Jump to content

Moto Zajednica

600 cc ili 1000 cc ?

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ako moze bez karikiranja i generalizovanja, molicu... :zvizduk:

 

ti ne mo se generalizujes nego svrni na kafu posto sam opet zagubio br..

p.s. samo nemo da zuris posto 600...dugacak to put za tebe :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Kad krecemo da pisemo duzinu naseg polnog organa ?

 

Mozda stvarno ima veze duzina sa kubikazom ?

 

Ko ce prvi ? 1neznam.gif

 

Ne znam za vas al ja mog merim produznim kablom..i to obim. Duzinu jos nisam stigao da izmerim, nemam toliko vremena. Zato i vozim 50cc :lol::lol::lol:

 

ne bre stomak ..ne bre...:lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Misllim da je pravi odgovor 600 pa 1000 pa opet 600. Ucis na 600, treba ti nesto jace predjes na 1000,onda se vratis na 600 da deres cobane koji su odmah uzeli 1000. A mozda je kompromis najbolji - 750ccm. Salim se naravno...

Vozio sam po magistralnim putevima samo jednu iljadarku tj, Bandita1200. Ma, ko ima kesa i bar malo iskustva nema razloga da uzme nesto slabije. Ja da imam kesa uzeo bih npr.1100xx...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Misllim da je pravi odgovor 600 pa 1000 pa opet 600. Ucis na 600, treba ti nesto jace predjes na 1000,onda se vratis na 600 da deres cobane koji su odmah uzeli 1000. A mozda je kompromis najbolji - 750ccm. Salim se naravno...

Vozio sam po magistralnim putevima samo jednu iljadarku tj, Bandita1200. Ma, ko ima kesa i bar malo iskustva nema razloga da uzme nesto slabije. Ja da imam kesa uzeo bih npr.1100xx...

E konacno praavi odgovor. Ovo ko vozi, to je ozbiljan tip, sa time vec nema zajebancije :lol:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Ako moze bez karikiranja i generalizovanja, molicu... :zvizduk:

 

ti ne mo se generalizujes nego svrni na kafu posto sam opet zagubio br..

p.s. samo nemo da zuris posto 600...dugacak to put za tebe :nanana:

 

 

Ja planirao u subotu popodne, ali mi pukla sajla, jebem joj sve. Docicu one tamo subote.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Koja je razlika izmedju 1000 i 1400? Nisam cinican, samo pitam da li oni sto voze retke 1300-1400 masine od preko 200hp kazu da bez 1400 nema voznje?

 

Pa tako nekako :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: italy
  • Motocikl: Kawasaki ZX7R ninja '01

Da se ubacim i ja :D svako ima razlicita misljenja i ukuse kad bi svi ljudi bili isti na ovom svetu kakav bi to svet bio? :D Po mom misljenju najpametnije je(naravno ako ima mogucnosti) da se proba i jedna i druga klasa pa onda da se odluci... ja sam sa za sebe izabrao 750 i to mi najvise odgovara... imao sam i imam zxr 750 95god extra motor 90000km predjeno i idalje zuji samo tezak je ko zemlja al ipak vozikao sam ga non stop 6godina... pa sam onda presao na zx7r malo laksi i bas mi lezi... prijatelj ima cbr1000rr iz 2009 lepo motorce nema sta i sve to ok al za nene nije to to i mozete da kazete da sam ludi i glup i sve to :D al ja zx7r za to nikad ne bih dao... ne samo za cbr nego ni za jedan noviji motor... kad zajasem moga ninju ne mogu da vam opisem koji je to osecaj... tako da mislim da ne vredi nesto previse ako slusa neko samo iz reci drugih ljudi da je bolje 1000 ili da je bolje 600 najbolje je ono sto tebi lezi a za to mora da se proba i odlucuje prema tome :D pozz

 

Sent from my BB Z10 using TapaTalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd, DORĆOL
  • Motocikl: HONDA CBR 1000 rr

Kada cujem pitanje koliko motor trosi, ostanem bez teksta.Motor je luksuz, to svi znamo,posebno jaki.Ako hoces uzivanje,moras i da platis.Kupi skutercic pa neces razmisljati o potrosnji.A hiljadarka...moja honda trosi desetak litara i to po gradu.Na otvorenom...sve sto joj sipam.Uzitak koji osecam kada je poteram onako kako ona a i ja mogu,ne moze se meriti ni sa cim.Povlaci od najmanjih obrtaja, bez da je vrtim u crveno.Manju zapreminu moras da vrtis da bi isla.Dakle...hiljadarka je sve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Kada cujem pitanje koliko motor trosi, ostanem bez teksta.Motor je luksuz, to svi znamo,posebno jaki.Ako hoces uzivanje,moras i da platis.Kupi skutercic pa neces razmisljati o potrosnji.A hiljadarka...moja honda trosi desetak litara i to po gradu.Na otvorenom...sve sto joj sipam.Uzitak koji osecam kada je poteram onako kako ona a i ja mogu,ne moze se meriti ni sa cim.Povlaci od najmanjih obrtaja, bez da je vrtim u crveno.Manju zapreminu moras da vrtis da bi isla.Dakle...hiljadarka je sve.

Vaistinu 0takoje.gif

 

Ako si im rekao!

 

Slažem se i potpisujem svaku gore napisanu reč.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

600 cc stalno u visokim obrtajima je lepse i bolje nego 1000 cc na 5000 obr/min.Poenta voznje sportskih motora je moci i znati iskoristiti pun potencijal,a ko iskoriscava pun potencijal hiljadarke u saobracaju,tome je mesto samo i iskljucivo na stazi.Kod putnih motora, uvek je bolje 1000 ili vise.Vremenom covek nauci da je manja tezina,kvalitetnije kocnice,bolji amortizer i viljuske,i podesavanje svega prema sebi mnogo bitnije od broja cc i konja.Trenutno vozim 750cc zabarskih,i motor moze dosta vise nego ja jos uvek,a na 600 cc japanskih sam mu dusu vadio,bilo mi zao motora.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja