Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.     

1. Prethodnih sat vremena
  2. djolji

BMW r nine t, stvarno NOV

Brat je kupio proletos NOV motor BMW r nine t pure, ali mora da ga proda, vozio ga par puta do kafića i to je to, pa ko voli ovo je dobra prilika. Proizvodnja je 2017.g. do proletos je stajao u salonu, tek registrovan, kupljen u Delta Motors. Garancija 2 godine. Dodatna oprema fabrički alarm, zaključavanje kacige, bmw original tank torba i bmw original zaštitnici cilindra. U trenutku postavljanja oglasa motor prešao 250 km! Bez zamene i obavezan je prenos. Proba motora uz avans 100% Cena fiksna!! 10.990 evra Neša, 063 224 981
  3. Biker-Boy

Moto sport vesti za 2019

Malo sam zbunjen, ko je guzicar, a ko je MB?
  4. peratrap

Kišna jakna proof xl

Lako je tebi sada kad je stigao novi bmw,kisni kombinezoni ti ni ne trebaju [emoji23] Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
  5. BRACO

Moto sport vesti za 2019

Zasto? Pa Jorge je brzi na podesenom motoru to je potvrdjeno.
  6. duledjo

Suzuki SV 650/s

Hvala na odgovorima planiram da pogledam onaj beli sto je bio ponudjen ovde u rubrici prodajem deluje mi kao dobar primerak sa abs pa da stavim na papir gume servise i ostale potrepštine da vidim isplati li se ta akcija. Izgleda da se moram rastajati od svog BMW 1150 rt dosta mi je težak za manevrisanje posle infarkta a ovaj suzuki deluje puno manji i zgodniji, rekao bih da se vlasnici sasvim fino voze sa takvim modelom samo da proverim poziciju sedenja da nisam mnogo savijen u odn na BMW mada to sigurno nije uporedivo
  7. milos-v

Koje ulje sipate u vas motor?

@Markone88 Kada se vratis sa puta uradi servis i tad sipaj motorex
  8. rastkojokic

Moto sport vesti za 2019

Cek cek "Jorge ugrozava Markeza" - ovo nije sala i trol!??!?!?! Dajte ljudi
  9. Satelis

NC750X 2016

Možda za sl. put, sad će trošim Mitas.
  10. Satelis

Piaggio Beverly 250ie

Dignes sediste da bi ravnim srafcigerom probao bravu, nasloni po sredini da uhvatis jezičak i guraj na dole..... mora da zabravi ako je ispavno. Ako ne zabravi brava, imas neki problem. Il ne valja brava sa donje strane il ti glavi sajla pa ne može drugi deo doći u početni položaj.....sitan kvar imaš svakako.
  11. SharkY

Suzuki DL650XA V Strom (2015 god)

Hvala. Aktuelno i dalje Poslato iz tunguzije!
  12. Robin Hood

Moto sport vesti za 2019

Pa videlo se to na prošloj trci. Samo nisu ni ovi iz Honde sišli sa grane, nisu angažovali Lorenca jer je lep i lepo svira flautu.
  13. zlig0r

Duchinni pantalone i jakna

niko nece zenu/devojku/simpatiju/drugaricu/svalerku da obraduje?!? jakna: 5500din ili zamena za L zensku jaknu
  14. Today
  15. BRACO

Moto sport vesti za 2019

@to crank ne kažem, akcenat na to da je osjetio mrguda ili konta ako ovaj sklopi hondu imaće jos par protivnika..
  16. @moto.sedista_srdjan

Moto sedišta Srđan

17. djolji

duchinni pantalone

Letnje pantalone, baš za vrućine 4500din
  18. N.F.S.

Licno, pred put bih ga zamenio pa sve da je 1000km od prosle godine preslo. Nekako se osecam lepse kada sa novim uljem krenem! Investicija je toliko mala da nema potrebe pitati na sto mesta (forum, mene...)
  19. STOP

Dalmacija Enduro | ADV | Dual Sport [video]

Zadnji djir sezone, smrzavanje po Dinari zacinjeno olujnom burom
  20. milos-v

Kupovina malo starijeg motora?

Motor star 10godina je 2009g. To je sto bi se reklo nov motor ,ne vidim u cemu je problem... Pogledas ga samo dobro pre kupovine. Moze i 20god star da bude dobar
  21. zemunac72

štenci labrador

Ni jedan pas nije maza kao labrador . Satima su u stanju da se ceskaju
  22. DarkoČa

Kratke voznje

Nedelja 23.06.2019. Iako je tih dana bilo vreme baš njesra, činilo mi se da će nedelja biti povoljnija za vožnjicu. Ranom zorom 07:00h polazak. Ideja mi je bila poseta Rezervatu UVAC, tako da smo krenuli Preko Guče, Ivanjice, Kušića, planine Javor, ka Sjenici. Od Ivanjice ka Sjenici, preko Javora, put je oko, lepe krivinice, vožnja kroz šumske predele, nije bilo rizle na putu, u par navrata, jedino nakon prolaska Javora na nekim mestima bilo je odrona tako da obratiti pažnju na kolovoz ovim delom Od skretanja sa glavnog puta ka Rezervaru, tj dolazak do dela za skretanje ka delu Vidikovan na UVCU treba obratiti pažnju jer skoro i da nema znakova ili jako malo obaveštenje. Nakon skretanja nedaleko, do Vidikovca kreće makadam pa brzinu treba prilagoditi uslovima puta, dužina makadama oko nekih 4km. Ja sam nakon parkinga prošao ulaz i spustio se na 50 metara od Vidikovca bolje da nisam jer je nagib, preveliko kamenje i nekako sam uspeo da se okrenem i krenem ka izlazu. Vidikovac Ostatak puta je protekao sjajno ali uvidevši da se oblaci polako nadvijaju shvatio sam da ipak ostatak dana neće proći bez kiše, hitro do Zlatibora na pauzicu za kaficu i osveženje i spuštanje do Čačka. U 5 do 12 što se kaže sam stigao kući i kroz 5 minuta je počela kiša. Premda prelepi predeli, obavezno obići sve u svemu jako lepo provedeno nedeljno prepodne
  23. ŽUVI

Preporuka za moto servis u Rakovici

To je Sebina garaža
  24. Jozza

Ulje se menja na propisanu kilometražu ili na 12 meseci, sem u teškim uslovima, gde se interval zamene prepolovljava na pola kilometraže i 6 meseci. Tj ako nisi vozio trke ili teški off road, slobodno idi na put Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
  25. markulja

Srbija bez asfalta

To nije onda puno terano po off-u, ako je za nepunih 100 sati napravio preko 5k km. Koliko te izasao?
  26. rastkojokic

Moto sport vesti za 2019

Malo malo pa se vrata pakla otvore...
  27. Biker-Boy

Kupovina malo starijeg motora?

Pa pola foruma vozi i starije motore od 15 godina, ukljucujuci i mene, i eto ceo zivot vozim starudije i nema problema, samo dobro pregledaj motor pri kupovini, ISKLJUCIVO od vlasnika i da je vec na DOMACIM tablama.
  1. Učitaj više novosti

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja