Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 600 F Sport 25kW/80kW - da, može se voziti sa A2 kategorijom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Zdravo,

 

(teška srca) prodajem Hondu CBR 600 F Sport. Motor sam lično kupio u Švajcarskoj sa ograničenjem na 25kW. Tako je i kod nas registrovan, na 25kW (34ks).

 

Sa obzirom na suvu težinu od 170 kg, spada u kategoriju do 0,2kW/kg, i mogu ga voziti osobe sa A2 dozvolom.

 

Ja sam mu naknadno kupio kompjuter sa 81kw (110 Ks) (original - bez ograničenja), pa ga mogu voziti i motociklisti sa A dozvolom, ako smatraju da im je 25 kW malo. U svakom slučaju kada jednoga dana dođe vreme da se proda, imaće veći krug mogućih kupaca.

 

Imam oba kompjutera, sa posebnim ključevima:

3 originalna koja sam dobio sa motorom = CDI od 25kW

1 originalni ključ dobijen uz naknadno kupljen CDI 81kw (110 Ks).

 

Uz obe kombinacije imam i po 1 komplet brava: Kontakt, rezervoar, sedište.

Ja sam ipak samo narezao kjuč bez čipa, i nosim ga uz

 

Godište 2003. (proizvodio se 2001-2002, ali je ovaj prvi put registrovan 2003.)

Motor sam kupio 2008 u Švici, tada prešao oko 7500km.

Sada je negde na malo manje od 17000 - prošle godine sam prešao 1020km pa sam stavio prst na čelo..

 

 

Motor ima:

- alarm sa pejdžerom koji odlično hvata (kada pišti alarm pišti i "daljinac")

- 2 CDI-a, oba upotrebljiva, mlad vozač sa A2 kategorijom ga može voziti po propisima odmah, a kada dođe vreme zameniti CDI i nastaviti da ga vozi sa većom snagom...

Kompjuter može da se zameni za 5 min i da se vozi sa drugim - po potrebi.

- Amortizer volana - dodatna oprema, tek su kasnije počeli da ih stavljaju serijski na motore.

- reckave prednje diskove

 

- mini migavce (imitacija karbona) bele sa žutim sijalicama

 

- dodatni vizir koji može da se skida - super za dalja putovanja (Pravio Ivan)

 

- H.I.D. oboreno svetlo (za dugo nema svrhe zbog načina rada H.I.D.-a pa nisam stavljao)

- fast back, (nema klasičan donji deo repa, već onaj na koji tablica može da se "sakrije")

 

(ipak, tablica je premeštena na nosač koji može da se sklopi i rasklopi po želji)

 

- zadnji blatobran od karbona

 

- Arrow titanijumski izduv koji se (kako drugi kažu) mnogo lepo čuje.

- crvene reflektujuće trake na felnama

 

- 12V utičnicu (ulaz za punjenje akumulatora, izlaz za punjenje navigacije, telefona i sl.)

 

- Drugi komplet bravica koje sam dobio uz "jači" CDI (kontakt sa HISS senzorom, rezervoar i gepek)

 

- možda uz dogovor može ostati i Xena disk lok sa alarmom i Xena lanac koji se zaključava Xena disk lokom...

 

i verovatno još ponešto, sada ne mogu da se setim.

 

Motor (mašina) u odličnom stanju.

 

Sa druge strane, estetski - videti slike. Ima ogrebotina tu i tamo.

Ništa nisam hteo da farbam - meni ne smeta, a i da ne bude posle "a što je farban?"

 

Lanac, lančanici i pločice mogu još da teraju (zavisno od stila vožnje - ja bih izgurao još par sezona opušteno)

 

Diskovi kao novi

 

Cena 2970€, ciljam na omladince sa A2 vozačkom dozvolom, željnih atraktivnog motora jer ga mogu (potpuno legalno, kada se stavi CDI sa 25kW) voziti sa bebi dozvolom.

Slike:

 

<iframe width="480" height="360" src="http://s854.photobucket.com/user/p0paj/embed/slideshow/CBR%20oglas"></iframe>

Ako si zainteresovan, dođi da vidiš motor i da pregovaramo.

 

Pozdrav,

Nenad

 

P.s. - Motor (i vlasnik) se nalazi u Beogradu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Oглас је детаљан 0takoje.gif али ја не видим ни једну слику 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Хонда је поново у Бг, регистрација истиче 21.05, регистроваћу је.

Уље и филтер замењени пре 10так дана. Акумулатор јесенас.

Цена: 3080€
Јбг - почела сезона.
Ја сео, и сада ми се не продаје. Као и сваке године...

И даље циљам на омладинце који би возили леп и атрактиван мотор. Ако не оде за цирка месец дана, почећу да спуштам цену - па где се нађемо...
Шта је алтернатива? Aprilia RS 125, Ninja 250,  Suzuki GS 500 F и још пар са 600+ кубика за које пише "мотор се ВОДИ на 25kW".

Моја Хонда, ако ставите компјутер са 25kW, заиста ИМА 25kW... Све по ПЕСУ smiley.gif Наравно - ако је возачу битно - зато и рекох да циљам на А2 возаче.

Ајд' уздравље...


За оне доконе:

У децембру отерао Хонду у Аранђеловац - јбг - држао код ортаковог буразера у гаражи на ББрду, а онда човек стварно издао гаражу као што је "претио" скоро годину дана...
И тако. Хонда презимила у гаражи у Аранђеловцу, дотерао је пре 10так дана - ено је код кума у гаражи док га не избаци.
Е, али иамм ја још кумова... Као да сам их бирао по критеријуму "има гаражу - може" wink_.gif
И тако...

Ево још 2 слике - онако аматерске - да се виде гуме, а ја ћу пробати да не заборавим ових дана да га ишкљоцам (самог) још пар пута па да окачим...

 

post-5881-0-67367800-1431992294.jpg

post-5881-0-54479200-1431992304.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja