Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.     

1. Prethodnih sat vremena
  2. dangubas

Pozdrav

3. Gastrorider

Piaggio X9 500 ili Aprilia Atlantic 500

x9 500 elektromotor za podizanje na centralni stender, blutut muzika na kormanu. Aprilia mi se svidja samo klasik ( stariji model ako ne grijesim ) ima prostora i za mene prelijepu instrument tablu. Imao sam oba, x9 180 i AA500. Slozicu se da treba uzeti onaj koji je u boljem stanju, a najbolje sa preporukom.
  4. cikapostar

500km, Dan ipo, i puno lepih momenata.

Super..lepa je Srbija.
  5. ThePainkiller

Honda VFR800 Fi

Pa, kao i svaki motor do sada, radio sam ga sa ljubavlju i zato što stvarno volim da sređujem motore - preraslo mi u naviku... Vrlo često mi prođe kroz glavu da ga povučem iz prodaje, ali ne mogu više sa ženom da se raspravljam oko motora... Zarad mira u kući, mora VFR da ide i da dođe TDM...
  6. bdada

Неискусан возач

Imas lepih moto-patika, i lepse od "civilnih" ali su dublje, zglobove da stitis, isto tako farmerice sa protektorima, svrckas se po gradi a kada sidjes sane motora ne licis na bajkera I naj vaznije, kada pomislis da si dobar vozac, ponovo odgledaj one snimke padova
  7. spredrag

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

https://www.megazip.net/zapchasti-dlya-motocyklov/suzuki/gs500-2279/gs500-13967?network=g&adposition=1t1&keyword=%2Bsuzuki %2Bgs %2B500 %2Bparts&gclid=CLfe5rao1tACFYSYvAodvtsFUg#model_group=all&year=1989
  8. Motorcyclist

Sta ste danas uradili na svom motociklu??

i sva 3 kofera.
  9. Savan

Неискусан возач

A? Šta si rek’o? Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  10. Kornjaca

Неискусан возач

Хвала на савету за опрему. Баш ми је драго што сте ме опоменули на важност опреме. Кацигу сам купио најбољу што сам могао да нађем. Планирам и рукавице ускоро али сам ципеле потпуно потценио мислећи да нису превише битне, да се стопала мање повређују, а чак и да би ме смарало да их изувам када одем на посао или до града. Сад видим да је то глупо размишљање. И капирам да могу да бирам. Да могу да носим лепе патике и можда повредим стопала или да чувам то што ми је Бог дао и да возим мотор како треба. Пре него што сам уписао вожњу три дана сам гледао снимке како људи падају са мотора. Умало да одустанем од свега. На крају сам рекао себи или ћу возити како треба или нећу уопште. И надам се да ћу осетити када дође тај моменат да помсилим да много добро возим и тако мање водим рачуна тотално прецењујући себе. Видим да људи доста помињу тај моменат кад нов возач помисли да је потпуно овладао техником вожње и да је свемогућ. Хвала вам људи пуно, дивно је да постоји овакав форум где искусни возачи могу да пренесу своје искуство, а ја ћу бити довољно паметан да вас послушам.
  11. bdada

Неискусан возач

SAVOOO KAKVI CEPOVI, 'DI TO IMA DA SE KUPI, AKO MI NIJE KASNO?
  12. knez.mladja

Kladovo - gran.prelaz Djerdap

Kakva tuga, saucesce porodici. Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
  13. spredrag

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

Ako ti je gs prvi motor (ili prvi motor >200-250ccm) bices zadovoljan i na duzim turama ako resis bar ove dve stvari: tvrdo, usko fabricko sediste i smestaj prtljaga.
  14. PetkovicBecej

Pozdrav

Pozdrav clanovima foruma. Ja Marinko Petkovic. Zivim u Beceju. Zaposlen, ozenjen i otac 3 klinaca. Imam 35g al se naravno ne osecam tako. Vozio sam apenca 6 otkako sam mogao da ga savladam sam. A to je bilo sad vec davno. Posto nam sad traze da registrujem kao da je redovan, resio sam da jedan redovan kupim. Ovde sam da se informisem i da prosirim vidike. Za sada toliko.
  15. shoyyka

Honda VFR800 Fi

Al' se sjaji...baš si ga picnuo...srećna prodaja...u stvari samo je pitanje kad će otići,kad pročitaju šta si sve uradio nema više diskusije i sumnje u kvalitet...
  16. Dominator96

Yamaha ttr , tte , tt , belgarda

Ja ovako u prirodu a VI ?
  17. spredrag

Price iz radionice - Mali Caca

Bas si me zaintrigirao ovime. Nisam moto mehanicar (nisam bilo kakav mehanicar uopste) niti mi je namera da ti "kradem" cake iz posla kojim se bavis. Ali volim da saznam ono sto ne znam, cista radoznalost. Pa da probam ovako - Kako bi to "nulovanje TPS-a" rekao na engleskom?
  18. Nile.

Samsung J5 2017 full metal (dual sim)

Otislo kolegi @JevtaNS
  19. Mali Caca

Aprilia pegaso 650 i.e problemi

@VukMar daleko Sam ja od bilo kog doktora. Ali volim svoj posao Hvala
  20. apic13.goran

Africa Twin rezervni delovi

Ima li neko neki auspuh za afriku rd07 a da nije fabricki i neka kopija...unapred Hvala
  21. panta_kg

Promo materijal Maxi Scooter Cluba

Posle praznika ce biti gotove...malo su zakocili na stampi....ne zamerite.
  22. bugisa

MZ etz 250

Pozz,postoji li neka fora,caka ili neka tecnost da se ocisti cilindar spolja,mislim izmedju rebara da se sija ili bar pliblizno?
  23. pronto

Price iz radionice - Mali Caca

Ma jasno je to meni...ali, (da se razumemo nikakav ja ekspert nisam) moje je skromno mišljenje da ovakvo rešenje ipak nije za "ljuti" agregat. Koliko je čest prodor tečnosti kroz tu gumicu u agregat?
  24. Djolee011

kladovo

Gledam i ne verujem, znali smo se preko drustvenih mreza, ekstra momak uvek pomagao sta god da treba oko mehanike i u vezi auta i motora. Video sam objavu da je u kladovu i kad sam video vest nisam mogao da verujem mislio sam da je sala i onda zanemeo 20minuta. Cuvajte se braco k'o Boga vas molim, vozite pametno.. Dzoni pocivaj u miru..
  25. Today
  26. ThePainkiller

Honda VFR800 Fi

Arexons Fast Wax sredstvo za brzo poliranje 400ml. cena 390.00 din. !!! TEKTION.RS Arexons Fast Wax sredstvo za brzo poliranje 400ml.
  1. Učitaj više novosti

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja