Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje do Herceg Novog preko Bosne.

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Stari put je i na enduro motoru bio naporan za voziti zbog hiljada krivina i klizavog asfalta sa gomilom peska i vode na sebi. Kako to sve izgleda, pogledaj na snimku.

 

Ali ako je otvoren novi put (a na youtube vidim da je to sad fantasticna dzada), nema ni jedan razlog da se plasis putovanja za more ovim putem. Jedino ako te ne dvoume cevapi na bascarsiji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

@Kosoki Ovo sto si pustio je jos i jako star klip, cenim negde 2009. jer je ovaj asfalt na zaobilaznici preko Cemernog jos uvek citav... Imao sam srecu da se prosle godine vratim na par dana po otvaranju novog puta (i vijadukta) i zaista je sada daaaleko laksi taj put.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Gsxr 600

Stari put je i na enduro motoru bio naporan za voziti zbog hiljada krivina i klizavog asfalta sa gomilom peska i vode na sebi. Kako to sve izgleda, pogledaj na snimku.

 

Ali ako je otvoren novi put (a na youtube vidim da je to sad fantasticna dzada), nema ni jedan razlog da se plasis putovanja za more ovim putem. Jedino ako te ne dvoume cevapi na bascarsiji :)

 

Au ovaj stari put je uzas!!!! 0staa2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Au ovaj stari put je uzas!!!! 0staa2.gif

 

ako si raspolozen i vozis enduro, dp ili sm ietakako nabija osmeh na lice :-), ali generalno naporan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Ma samo gas, kakve veze ima kakav je put, zar bajkeru može nešto smetati, ima ona, lošu k.... i dlaka smeta... Samo gas i vidimo se u Trebinju. 1nanana.gif

Svratite na jagnjeće pečenje na Mosko, mjesto prije Trebinja, i miran si čitav dan, kakvi ćevapi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ma samo gas, kakve veze ima kakav je put, zar bajkeru može nešto smetati, ima ona, lošu k.... i dlaka smeta... Samo gas i vidimo se u Trebinju. 1nanana.gif

Svratite na jagnjeće pečenje na Mosko, mjesto prije Trebinja, i miran si čitav dan, kakvi ćevapi.

Upravo tako,samo opusteno i gas hebes put...

A sto se tice jagnjeceg pecenja i cevapa1ooo.gif

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: R1150GS, DR650SE, RM85L

Čekaj, ako sam dobro shvatio, planiraš vožnju od Mokre Gore do Novog, ne?

Pa to je manje od 300km, to se vozi tamo i nazad u danu. Tvojim motorom u jednom smeru vozićeš 4-5 sati sa sve pauzama...tako da nemoj da očekuješ neku ne znam kakvu ˝avanturu˝.

Btw ne moraš da čekaš jun, prvi sunčan dan sedi na motor i izvezi to, čisto da vidiš kako će da ti se svidi!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Deonica Visegrad-Foca-Tjentiste-Gacko -Trebinje- Novi, jednostavno je fantasticna za bajkere a i ujedno najkraca domora /Krag-Novi 439km/.

Na deonici Visegrad - Foca, obavezno se pridrzavajte ogranicenja inace nece te jeftino proci. Policija ne oprasta. Tako isto je i na deonici Avtovac Trebinje. Ovaj put je fantastican za Rove.

Obavezno svratiti u sledece restorane

Foca- Majnex,

Tjentiste- Bavaria,

Trebinje- granica CG - Hercegovina i nece te se pokajati.

U avgustu prosle godine otvoren je tunel Cemerno tako da odmah izlazite kod jezera Klinje kod. Gackog. samo cuvaj te se policije stvarno ne oprastaju.

Promenio član prestige
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Gsxr 600

Deonica Visegrad-Foca-Tjentiste-Gacko -Trebinje- Novi, jednostavno je fantasticna za bajkere a i ujedno najkraca domora /Krag-Novi 439km/.

Na deonici Visegrad - Foca, obavezno se pridrzavajte ogranicenja inace nece te jeftino proci. Policija ne oprasta. Tako isto je i na deonici Avtovac Trebinje. Ovaj put je fantastican za Rove.

Obavezno svratiti u sledece restorane

Foca- Majnex,

Tjentiste- Bavaria,

Trebinje- granica CG - Hercegovina i nece te se pokajati.

U avgustu prosle godine otvoren je tunel Cemerno tako da odmah izlazite kod jezera Klinje kod. Gackog. samo cuvaj te se policije stvarno ne oprastaju.

 

Hey Prestige,hvala puno na informacijama znaci puno!!! Imacemo na umu sve sto si pomenuo ! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Gsxr 600

Čekaj, ako sam dobro shvatio, planiraš vožnju od Mokre Gore do Novog, ne?

Pa to je manje od 300km, to se vozi tamo i nazad u danu. Tvojim motorom u jednom smeru vozićeš 4-5 sati sa sve pauzama...tako da nemoj da očekuješ neku ne znam kakvu ˝avanturu˝.

Btw ne moraš da čekaš jun, prvi sunčan dan sedi na motor i izvezi to, čisto da vidiš kako će da ti se svidi!

 

Od Nisa do Mokre Gore pa do HN. Hocu juna zbog moto skupa u Trebinju. Znam da nije neka duga avantura medjutim nikada nisam prolazio kroz Bosnu i resio sam to da odradim ovog leta! 2cirka1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Čekaj, ako sam dobro shvatio, planiraš vožnju od Mokre Gore do Novog, ne?

Pa to je manje od 300km, to se vozi tamo i nazad u danu. Tvojim motorom u jednom smeru vozićeš 4-5 sati sa sve pauzama...tako da nemoj da očekuješ neku ne znam kakvu ˝avanturu˝.

Btw ne moraš da čekaš jun, prvi sunčan dan sedi na motor i izvezi to, čisto da vidiš kako će da ti se svidi!

 

Od Nisa do Mokre Gore pa do HN. Hocu juna zbog moto skupa u Trebinju. Znam da nije neka duga avantura medjutim nikada nisam prolazio kroz Bosnu i resio sam to da odradim ovog leta! 2cirka1.gif

Pa nekom ce biti 300 km a nekom 700 km1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Gsxr 600

Samo opusteno,nigde ne zurim! Lepo vozim,pa kad se umorim ulogorim se negde otvorim neku konzervu,prostrem vrecu zalozim vatru odspavkam pa ujutru rano podjem vozim dok mi se vozi,skroz opusteno! Msm,kad je Djubre ToxicTrace isao u Grcku biciklom sve je cool! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Samo opusteno,nigde ne zurim! Lepo vozim,pa kad se umorim ulogorim se negde otvorim neku konzervu,prostrem vrecu zalozim vatru odspavkam pa ujutru rano podjem vozim dok mi se vozi,skroz opusteno! Msm,kad je Djubre ToxicTrace isao u Grcku biciklom sve je cool! 1moto3.gif

 

Upravo tako!Svaka ti je ko Njegoseva1oda.gif1moto3.gif

Opusteno ko babina sisa!!!1oda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: R1150GS, DR650SE, RM85L

Pa dobro, samo sto nigde ne piše da je iz Niša, ili sam prevideo, mada ni to nemož` da bude preko 550-600km, zavisi od rute pa se i to vozi u dahu!

U svakom slučaju ni na kraj pameti mi nije da omalovažim, već da te ohrabrim da sedneš na motor i izvezeš to kao vikend vožnju a ako treba, neka bude i u junu:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Gsxr 600

Pa dobro, samo sto nigde ne piše da je iz Niša, ili sam prevideo, mada ni to nemož` da bude preko 550-600km, zavisi od rute pa se i to vozi u dahu!

U svakom slučaju ni na kraj pameti mi nije da omalovažim, već da te ohrabrim da sedneš na motor i izvezeš to kao vikend vožnju a ako treba, neka bude i u junu:)

 

Daleko od toga da sam shvatio to kao uvredu! Samo opusteno,nije meni problem da izvozim tih 600km ali nije u tome poenta,hocu da budem odmoran. 300 km dnevno nije problem. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ako bude u junu, onda moze i u 2 dana da se odradi.

Bude vruce, pa sto da se posle krke ne bucne u neko plavetnilo ili dremne u nekoj hladovini, da se pivo deinstalira iz organizma. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ako bude u junu, onda moze i u 2 dana da se odradi.

Bude vruce, pa sto da se posle krke ne bucne u neko plavetnilo ili dremne u nekoj hladovini, da se pivo deinstalira iz organizma. ;)

 

Tako ce i biti...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dobar dan dobri ljudi.., 225 postova
  • Lokacija: Banja Luka,Republika Srpska
  • Motocikl: Transalp 600 PD06 91.god.;Africa twin RD03

Mi idemo ovim putem svake godine , ali kolima .

Put je za svaku preporuku , predeli su prelepi .

Čuo sam da je krajem prošle godine , pušten u rad i novi put : Tjentište-Gacko , tako da nema lomljenja kičme preko Čemernog ;)

 

Pusten ..prosao par puta.Sad dok trepnes eto te u Gacku..tuneel preko 2 km :D

Put ekstra nema vise rupa odrona i ostalih zajebancija ..kad predjete Cemerno prpazite se malo krava u gACKOM SETAJU POSRED ulice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Kako sam čuo pre neki dan, zeleni karton 3000 din. 1hmm.gif0ljut2.gif

 

Nisi bas do kraja cuo. Zeleni karton koji izdaje (citaj prodaje) Dunav osiguranje kosta 2000,00 dinara, ostala vecina 3000,00. Danas sam registrovao motor , i cak dobio 15% popusta na osiguranje kod ove osiguravajuce kuce.:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Imam jedno pitanje, jeste off, ali mozda neko zna :) ja sam iz srbije, motor registrovan na cg table i imam punomocje..da li mi treba( i sta) od dokumenata da mogu da udjem u bosnu? Hvala :) Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja