Jump to content

Moto Zajednica

Druzenje-29.09.2007

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Dakle,slusaj vamo!

U subotu,29.09. u ranjim casovima idem za Donji Milanovac za vikend.U Milanovcu imam stan i vikendicu.Pravac kretanja:Bgd-Pozarevac-V.Gradiste-Golubac-D.Milanovac,sve ukupno 200 km.Pozivam sve koji ne znaju kako pametnije da iskoriste vikend da mi se pridruze,od Velikog Gradista do Milanovca se vozi pored Dunava,fenomenalna ruta za voznju,a mogli bi da napravimo izlet i do Kladova i hidroelektrane Djerdap.Sveta,moj tata(ko je bio na okupljanju u Resavici zna o kome pricam),ponudio nam je da nam obezbedi riblju corbu i mozda jos neke specijalitete a ima i zaista dobrih restorana u okolini.Ko zeli da prespava kod mene i da se zajedno vratimo u nedelju moze,imam 4 mesta,u dve sobe,ako je vise ljudi zainteresovano mogu da sredim smestaj kod komsija za male pare a tu je i hotel Lepenski vir.Ako Vas zanimaju cene javite da se raspitam.U subotu posle podne ili u nedelju u jutarnjim casovima nam se pridruzuju Lalajko i Aca-Pn,a sa njima svakako ne moze da bude dosadno! ;D ;D ;D

063/7-817-817,Nenad,Svako je dobrodosao!Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zao mi je ali ja necu moci da dodjem, Sale iz Trstenika mi rece da lezaj upraljaca stice noc subota na nedelju, a kod mene je najverovatnije tek u ponedeljak. Tako da vam zelim lep provod, a ja cu tu turu obici malo kasnije, dok malo za'ladi. Onda ce Ribolovcevo vino vise prijati! :)

 

Pa da bude bolje od ovoga:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ja u nedelju zavrsavam posao u Gradistu i palim kuci. Ako proslava za zavrsetak sezone ne bude u subotu vozim i ja... Al ako prasence bude u subotu, tesko da mogu ceo dan da odvojim, ipak sa ovim ljudima radim mesec i po, treba ispostovati...

Inace tura jd odlicna, dunavska magistrala je odlicna za voznju, dobar asfalt, put nije mnogo opterecen... Samo da vreme posluzi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

kakvo li vreme javljaju za vikend?ako ne budem radio mozda bih isao

 

Samo da vreme posluzi!

Izgleda da ce da posluzi

http://www.hidmet.sr.gov.yu/ciril/prognoza/stanica.php?mp_id=13274

http://www.weather2umbrella.com/7days_forecast.php

 

Mene racunaj i za turu i za prenociste, sigurno idem - uzeo sam slobodnu subotu.  Ne zaboravi samo na tu riblju corbu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma nemoj!? I vino ti treba? Nije dosta sto idete bez mene?? eeee, zato sluze drugovi... sto nije lepo, nije lepo!

Ti da cutis i da se stidis, posle ispada ja sam partibrejker :P

 

Ako nemate nista protiv i ja bih se provozao sa vama u subotu.

Sto nas je vise to je bolje ! Dobrodosao si ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Ponesi i to cuveno vino da ga (a)testiramo, Lalajko dosadi i bogu i ljudima sa njim :D

Aco ako je na naseg Lalajka i onolikog coveka ostavilo utisak i na tebe ce sigurno, veruj mi ...ne se sekiras...bude obavezno !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

reci mi dali bi negde mogao da se postavi sator ili koliko je prenociste,dali ima gde da se parkiraju motori uz prenociste?

Za sada jos uvek ima mesta kod mene za spavanje,a sto se tice motora bezbedni su,ispod prozora su a i slepa je ulica a i imam psa cuvara ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Jos jedna lepa vest,ako bude potrebe ustupice nam moji i stan za spavanje pored vikendice,oni ce spavati  kod komsija,tako da se broj mesta za spavanje povecava na 6,7!Ne bi bilo lose da ponesete vasu posteljinu,za jastuke i cebice cemo se snaci!Do sutra uvece bi trebalo da znam koliko nas ide,tako da mi javite na mob.

Aco,zvala me Sanja,mozda i ona podje sa nama!!! ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Aco,zvala me Sanja,mozda i ona podje sa nama!!! ;D ;D ;D ;D

Leleeeeeeeeeeeeeeeee.... ako podje uzimam te za kuma da znas :D:D:D Sanja i crno vino, o kako to lepo zvuci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Iskombinovao sam se donekle sa poslovnim obavezama tako da se vidimo ujutru u VG i peglamo zajedno do Milanovca... S'tim da se u toku dana moram vratiti u Gradiste tako da do Djerdapa ne mogu sa vada, da moja putna brzina ne prelazi 70km/h, da se moze desiti da zastanem ako se nesto pokvari na motoru i da moramo stati pored jednog izvora 10ak km pre Brnjice da se jos jednom slatko napijem vode sa tog izvora!

Nadam se da ne trazim previse :) ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Iskombinovao sam se donekle sa poslovnim obavezama tako da se vidimo ujutru u VG i peglamo zajedno do Milanovca... S'tim da se u toku dana moram vratiti u Gradiste tako da do Djerdapa ne mogu sa vada, da moja putna brzina ne prelazi 70km/h, da se moze desiti da zastanem ako se nesto pokvari na motoru i da moramo stati pored jednog izvora 10ak km pre Brnjice da se jos jednom slatko napijem vode sa tog izvora!

Nadam se da ne trazim previse :) ?

Mislim da i ne treba  voziti od Gradista do Milanovca vecom brzinom od 70,80,90 km/h zbog lepote samog puta tako da se uklapamo,ako ti se desi nesto na motoru nije problem,mi nastavljamo dalje i javicemo ti kakva je voda sa tog izvora ;D

Bicemo u Gradistu oko 11h pa te zovemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja