tih modela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Hvala Mile puno na svemu , dva sata sam preturao na internetu i nasao jedino neke prodavce iz amerike, sama ručica nije skupa ali zato pošte deru 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Pozovi 3T-racing iz Balosave i pitaj da li imaju to sto tebi treba. Imaju ogroman lager polovnih delova iz Nemacke, a moze da se poruce i novi originalni delovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

A i na kraju krajeva, mozes da narucis bas od stroma, pa ga izbrusis. :)

Mada, da sam ja na tvom mjestu, ja bih to izbrusio, namjestio ruckice i zaboravio.

 

edt: samo pripazi... malo brusis, pa malo probas.. dok ne bude knap. Ako pretjeras, onda imas problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Videću ako mogu nekako da skinem one grbe na nekom strugu ili neznam već...mora dobro da razmislim da ne upropastim nešto.

Brate,napravi nauku oko običnog parčeta plastike.

Skini te brazde šmirglom,nožem,bilo čime,montiraj grejače i uživaj 0takoje.gif

Ovi oxford su odlični,ne svidja mi se jedino što su kraće ručice pa će tegić da se vidi i manje mesta ima za šaku.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Videću ako mogu nekako da skinem one grbe na nekom strugu ili neznam već...mora dobro da razmislim da ne upropastim nešto.

Brate,napravi nauku oko običnog parčeta plastike.

Skini te brazde šmirglom,nožem,bilo čime,montiraj grejače i uživaj 0takoje.gif

Ovi oxford su odlični,ne svidja mi se jedino što su kraće ručice pa će tegić da se vidi i manje mesta ima za šaku.

 

Milanezi brate u pravu si, ali da se nije javio Mile odustao bi, ovako već imam ideju kako da ih rešim a da rizik da nešto upropastim svedem na minimum, ipak se ovde greške skupo plaćaju zar ne, cena samih grejača plus ručice.

Kod mene su i fabricke ručice 120 mm, iste kao ovi grejači :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ja čuo da si ti čovek zanatlija,a plaši te mala plastika 1nanana.gif

Za vikend je i moj strom dobio nove grejače Daytona umesto dosadašnjih Saito.Saito su najduže oko 130mm,a Daytona oko 125.Ove tvoje su još kraće,na to sam mislio.

Lepo će to da ispadne,ne sekiraj se.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Da se ne ljutute ja ću da svrnem kod obojice. :zdravo:

 

Što ti je život u Srbiji. Počelo je od prodaje ručica, pa preko prepravke istih - završi se u kafani. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Najduze su ENDURO PREMIUM rucice a ove su TURING PREMIUM meni za TDM900 trebaju od 135 ENDURO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja