Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZ6 naked, 2005. godište

Recommended Posts

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Dakle drugari, obzirom da je odluka pala, evo postavljam i oglas, pa da se nadam prodaji i skorom pristignuću nove aždaje.

 

Predmet prodaje: Yamaha FZ6 naked.

 

Godina proizvodnje: 2005., Made in Japan ;D.

 

Kilometara pređeno: 11550 km.

 

Oprema: slajderi, Metzeler Roadtec Z6 komplet guma (motor je došao sa tim gumama, tako da ne znam zašto su te gume na njemu) sa kojima sam apsolutno zadovoljan. Sva tri ključa: dva crna i jedan crveni (koji se koristi za re-registraciju ova dva crna, za imobilajzer).

 

Servisi: na 6000 km kod Spaleta urađen kompletan servis (Motul 300V, filter i ostalo što ide na tom servisu), na 10000 km promijenjene prednje pločice (Nissin semi-sinter) i ulje u prednjem kočionom sistemu (Motul) kod Joce.

 

Iskustva sa motorom pogledajte, tj. pročitajte ovdje, a razlog prodaje ovdje. Koga ne mrzi da pročita, neka pročita. Koga mrzi, neka pozove, mada bi možda najbolje bilo da se dođe i da se motor pogleda. Ako ništa drugo, dođite da se upoznamo i popijemo pićence...

 

Slike motora su ovdje, a za oglas postavljam ove slike:

 

27.jpg

 

21.jpg

 

Napomena: Sa motorom sam u potpunosti zadovoljan, a ako pročitate tekstove (postove) sa gore postavljene dve teme, biće vam u potpunosti jasno zbog čega prodajem motor sa kojim sam savršeno zadovoljan, kao i sve o motoru...

 

Ah, da... Umalo da zaboravim.

 

Cijena: 5000 eura.

 

Kontakt: 063/394-369 (dostupan 24/7 osim kad sam u nekoj rupi bez dna koja nema signala), mail, PP.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Cekaj brate, ako sam dobro razumeo,ti bi da ovaj motor da  prodas pa da kupis isti ovakav samo skroz crni ili neki slican,ali samo da je crn. Ako je to tako, brate ne budi lud i vozi ovu masinu, prelepa je, a uz to, ti si apsolutno zadovoljan sa njim tako da te ne razumem uopste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Crni, u pravu si u potpunosti... A, da te utješim, ni ja ne razumijem.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Prođe vrijeme, motor ne ode, ali je stigla oprema i lova je potrošena, tako da do daljnjeg odustajem od prodaje motora... Barem dok se ne skupi lova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Odluka je ipak pala. Motor je na prodaju, opet... Zakasnio sam za milimetar ipo za Brutusovu mašinu, ali sam ipak prelomio da prodam svoj motor...

 

Nove informacije su:

- gore nisam napisao da imam servisnu knjižicu,

- registrovan do 26.06.2009. godine,

- prešao 14900 km,

- stanje nepromijenjeno od davanja oglasa.

 

Na 12000 kilometara je urađen servis kod Rodića u NS - ko god ga kupi neka nastavi tamo da ga održava - za majstora ne treba naoružanje da bi se sa istim razgovaralo, a i ostaće po koja novčanica u džepu...

 

Razlog prodaje je samo i jedino jedan - kupujem nov, komplet crn, isti ovakav motor. Znam da sam možda lud, ali ne mogu više da izdržim... Pa makar se ne vozio do slijedeće sezone...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Otišlo za 3850€ kolegi Aljoša XTX. Da ga služi barem kao što je služila mene...

 

Pozdrav svima.

 

Djole

 

 

---

 

Čisto za referencu:

- 28030 km

- Kappa vizir

- Scottoiler vSystem

- nov lanac i lančanici DID 50ZVM

-----------------------------------------

3850 eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja