Jump to content

Moto Zajednica

mali djir do NS 30.03.2008

Recommended Posts

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Opet lep dan itd...  ;D Mare hitman i ja imali neka kratka posla u NS, pa resili da se provozamo i okupili ekipu !

Klasica postava ! Mare+Iwa, Cure+KTM  ;D Shwaba (koji je iskukao da ide sa nama  ;D) moja draga i ja.

 

Cure ko' po obicaju nesto objasnjava !  ;D

 

Ot1A5_img5761qe3.jpg

 

A dva glupa bmw-ejasa (Shwaba i ja) siluju maleni KTM i cude se sto mu ne vire cilindri !!!  ;D

 

NOBIc_img5762jk9.jpg

 

Shwaba nam pokazuje trikove koje je naucio u Ameriku !  ;D

 

eUoHD_img5763ba2.jpg

 

Ulazimo u NS a guzva duplo veca nego u Bgd u spicu !  :o

 

VxnOq_img5768nw2.jpg

 

Ekipa se smara dok Hitman i ja raduckamo !  ;D

 

fu9IE_img5770rq6.jpg

 

Miseluk, pola miliona motora svih oblika, velicina i vrsta !  ;D tad smo skapirali otkud guzva !!!

 

bNwDp_img5779ux5.jpg

 

Shwaba

 

404.jpg

 

Shwaba i ja ! ko' bliznci !  ;D

 

PgHzE_p1010278cd0.jpg

 

Rucak u kafani Zavicaj, hrana ! onako !

 

WEMnh_p1010282nx9.jpg

 

mada Shwaba dugo nije jeo jagnjece pa mu je bilo ok !  ;D

 

F0XvT_p1010292eu1.jpg

 

i polako kuci !

 

rtq8L_p1010308ds0.jpg

 

posle celodnevne jucerasnje voznje na K, GS mi nekako bio mnogo velik !  ;D ;D ;D

 

u4crd_p1010309xr3.jpg

 

pauza

 

nz5R9_p1010312yw6.jpg

 

koju su zene iskoristile za glupiranje !  ;D

 

9Cvdg_p1010314un0.jpg

 

Moja draga i ja ! Helmet love !  ;D

 

JDlse_lmjt5.jpg

 

i neko cudno bice sa ogromnom glavom u sumrak !  ;D ;D ;D

 

EWjoC_p1010319ja8.jpg

 

jeste da je bila kratka voznjica (oko 220km) ali bilo je lepo i veselo ! (najvise zahvaljujuci Shwabi !)  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Pazi ovo zahteva duboku analizu...

 

Prvo, Mikko molim te godinama da me vodis na snimanje i nista, a ovog odvede odma. Kupicu taj BMW ako je to uslov da se druzimo, a i osisao sam se ;D

 

A drugo je HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaHAHAHAHAHahahahhhhhahahahah, ijaoooooooooooo Shvabo pa koga si naso da te vodi na jagnjetinu BUAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, umrecu, hahahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Pazi ovo zahteva duboku analizu...

 

Prvo, Mikko molim te godinama da me vodis na snimanje i nista, a ovog odvede odma. Kupicu taj BMW ako je to uslov da se druzimo, a i osisao sam se ;D

 

A drugo je HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaHAHAHAHAHahahahhhhhahahahah, ijaoooooooooooo Shvabo pa koga si naso da te vodi na jagnjetinu BUAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, umrecu, hahahahahaha

 

ko god se ponudi ja prihvatim....evo i Chala se nudio ja otisao....ne znam kako ovo da shvatim????

jel ti to mene pitas da idem sa tobom tamo negde gde je bolje....hmmmmmm ??? ??? ako je to pitanje.....kazuj Dane vreme i mesto....i unapred hvala na pozivu ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Pazi ja sam samo segrt pocetnik. Moj veliki kafanski vodja, koga pratim na slepo (kad su kafane u pitanju), Koma, je sampion u kafane. Taj sto zna kafane, a tek da sto zna da odabere u kafani... Tishhh. Cim izmenjamo sve delove na masainama, organizujemo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Pazi ja sam samo segrt pocetnik. Moj veliki kafanski vodja, koga pratim na slepo (kad su kafane u pitanju), Koma, je sampion u kafane. Taj sto zna kafane, a tek da sto zna da odabere u kafani... Tishhh. Cim izmenjamo sve delove na masainama, organizujemo ;D

 

nemogu ja to toliko da cekam....samo javi ako ti treba neka makina u ergeli ima strom 2003 zuto crni, 2004 crno plavi 2006 crno crni i GS zuti.....tako da nema izvlacenja  ;D ;D ;D

 

...kao da sklopim ovo/ono....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pazi ja sam samo segrt pocetnik. Moj veliki kafanski vodja, koga pratim na slepo (kad su kafane u pitanju), Koma, je sampion u kafane. Taj sto zna kafane, a tek da sto zna da odabere u kafani... Tishhh. Cim izmenjamo sve delove na masainama, organizujemo ;D

 

nemogu ja to toliko da cekam....samo javi ako ti treba neka makina u ergeli ima strom 2003 zuto crni, 2004 crno plavi 2006 crno crni i GS zuti.....tako da nema izvlacenja  ;D ;D ;D

 

...kao da sklopim ovo/ono....

 

 

 

a GS sivo-crni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Pazi ja sam samo segrt pocetnik. Moj veliki kafanski vodja, koga pratim na slepo (kad su kafane u pitanju), Koma, je sampion u kafane. Taj sto zna kafane, a tek da sto zna da odabere u kafani... Tishhh. Cim izmenjamo sve delove na masainama, organizujemo ;D

 

nemogu ja to toliko da cekam....samo javi ako ti treba neka makina u ergeli ima strom 2003 zuto crni, 2004 crno plavi 2006 crno crni i GS zuti.....tako da nema izvlacenja  ;D ;D ;D

 

...kao da sklopim ovo/ono....

 

 

 

Izgleda da ce Djura pesaka ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Izgleda da ce Djura pesaka ;D

 

hocu....al' do garaze....a tamo - Aladinova pecina. Vodicu te jos koji put da gledas, pa imam i ja dusu, volim da podelim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja