Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-Grocka-Smederevo-Pozarevac-Veliko Gradiste-Golubac i DJERDAP!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

: Beograd-Grocka-Smederevo-Pozarevac-Veliko Gradiste-Golubac i DJ

 

znaci polazak je ujutro u 08.30 h casova sa omv pumpe Bulevar Kralja Aleksandra 526, ko dosao dobrodosao  a braci koja ne voze r ove nista ne brinite vozicemo normalno jer se vozi u grupi a zna se kako se vozi u grupi  ...za neupucene brat lalajko je postavio limnk u ovoj temi kako se vozi kada se ide u grupi na duze ture pa ko voli nek izvoli.ponavljam jos jednom 08.30 h casova  OMV pumpa u bulevaru kralja aleksandra ...i jedina je omv pumpa tu tako da ne mozete da nas omanete ja i vojin smo vec oko 08 00casova tamo.

 

 

post-3526-1287900661075_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

pardon kladovo.ispravka kladovo.

;Dmalo sam se zapisao pa pogresio bem li ga u svakom slucaju bice voznja pa ako ste za tefterite se da znam ko sve ide i koliko ce nas biti bre. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Bas sinoc sam na nasem kafenisanju pitao momke da li su upravo za tu dunavsku voznju za vikend i mislim da ce biti nas vishe ako , naravno samo bude suvo i malo sunca. Strasno me zanima , kao i ostale koji nisu bili tuda u voznji,ta marshruta i javljamo se da se dogovorimo...Arakis, forrest, kocha matori,  moja malenkost , saxi......itd.

 

PS  bilo bi dobro da se u naslov stavi konkretno ime ture, tj odrediste ili marsruta kao na primer - Dunav , da bi se ljudi malo jace odazvali jer od mnogo tema nekada se nesto dobro propusti.Naravno , onaj ko je postavio temu moze i naknadno da joj promeni naziv Pozdrav  :)

 

PPS  naravno ako nije ,,R,, tura  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Bas sinoc sam na nasem kafenisanju pitao momke da li su upravo za tu dunavsku voznju za vikend i mislim da ce biti nas vishe ako , naravno samo bude suvo i malo sunca. Strasno me zanima , kao i ostale koji nisu bili tuda u voznji,ta marshruta i javljamo se da se dogovorimo...Arakis, forrest, kocha matori,  moja malenkost , saxi......itd.

 

PS  bilo bi dobro da se u naslov stavi konkretno ime ture, tj odrediste ili marsruta kao na primer - Dunav , da bi se ljudi malo jace odazvali jer od mnogo tema nekada se nesto dobro propusti.Naravno , onaj ko je postavio temu moze i naknadno da joj promeni naziv Pozdrav  :)

 

PPS  naravno ako nije ,,R,, tura  :)

to sto vozim r a ne znaci da moramo da divljamo ima nesto i u slobodi otvorenog druma,druzenju i uzivanju sa ekipom zar ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

 

PPS  naravno ako nije ,,R,, tura  :)

 

Amen

da li to znaci da je ljuti zmaj konacno skockan  popravljen i spreman za putovanje u subotu.....nadam se da jeste.pozdrav. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

put ce ici od Pozarevca ka Petrovcu na Mlavi, pa na Kucevo i onda u Golubac, na kraju djerdap....nadam se da ce vam se tura svideti,znaci lagana voznja i uzivanje u pejzazima koje je majka priroda podarila nasoj zemlji srbiji,moj broj je 064 4 430 430 bane pa oni koji se odluce da krenu u ovu avanturu bice u kontaktu naforumu u ovoj temi a evo i mog mobilnog da se dogovorimo u toku nedelje oko detalja . ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

nadam se da je sada tura kojom ce ekipa putovati jasnija pa se nadam dobrom odzivu  a sto se tice vremena za njega kazu suncano oko 22 stepena tako da drustvo izvolite!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

 

PPS  naravno ako nije ,,R,, tura  :)

 

Amen

da li to znaci da je ljuti zmaj konacno skockan  popravljen i spreman za putovanje u subotu.....nadam se da jeste.pozdrav. ;D

 

Zmaj je preuzet sa servisa, probali smo ga dusan, hornet i ja, obrnuli smo 60-70 km veceras, ponasa se lepo, mislim da ce moci da ide. Ali stvarno mi postaje nestabilan na 120km/h, nije da ne moze da ide, ali tada prestaje da bude udobna voznja i gubi draz.

 

 

Samo da vreme posluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

sutra uvece cete znati tacno mesto i vreme okupljanja i mapu kako da se stigne do mesta sa kojeg se krece i sto se brzine tice idemo da uzivamo a ne da divljamo cilj nam je da stignemo i da se lepo provedemo idruzimo a trke ostavljamo za stazu!!!pozdrav bratiji i drago mi je sto je zmaj konacno skockan i spreman da gazi asfalt!!!i KAO STO UVEK JA KAZEM....LET THERE BE BROTHERHOOD!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Evo ovako izgleda tura. Ima 246km u jednom pravcu i oko 4h voznje brzinom koja je moguca  u grupi 80-100km/h. Naravno ovde se ne racunaju pauze.

 

404.jpg

 

 

 

Moj predlog je :

 

Beograd-Grocka-Smederevo-Pozarevac-Veliko Gradiste-Golubac

 

U ovom slucaju je tura 127km u jednom pravcu i oko 2 ipo sata voznje pri brzini od 80-100km/h.

 

Tura bi izgledala ovako

 

404.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

hvala brate hornet icicemo ovom turom tj Beograd-Grocka-Smederevo-Pozarevac-Veliko Gradiste-Golubac jer ima ljudi koji idu skuterom pa zbog vremena i prosecne brzine ostajemo pri tvom datom predlogu broj dva ja se nadam da se i ostali slazu sa mnom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Prelepa tura,posebno se pripremite da uzivate na deonici od Golubca do nesto malo posle D.Milanovca,a i sugerisao bih Vam da na tom putu obratite posebnu paznju na odrone kamenja,posebno posle kisa.

Srecan put i lep provod ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja sam isto za Hornetov predlog.

Predaleko je Kladovo za mene.

Mozemo se naci na Bubanj potoku.

9-10h ujutu, ili cak moze preko puta kasarne Bubanj potok jer je subotom prevelika guzva na zbog pijace.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

ja se izvinjavam za prethodni post,nisam najbolje pratio,samo da Vam kazem da je,po meni,put od Golubca pa ka Kladovu najbiolji za voznju motora u Srbiji!Probajte bar da izgurate do D.Milanovca,necete se pokajati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

I ja sam za Hornetov predlog...bas mislim da je super decko...ono mislim bas je zgodan i tako...

Jos ako bude uspeo da montira kameru na rep...garantujem da cete se pojaviti u velikom broju...

Naravno dobicete to kasnije na DVD-u po promotivnoj ceni...

8) ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

I ja sam za Hornetov predlog...bas mislim da je super decko...ono mislim bas je zgodan i tako...

Jos ako bude uspeo da montira kameru na rep...garantujem da cete se pojaviti u velikom broju...

Naravno dobicete to kasnije na DVD-u po promotivnoj ceni...

8) ;D :D

 

Vidi hormonac, ti bas volis da ti prilaze odpozadi!??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

 

 

Poenta ove voznje je deo puta Golubac -> Donji Milanovac, a ne Beograd -> Golubac. Put do Golubca je prilicno dosadan, a od Golubca je, po mom skromnom misljenju, nesto najlepse sto  covek moze da dozivi na motoru u ovoj zemlji.

 

RS, Hornet, kada budete videli (i osetili ;) siguran sam da cete promeniti misljenje bez obzira na duzinu puta.

 

Kada sam vec kod duzine puta - bilo bi dobro da krenemo _najkasnije_ u 8:00 sa, recimo, OMV-ove pumpe kod okretnice na Bulevaru, sto znaci da bi trebali da se nadjemo negde oko 7:30. Sto se mene tice - sto pre to bolje (ja bih voleo negde oko 7am).

 

Do donjeg milanovca ima dosta, tako da bi smo se sigrno vracali po mraku. Mozda je resenje da svi krenemo u isto vreme (rano ujutro), pa da se u Golubcu  podelimo u dve grupe.Prva bi isla nazad za BG, a druga  bi isla ka Donjem Milanovcu.

 

Jos jednom, kada budete videli put mislim da nece biti sile koja ce vas naterati da se okrenete nazad ka Beogradu a da barem malo ne probate da vozit. A to malo lako  preraste u malo vise ...  ;)

 

Veceras ce  Bane poslati marshrutu ucrtanu na mapi kao i tacno vreme i mesto nalazenja ;).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja