Jump to content

Moto Zajednica

Djerdapska klisura-OPET-01.,02.10.08

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Neverovatan osmeh na lice mi mami subotnje jutro i saznjanje da opet idem do Donjeg Milanovca,gde imam stan koji vise imam status vikendice,jos veci osmeh na licu zato sto cu vreme provesti sa provereno dobrom ekipom...

Oko 13h Gaja i ja docekujemo Misirca na ELP pumpi,prva pumpa nakon naplatne rampe ka Nisu.AcaPn javlja da je stigao na dogovreno mesto ali ne i u dogovoreno vreme,jadnicak,jos nije stigao od pravljenja crash barova da se presalta na zimsko racunanje vremena pa dolazi sat vremena ranije.Novo mesto susreta sa njim je Srebrno jezero.

Cetvoroclana ekipa nastavlja posle zasluzene pauze ka Milanovcu.Celim putem se borimo sa djerdapskim cunamijem,vetar razbija i ulazi pod kozu.I ako sam x puta prosao ovu destinaciju i dalje put od Golubca do Kladova smatram za najlepse parce Srbije za voznju,sto kolima,sto motorom,i raduje me voznja ovom rutom kao da je prvi put...

Mrak je vec uveliko spustio kada smo stigli do odredista.Docekuje nas vec stalna ekipa,moji roditelji,mali komsija Mihajlo,komsinica Natasa...Zadovoljstvo na Misircevom i Gajinom licu,prvi put idu  ovim predelima motorom.Uskoro nam se pridruzuje i Ribolovac,ustaljenja procedura,staje i bez skidanja kacige otvara frizider u obliku top case-a,stim sto ovog puta najbolje negotinsko vino zamenjuje negotinski rostilj,mmmm.Vece lagano prolazi u jednom od milanovackih kafica,lagano,uz pivo,namestaj,teqilu,pivo,stomakliju... ;)Ako imate stomacnih tegoba javite se vlaskom magu AciPn ;D :P

Nedelja jutro!

Naravno prvi ustajem,spremam svima kafu,kolace...Docekujemo Dodu i njegove drugare iz Mladenovca,Brrku seniora,Mikicu.Misirac na zalost mora iznenada da nas napusti i krene kuci.Upoznavanje,bla,bla i krecemo do Kladova.Usput nam se pridruzuje Smith na opste zadovoljstvo svih prisutnih.Put do Kladova ce sigurno bolje docerati slike od bilo kakvih reci.Kladovo,ispijanje kafica,odmaranje,slanje poruka i zvanje svih onih koji nisu mogli ili iz ko zna kakvog razloga nisu bili sa nama ;D.Mikica nas po starom srpskom obicaju zaliva kako bi nas sreca pratila i u povratku ;D

 

Za dva dana oko 500km,fenomenalna tura,jos bolja ekipa,vec velikim delom dosta uhodana.Gordane,kume,sstrujo,Gorane i ostali nemojte da propustate ovakvo zezanje sledeci put!

post-974-12879009289237_thumb.jpg

post-974-12879009289973_thumb.jpg

post-974-12879009315356_thumb.jpg

post-974-12879009316453_thumb.jpg

post-974-12879009317036_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Bravo momci bas lepa voznjica i druzenje,Pauke ne mogu a da ne primetim da ti je stil izrazavanja veoma slican jednom od ''bivsih'' prijatelja znas ono ''divno jutro je pred nama'' i te fore. :D :D :ali u svakom slucaju zao mi je sto nisam i ja bio malo mi bilo daleko al iduce godine sto posto.POZDRAV ZA EKIPU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nisam hteo da se javljam dok neko ne okaci slike i pokrene temu. Bilo je fenomenalno,u jednom danu 460km (bar Mladenovcani),put za voznju i vreme takodje fenomenalni. Ni jedna krivina od D. Milanovca do Kladova nije "lakat" i sve su brze i dugacke. Steta sto bolje ne znam put jer bi bilo do fuzastera  (neka,neka, drugi put). Pozdrav za celu ekipu koja je bila tog dana,momci svi ste zasluzili pohvale, dan utrosen na najbolji moguci nacin. Ma, milina jedna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Svaka vam cast! Ovo je stvarno jedna od najboljih deonica u zemlji, uz Ibarsku klisuru! Ovo lepo vrame koristite na najbolji moguci nacin!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Svaka vam cast! Ovo je stvarno jedna od najboljih deonica u zemlji, uz Ibarsku klisuru! Ovo lepo vrame koristite na najbolji moguci nacin!

A  i tebe bi doktore voleo da upoznam,da nas posetis malo i nase krajeve,da vidis odakle ti kum vuce korene ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Prava ekipa,odlicna lokacija,zavidim vam! Bas mi je krivo sto nisam bio :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Da mi je neko letos rekao da cu u novembru da idem na vikend voznju od 550 km rekao bi mu da je lud :) Na srecu vreme nas bas hoce, pa sam bez trunke razmisljanja prihvatio Paukov poziv za voznju do D. Milanovca. U petak se pripremio za voznju, poslusao savet nekih forumasa i pazario foto aparat Canon  A590IS, sredio na poslu da ne radim subotu i voznja je mogla da pocne.

 

Mesto sastanka prva pumpa posle iskljucenja sa autoputa ka Pozarevcu u 11:30. Stizem tacno u minut, tankiram i saljem poruku da sam stigao. Kad ne lezi vraze, okupljanje je zakazano za 12:30. Sta cu, kud cu, odem do Srebrnog jezera kad vec imam vremena, na putu do tamo me bacaka olujni vetar. Posle nekih sat i kusur stize ekipa Pauk, Misirac i Gaja koga tom prilikom upoznajem. Popili po pice i pravac Donji Milanovac. Uz put nas hvata mrak, na tom putu zna biti odrona, pa laganim tempom stizemo, rucak je vec postavljem, ali ne prilazimo stolu dok se ne pojavi jos jedan uvazen drug clan, Ribolovac. Vec se zna da Ribolovac ne dolazi ni na jedno druzenje bez djakonija u koferu, zato se u stvari i druzimo sa njim ;D ;) Vadi rostilj, klopamo i krecemo u jedini kafic u Milanovcu da popijemo po pice pre spavanja.

 

Tu nekako krecu i napadi sektasa Misirca i Ribolovca na moju licnost i objasnjavanja zato je lose po moje zdravlje da prodam Afriku, kako je gips poskupeo u poslednje vreme, a ni zubari nisu jeftini, da se kroz nateceno oko vidi losije nego kroz zdravo i da je greota da kvarim vid. Ja sta cu, zakunem se u sve rodjeno i nerodjeno da nikad necu Afriku da prodam, ipak je zdravlje najprece od svega ;D ;D Onda je to moralo i da se proslavi, pa je Misirac krenuo da unistava namestaj.... onaj od vina i kisele, nije to sto ste pomislili :) , neko stomaklije, neko pivo, ne znam ni ja cega je sve bilo, znam samo da smo bili najgori od sve dece, jer je kafic bio pun decurlije. Ne znam do koliko smo ostali, znam samo da smo se jedva popeli do paukove vikendice ni na nebu ni na zemlji, u tom trenutku mi se cinilo da je vise na nebu.

 

Nedelja ujutru, cela ekipa ustaje sem domacina koji se uspavao :) Posto nas je doveo na tako lepo mesto, nismo imali srca da ga budimo, no konacno oko 11 h ustao je i on :P Ubrzo stize i ekipa iz Mladenovca, pa mozemo da krenemo na drugi deo voznje ka Kladovu. Uz put srecemo i Smitha, pa je ekipa kompletna.  Svi vec znate kakav put, pa cu to preskociti, usput stajemo na nekoliko mesta da se divimo panorami i uzivamo u fenomenalnom danu kojeg niko nije ocekivao u Novembru. U Kladovu pauziramo uz pice, a posto je Pauk bio jos uvek pospan neko se dosetio i polio ga picem da ga razbudi pred povratak kuci ;D Tu se svi razdvajamo, Ja sa Negotincima krecem u Negotin po Night Breaker sijalice, a ostatak ekipe ka Milanovcu, pa dalje kucama. Kod Ribolovca u servisu montiram sijalice i krecem kuci i ja. Nema guzve na putu, pa drzim dobar tempo, negde na pola puta me hvata mrak i po prvi put dozivljavam otkrovenje Night Breaker sijalicama. Vrede svaku paru i vise od toga, od sad mom motoru nece prici druga sijalica.

 

Nekih 15tak km ispred Paracina stizem kolonu motora, preticem jednog po jednoh i svakom svirnem. Na zacelju kolone sportski motor cacanske tablice, na celu kolone enduro cvaja. U tom trenutku mi sine da je to ekipa koja je bila na voznji do Sokobanje, a da je onaj na zacelju Easy Rider, znam da vozi Z750 sa CA tablicama. Ubacujem se u kolonu i pokazujem im da stanemo na prvoj pumpi na ulazu u Paracin da proverim da li sam bio u pravu. Naravno da jesam, brzo se dogovaramo i odlazimo na pice da razmenimo utiske.

 

Evo par slika druge ekipe, ostale je vec postavio Pauk.

JxetP_img0096800x600nm8.jpg

 

I za kraj, pogledajte tu zadovoljnu facu, boki[kg] ;D

Xk5bG_img0098800x600zt0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Svaka vam cast! Ovo je stvarno jedna od najboljih deonica u zemlji, uz Ibarsku klisuru! Ovo lepo vrame koristite na najbolji moguci nacin!

A  i tebe bi doktore voleo da upoznam,da nas posetis malo i nase krajeve,da vidis odakle ti kum vuce korene ;)

 

Ma voleo bi i ja, nego mi je motor kod Nese u Kreagujevcu vec skoro mesec dana, nikako da zavrsi, ja mu rekao da ne zuri, kao kraj sezone. Ovo sve toplije od toplijeg, voznja ce biti do Nove godine. Ako nista drugo bice prilika na prolece. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Bio sam pozvan na vreme...od srca...ali sta vredi kad je Branka stavila zabranu na sve voznje dok se kuca ne privede kraju ;D  Vidim da Vam je bilo extra a drugacije i nije moglo kad je ekipa proverena. Ma samo da ja zavrsim malterisanje, izolaciju, fasadu, rigips plafone, ravnajuce slojeve, ukopavanje i betoniranje garaze i podruma, i posle samo kupatila i podove sa unutrasnjim vratima, e posle sam ja na konju (Kawa moja), videcemo se sledece godine negde. Eto prednosti kad covek vozi Kawu,kazes lepo na konju sam,  kako bi to rekli Aca, Ribolovac ili Smith sa onim njihovim...muuuuu ;D ;D ;D Pa nista ,jedino ostaje da to druzenje ponovimo sto pre negde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

 

  Pre svega izvinjenje Pauku i ekipi zbog kasnjenja na druzenje ali su me obaveze

sprecile da u subotu stignem sa Ribolovcem.Cak mi je i plan da u nedelju preko Zajecara

i Knjazevca dodjem do Sokobanje obidjem ekipu koja je bila tamo a onda preko Bora do

Milanovca propao zbog "neodloznih obaveza". >:(

  Bez obzira na sve vreme je bilo odlicno ,voznja jos bolja.Evo samo par slika,mnooogo

mi se vozilo pa nisam mnogo ni slikao ;D ;D ;D

 

I3HU9_picture033800x600rj1.jpg

 

sybO1_picture034800x600kh3.jpg

 

0jPlT_picture037800x600na1.jpg

 

9AILT_picture038800x600xg7.jpg

 

99hjh_picture039800x600qc6.jpg

 

YCrdB_picture040800x600xh9.jpg

 

Eb2Ml_picture041800x600ub7.jpg

 

y0SIP_picture042800x600dt5.jpg

 

IYI1m_picture043800x600sq9.jpg

 

besDF_picture044800x600cn4.jpg

 

i kratka mapa nedeljne voznje(hvala  google maps-u  ;D ;D ;D)

 

3xsfM_dmilanovackladovo1024x7xe2.jpg

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Bio sam pozvan na vreme...od srca...ali sta vredi kad je Branka stavila zabranu na sve voznje dok se kuca ne privede kraju ;D  Vidim da Vam je bilo extra a drugacije i nije moglo kad je ekipa proverena. Ma samo da ja zavrsim malterisanje, izolaciju, fasadu, rigips plafone, ravnajuce slojeve, ukopavanje i betoniranje garaze i podruma, i posle samo kupatila i podove sa unutrasnjim vratima, e posle sam ja na konju (Kawa moja), videcemo se sledece godine negde. Eto prednosti kad covek vozi Kawu,kazes lepo na konju sam,  kako bi to rekli Aca, Ribolovac ili Smith sa onim njihovim...muuuuu ;D ;D ;D Pa nista ,jedino ostaje da to druzenje ponovimo sto pre negde...

 

Ja predvidjam da ce Branki da narastu apetiti i da ce izmisliti jos nesto oko kuce ,nestace ti para i moraces da prodas motor da bi pokrio troskove  :D ;D!!  Javlja mi se sto bi rekao nas sugradjanin Trgovcevic. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Bio sam pozvan na vreme...od srca...ali sta vredi kad je Branka stavila zabranu na sve voznje dok se kuca ne privede kraju ;D  Vidim da Vam je bilo extra a drugacije i nije moglo kad je ekipa proverena. Ma samo da ja zavrsim malterisanje, izolaciju, fasadu, rigips plafone, ravnajuce slojeve, ukopavanje i betoniranje garaze i podruma, i posle samo kupatila i podove sa unutrasnjim vratima, e posle sam ja na konju (Kawa moja), videcemo se sledece godine negde. Eto prednosti kad covek vozi Kawu,kazes lepo na konju sam,  kako bi to rekli Aca, Ribolovac ili Smith sa onim njihovim...muuuuu ;D ;D ;D Pa nista ,jedino ostaje da to druzenje ponovimo sto pre negde...

 

Ja predvidjam da ce Branki da narastu apetiti i da ce izmisliti jos nesto oko kuce ,nestace ti para i moraces da prodas motor da bi pokrio troskove  :D ;D!!   Javlja mi se sto bi rekao nas sugradjanin Trgovcevic. 

 

Pa...nije iskljuceno, pogotovo ako joj ti budes savetnik ;D Neka,neka videcu ja Maju pa kad budem rekao kako bilo super da podignete jos jedan sprat na kuci pa ovo, ono... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Bio sam pozvan na vreme...od srca...ali sta vredi kad je Branka stavila zabranu na sve voznje dok se kuca ne privede kraju ;D  Vidim da Vam je bilo extra a drugacije i nije moglo kad je ekipa proverena. Ma samo da ja zavrsim malterisanje, izolaciju, fasadu, rigips plafone, ravnajuce slojeve, ukopavanje i betoniranje garaze i podruma, i posle samo kupatila i podove sa unutrasnjim vratima, e posle sam ja na konju (Kawa moja), videcemo se sledece godine negde. Eto prednosti kad covek vozi Kawu,kazes lepo na konju sam,  kako bi to rekli Aca, Ribolovac ili Smith sa onim njihovim...muuuuu ;D ;D ;D Pa nista ,jedino ostaje da to druzenje ponovimo sto pre negde...

 

Ja predvidjam da ce Branki da narastu apetiti i da ce izmisliti jos nesto oko kuce ,nestace ti para i moraces da prodas motor da bi pokrio troskove  :D ;D!!  Javlja mi se sto bi rekao nas sugradjanin Trgovcevic. 

 

Pa...nije iskljuceno, pogotovo ako joj ti budes savetnik ;D Neka,neka videcu ja Maju pa kad budem rekao kako bilo super da podignete jos jedan sprat na kuci pa ovo, ono... ;D

Sve mi se cini da se vas dvojica necete jos dugo voziti kako ste poceli, opet cu ja sam da sa onim celavim i onim cupavim jezdim drumovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja