Jump to content

Moto Zajednica

Prevodnica Bezdan

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Iako danas nisam planirao da odem dalje od kreveta, enco mi rece da ima da se kupi aktivni ves u Intersportu. Nateram sebe da se pomerim iz kuce, i provozam se motorom do Merkatora. Taj deo nema na slikama , jer nisam ni nosio fotoaparat, a i koga to uopste zanima. E sad, u Intersportu nema aktivnog vesa, ja razocaran sto sam bezveze palio motor, odem do drugara - Kobac sa foruma, da vidim da li je dosao XT sa servisa. Nije dosao, ali me on "nagovorio"  :D , da se provozamo. Nema gde dalje da odem, tri sata je vec, idemo do Dunava , ovaj put na prevodnicu kod Bezdana.

Evo plana puta  :D :D :D

slika3.jpg

 

A posto sam danas lenj, necu prepisivati istoriju prevodnice, vec citajte sami sa slike - ako nekog interesuje. ;)

 

slika13.jpg

 

Seckali smo se po okolini , slikali svasta , pa eto gledajte slike, uzivajte. Vreme je bilo odlicno, cak i bolje od one letnje zege, jedino sto mi je motor u naked varijanti, bez prednjih plastika i vizira, jer i ja moram nositi motor na servis, a vec je bilo skinuto , pa da ne maltretiram majstora.

Ovako izgleda prevodnica, nije u nekom stanju, mada, ko bi i bio posle 150 godina.

slika10.jpg

 

slika12.jpg

 

slika5.jpg

 

slika4.jpg

 

slika9.jpg

 

E  , tako , dosta prevodnice, priroda okolo je lepa, pa smo se malo igrali fotografa.  :D

 

slika1.jpg

 

slika2.jpg

 

slika7-1.jpg

 

slika6.jpg

 

slika8.jpg

 

Od ove dve zadnje nisam znao sta da odaberem, lepe su mi obe. Jedna je obicna, nista posebno sredjivana, druga , obradjena tako sasvim slucajno, eh, sta ti je umetnost.  :)

 

slika14.jpg

 

Vi izaberite lepsu !  ;)

 

slika15.jpg

 

Nadam se da ste uzivali u ovih par slika, i da su ohrabrile neke koji jos ne voze, da pale masine, jer moze da se vozi bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Mislim da ovde na samoj obali Dunava, pored prevodnice, ima odlicna carda. Fish paprikas za svaku pohvalu, u fenomenalnim kolicinama.

 

Bio sam pre vise godina, prelepo mesto...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Da, tu je carda na 50m, bila je zatvorena neko vreme, a jesenas je ponovo otvorena. Nisam ulazio nikad, ali sam cuo pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja