Jump to content

Moto Zajednica

600 cc ili 1000 cc ?

Recommended Posts

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Meni moj ne prelazi 5l kad idem van grada, skoro svaki put ima vožnje po auto putu,kad sam vršio merenje, bar 45min do sat i to 130-150km/h. Par puta se merilo od čepa do čepa.

+ imam suvozača. Jednom sam takođe merio skoro pa sve auto-put sa suvozačem potrošnja bila 5l.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sta slusate gagija...on vozi tatin motor i to kad mu da....a skoro se u nekoj temi zahvaljivao nekom bajkeru jer mu je iz njegovog motora istocio 2l benzina i dao,kad je negde ostao bez goriva...tako da informacije od njega uzmite sa rezervom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Voznja po gradu mora da ti poveca potrosnju goriva!Kreni,stani,kvacilo,kocnica,semafor,pa opet u krug...

Izadji malo na autoput pa obrni jedno 100km i videces da ce trositi oko 5-5,5 litara!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja na mojoj suzani 1127cm./uljara f / sa karbovima od r,a :) .u 5toj na 50 sam zavrnem gas do kraja i kao fen ode.......:moto3:

druga 170 pa kad ga svirnes u trecu do 230....odcepi ti stomak..bar po satu,moguce da laze za 10kmh,al veselje je veselje...

uzbrdo ne saltam..sam doziram gas...

svako vozi sta zeli..i sta ima, nekom je i 600ok,nekom 1100,sve ima svoje prednosti i mane..

meni na auto putu ono tipa 120 do 140..oko 5 do 5,5litra trosi....grad,bogami 8 tuce ..a moze i 12 mozda mal vise :stabre: ,ono tipa 270...probo i jebiga..smukce gorivo ko lud,al i ide,oce jos...ali se nezalim...da ide ide,ustvari polece kad pozelis,lakse se vozi sportski nego 600 cm.koji mora da navlacis przis...navlacis nekako ortaje,kod pojedinih molis za gas i snagu..,

nema cile mile :lol::care: obrtnog momenta i 136ks...nemam taj problem, cupa iz krivine kako god pozelis..e sad registracija,ono jes mal skuplja 1hmm.gif al jebiga...

svaka ljubav mal boli mal mora se plati...ovako ili onako...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Ja sam sa mojom crnom mambom od 600 ccm prezadovoljan!Ide jako lepo,cak sta vise i iznad proseka za 600 ccm!Ide trecom sa suvozacicom1oda.gif 210 km/h(do granice crvenih)...

Sto se tice potrosnje sve zavisi koliko je zglob nervozan1oda.gif

U normalnoj voznji na otvorenom putu oko 5 litara pije,a kad radi adrenalin oko 8 zdere1oda.gif!!!Po gradu nisam siguran koliko trosi posto nisam iz grada1oda.gif

U guzvi i gradskoj voznji se jako lepo ponasa a samim tim je lagana sto za upravljanje sto po kilazi!!

Sa 114 KS tvrdim da je jako upravljiva i snazna,a kome je to malo zna se sta je jace i vece!!!1nanana.gif

 

Evo malo kako 600 RR ide drugom!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=8WO1Z-GRJDA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Za grad je to normalna potrosnja :D, meni potrosnja u gradu varira od 6 do 7 litara :) Van grada je skroz druga prica, izadji malo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Za grad je to normalna potrosnja :D, meni potrosnja u gradu varira od 6 do 7 litara :) Van grada je skroz druga prica, izadji malo :)

 

Nerece ti meni Gagi nista za skorije okupljenje na miseluku da se malo zezamo1neznam.gif!Necu te pojesti nebrini1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Za grad je to normalna potrosnja :D, meni potrosnja u gradu varira od 6 do 7 litara :) Van grada je skroz druga prica, izadji malo :)

 

Nerece ti meni Gagi nista za skorije okupljenje na miseluku da se malo zezamo1neznam.gif!Necu te pojesti nebrini1lol.gif

 

Eeee, naravno :D, nego vreme nikako bolje :(

 

http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/novi-sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Za grad je to normalna potrosnja :D, meni potrosnja u gradu varira od 6 do 7 litara :) Van grada je skroz druga prica, izadji malo :)

 

Nerece ti meni Gagi nista za skorije okupljenje na miseluku da se malo zezamo1neznam.gif!Necu te pojesti nebrini1lol.gif

 

Eeee, naravno :D, nego vreme nikako bolje :(

 

http://www.naslovi.n...ognoza/novi-sad

 

Kako je vreme lose dodje mi da se bacim pod voz(teretni)1lol.gif,pa kad se razvedri da se vratim kuci1lol.gif!Ako za vikend bude "toplije"javicu ti se...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Meni se cini da je moja Dzulia malo vise zedna ,a bas je retko nekad cepim. Ako je vozim po gradu do 5000rpm, trosi 6.5-7l. Sve u svemu mislim da popije litar vise nego sto bi trebala, a u pitanju je direktno ubrizgavanje. Ne znam sta moze da bude

 

Za grad je to normalna potrosnja :D, meni potrosnja u gradu varira od 6 do 7 litara :) Van grada je skroz druga prica, izadji malo :)

 

Nerece ti meni Gagi nista za skorije okupljenje na miseluku da se malo zezamo1neznam.gif!Necu te pojesti nebrini1lol.gif

 

Eeee, naravno :D, nego vreme nikako bolje :(

 

http://www.naslovi.n...ognoza/novi-sad

 

Kako je vreme lose dodje mi da se bacim pod voz(teretni)1lol.gif,pa kad se razvedri da se vratim kuci1lol.gif!Ako za vikend bude "toplije"javicu ti se...1moto3.gif

Vazi :D, nadam se da nisi nastran :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Jer ja jesam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

1lol.gifnebrini nisam nastran,ali ako ti jesi onda nista od druzenja1lol.gif

 

Puu je#em ga.............. Moracu onda da budem normalan pored tebe 1lol.gif

 

Taman da vidimo kako Honda ide ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

ja na mojoj suzani 1127cm./uljara f / sa karbovima od r,a :) .u 5toj na 50 sam zavrnem gas do kraja i kao fen ode.......:moto3:

druga 170 pa kad ga svirnes u trecu do 230....odcepi ti stomak..bar po satu,moguce da laze za 10kmh,al veselje je veselje...

uzbrdo ne saltam..sam doziram gas...

svako vozi sta zeli..i sta ima, nekom je i 600ok,nekom 1100,sve ima svoje prednosti i mane..

meni na auto putu ono tipa 120 do 140..oko 5 do 5,5litra trosi....grad,bogami 8 tuce ..a moze i 12 mozda mal vise :stabre: ,ono tipa 270...probo i jebiga..smukce gorivo ko lud,al i ide,oce jos...ali se nezalim...da ide ide,ustvari polece kad pozelis,lakse se vozi sportski nego 600 cm.koji mora da navlacis przis...navlacis nekako ortaje,kod pojedinih molis za gas i snagu..,

nema cile mile :lol::care: obrtnog momenta i 136ks...nemam taj problem, cupa iz krivine kako god pozelis..e sad registracija,ono jes mal skuplja 1hmm.gif al jebiga...

svaka ljubav mal boli mal mora se plati...ovako ili onako...

 

Ako imas karbove od R trebalo bi da ima malo vise od 136ks... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa ono jes,fabricki f 136ks r valjda od 138 do 142 tak nesto ,,nemam pojma, moji karbovi su malo prosvirani..to jest imaju vupicu dodatu na em tubama :) jos po jednu na vrhovima...igrali se malo pa u visokim se to itekako oseti :)..stim da je f usporen 6% na radilici,prenos korpa radilica i otud mu toliko obrtog momenta :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

koje je ovde natezanje zapravo?

porediti 600 i 1000 u kojim uslovima?

nije svaki motor za istu namenu. zato i postoje F R N itd

 

neko pomenu kubikazha produzhetak 00 - ovi pravinari shto "voze" 1000ke po gradu da bi navukli neku plastificiranu bedu za to veche..

 

eno pogledajte kako Ares vozi navak sa 600tkom ochi che vam ispasti..dzhabe ti i hayabusa ako ne znash da vozish, a na pravcu i retard zna da zavrne...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

pa ono jes,fabricki f 136ks r valjda od 138 do 142 tak nesto ,,nemam pojma, moji karbovi su malo prosvirani..to jest imaju vupicu dodatu na em tubama :) jos po jednu na vrhovima...igrali se malo pa u visokim se to itekako oseti :)..stim da je f usporen 6% na radilici,prenos korpa radilica i otud mu toliko obrtog momenta :moto3:

 

gsxr 1100 1991 to i 92 imaju po 145 ks..bar tako ovde pise..

 

http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.suzukicycles.org%2FGSX-R-series%2FGSX-R1100.shtml&ei=2qMYU-i3EKWdyQOQvoGAAw&usg=AFQjCNHlPY7pYem4f7iT_sW-nnQCEI3SAw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa zamisli sta bi tek radio sa 1000darkom nekom novijom :care:mogucnosti litre retko ko iskoristi do limita..600 mozes,ionako je zavrces da bi isla.. litru tesko...jedva i 70% svega sto moz da ti pruzi od snage iskoristis...ali opet na putu litra je litra,kad se natovaris itd..litra pokaze svoje kvalitete..nema zamaranja saltanja uzbrdo nizbrdo...a 600..jebiga,crevce ko crevce..mislim na neke putne varijante,vec r drugacije ali opet...kubikaza i klipani ko pesnica ........mada se svi uzdaju u konje obrtaje a u gume kocnice lakocu ,ogibljenja,niko negleda,ja se polomih da mu pazarim abm diskove,shovino ogibljenje..opet snaga bez kontrole je nista...dzaba i 333ks kad ih nemozes obuzdati...i kad neznas da ih obuzdas...

a posto i pihtije idu s godinama.....

tako i taj djavolak u desnom zglobu se uci pa je sve pametniji i pametniji...hm..mozda je prava mera 750 do 900 :takoje:

e sad,...svako jase sta ima :care:

ja kako sebe u poslednje vreme facam u nekim malim brzinama dovoljan mi je i ovaj harley...za sad :care:

mada..ko zna videcemo videcemo :) vreme je da zagrmi :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Iz svih ovih desetak strana moze se izvuci samo jedan zakljucak. Kome je 600 dovoljna, taj ima veliku patku :stabre:

 

Čekaj malo Ivane, pa ti voziš 600. E dosta mi je ovih hvalisavaca...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja