Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.     

1. Prethodnih sat vremena
  2. Nenadbg88

TDM Srbija

Ima li neko lokaciju od onog bajker kafea u kladovu? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. dragan d

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Pričaš o 1300 ili 1100... Moj je 1100 i ne ugasi se kad pređem 5km/h. Sad sam probao. U tome i jeste stvar da utvrdimo gde je falinka. Da li je otišao taj eku za ABS, da li je relej... mada sam proverio kao da nije, osigurač nije...
  4. Štef

Yamaha Majesty 250 problem sa uljem

Stariji Majesty-ji nemaju senzor za količinu ulja već samo obaveštava kada treba da se zameni, posle 3000km. Ali, dešava se da zabaguje i radi ti to što radi. Meni npr. radi non stop i ne uspevam nikako da je resetujem. Tako da. Pazi na ulje i ne obraćaj pažnju... Navići ćeš se svakako... [emoji23] Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
  5. Stefan Kovačević

2014 - Yamaha MT-07

Znam ja to, najvise i volim da se vozim sam. Ali je fora sto mi burazer ima skoro 100 kila pa ponekad treba da ga prevezem tu i tamo. Jos uvek nisam, sve se plasim da ne kvrcne nesto ne daj boze, pa zato pitam ko kakva iskustva ima. [emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Biker-Boy

Moto sport vesti za 2019

Jedva cekam da im nestane nafte pa da se vrate u pecinu is koje su izasli, jer za drugo nisu sa tom divljackom zatucanom "kulturom". A problem sa organizatorima Dakara je isti kao i sa vecinom zapadnog sveta+Amerika, ljube guzice kozojebima i prodali bi rodjenu babu, sve sa dostojanstvom i moralom za dobre pare, i to ce ih jednog dana skupo kostati.
  7. Pozdrav, Vozim Yamaha Majesty DX 250 1999 god i danas mi se upalila lampica od ulja u toku vožnje a ne znam sta je razlog jer ima ulja. Od prethodne zamjene je prešla nekih 1500 km. To se dešava isključivo kada se vozi pod malo jačim gasom. Zaustavim, ugasim motor na 10-ak sekundi i kada ga upalim opet, ne pali se dok opet ne dodam jači gas i povećam brzinu. Vozi se normalno po gradu i po sat vremena ali čim se doda malo jači gas, opet se upali i blica sve dok se ne ugasi makar na par sekundi. I tu moram da naglasim da se lampica ne pali kada motor vozim na nekoj uzbrdici pod većim gasom već isključivo kada se vozi većom brzinom pod većim gasom i po ravnom. Porobao sam danas, na većim uzbrdicama ide normalno i pod punim gasom je nije upalio ali je upalio opet čim sam izašao na magistralu i pokusao pod većim gasom da ubrzam. Opet zaustavim, ugasim na 5 sekundi, upalim i radi normalno dok se opet ne doda gas. Pokušao sam da zadržim ono dugme za reset ali se ona i dalje pali. U čemu može biti problem? Unaprijed se zahvaljujem svima.
  8. to crank

EWC Le Man

Mislio sam da sam ispravio naslov.. Nek sredi neko ako ume.
  9. to crank

EWC

Usrosport prešao na bicikle. Od kako su im zabranili drogu ne gledam!
  10. Marko05

Savet u vezi kupovine fz6

Hvala Sone, i hvala na odvojenom vremenu za savete!
  11. to crank

EWC

Jek gleda neko ili samo gledate Marqueza, ×ebo vas Rossi!?
  12. to crank

MotoGP Ostin, Teksas 2019

Gumiflex!!
  13. N.F.S.

Uzivaj drug! Lepo izgleda...
  14. to crank

Moto sport vesti za 2019

Uvek je smer bio gadan. Saudijsku Arabiju su Ameri započeli još pod kraj l svetakig rata. Uzeli ovcojebe iz pustinje i dali im oružja da pobuju druge ovcojebe... da bi danas hranili religijski terorizam po celom svetu.
  15. cikmir

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Lamps a abs mora da blinka kad upališ motor tek kad krenes I predješ brzinu preko 5 kmh ona se mora ugasit
  16. Today
  17. DUKI

Kupujem Trabanta

U pravu si,ali tako je kako je.
  18. Nemanja NC750XD

NC750X 2016

Jesi
  19. Ferty_

NC750X 2016

Nemanja jesam li tebe juce sreo ispod kosutnjaka?
  20. Savan

Suzuki GSX-R 750 L7 moto-gp

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  21. tomos31989

a3 ms 1989

ma sada ni iskru nece da baca
  22. pronto

Sjajno, čestitam.
  23. Savan

Slike od danas sa aktuelnom kilometrazom koja u medjuvremenu nije više aktuelna. Na kraju dana biće tu još nekih 200-300km Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  24. Savan

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  25. Alekre

kle ili transalp?

Ma kupovali bi svi ovde na forumu ovde motore da je isti polugodišnja zarada. Evo na primer, jedan sestrin rođak u Swiss ima platu, počeo posle ekonomskog fakulteta da radi u banci... Startovao sa 6500chf mesečno. Lekar nema ispod 100,000chf godišnje. Neki kardiohirurg, oftamolog, cepa i do 150,000. Tamo se ne gleda u sitnicu, niti se bilo čime opterećuješ. Nema potrebe. Motocikl oteraš u servis i kažeš, menjaj sve što ne valja i šta te briga... Kod nas cena varira jel registrovan i od stanja guma i lančanika.
  26. Desmo

MotoGP Ostin, Teksas 2019

1. Učitaj više novosti

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja