Jump to content

Moto Zajednica

Kolege na putu...

Recommended Posts

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Jutros sam sreo dvojicu kolega bajkera i to zabeležio na kameri, pa mi se učinilo kao dobra ideja da postavim jednu neobaveznu temu gde bi svi mogli da zakače fotke izvađene iz video snimka gde se vidi neko koga su sreli u vožnji. 1moto3.gif

 

Slike nisu (niti je očekivano da budu) visokog kvaliteta, tako da samo kačite, ako želite.

 

Ko se prepozna, neka se prijavi. 0namigivanje.gif

 

gopr0147mp4snapshot04072.jpg

 

gopr0147mp4snapshot04072.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Interesantna ideja ! Al kolko ljudi se vozika s kamerama ?

 

Dobro pitanje... 0stabre.gifMožda drugi enduraši? Ja volim da snimam jer često idem preko ivičnjaka, livade, presečem kroz kraj... 1moto3.gif

 

Saznaćemo ako se pojave slike... Evo da bude zanimljivije, ko mene slika častim ga piće! 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Možeš da staviš i 100 eura, al kako će mo znati da si ti...1lol.gif

 

Hahaha... Pa malo se potrudite... 0namigivanje.gif Hehe... Ima slika mog motora u odgovarajućoj temi...

Mada, kolegama bajkerima bi' priznao da sam ja. Koleginicama bajkerkama bih verovatno priznao i da nisam ja... 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Sad kad si pomenuo ženski rod - možda i nije dobra ideja da neke ljude slikaš i kačiš po forumu...1ups.gif

 

Mudro zboriš kolega... Ne znam, nisam pametan... 1neznam.gif Daj da čujemo još neka mišljenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Odlicna ideja... :takoje:

posebno fotke onih "kolega" koji kada prodju pored vas, prolaze kao pored "turskog groblja"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Jel se vi salite ? 1neznam.gif

 

Imate kuci besplatan seks, sta vas briga za druge koleginice 1nanana.gif

 

Pretpostavljam da je mislio da ako slikamo nekog kolegu u "šteti" za koju njegova bolja polovina naravno ne zna, možemo da ga dovedemo u nezgodan položaj. 0namigivanje.gif

 

Odlicna ideja... :takoje:

posebno fotke onih "kolega" koji kada prodju pored vas, prolaze kao pored "turskog groblja"!

 

Da, da... U mom kratkom moto-stažu i toga sam video dosta... Nikad nisam ukapirao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Licno mislim da je protivzakonito slikati bilo koga a da on to nezna plus javno objavljivati iste, iskreno meni bezveze da nekog slikam tako bez odobrenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Licno mislim da je protivzakonito slikati bilo koga a da on to nezna plus javno objavljivati iste, iskreno meni bezveze da nekog slikam tako bez odobrenja

 

Misliš da je protivzakonito? A proveri mi to molim te. Ja nisam znao da me je slikala policijska kamera u 29. novembra. Koga mogu da tužim za kršenje zakona? 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Licno mislim da je protivzakonito slikati bilo koga a da on to nezna plus javno objavljivati iste, iskreno meni bezveze da nekog slikam tako bez odobrenja

 

Da, ali u Madjarskoj...

Kod nas, Zakon kaze da sve sto se nalazi na javnim mestima moze se fotografisati-osim ako nekim podaktom ili jasno vidljivim znakom nije zabranjeno! Sto se tice ljudi na javnim mestima takodje mozes fotografisati ali moras voditi racuna kako i gde ces fotografije objaviti!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Ja lično nemam problem da me neko slika i okači ovde 1neznam.gif, doduše pod uslovom da ispadnem lepo1lol.gif1nanana.gif. Mora se voditi računa i o onima koji to ne žele, ali mislim da se to da lako rešiti: taj koji ne želi da bude objavljen, pošalje PP autoru teme, i on skine, ništa lakše. E sad, ako je načenjena nenadoknadiva "šteta" jbg-a. Za to nemam rešenje 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S
Ja lično nemam problem da me neko slika i okači ovde , doduše pod uslovom da ispadnem lepo. Mora se voditi računa i o onima koji to ne žele, ali mislim da se to da lako rešiti: taj koji ne želi da bude objavljen, pošalje PP autoru teme, i on skine, ništa lakše. E sad, ako je načenjena nenadoknadiva "šteta" jbg-a. Za to nemam rešenje

Slažem se...

I lično mislim da je xtra tema...

 

Послато са HTC One X уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sta ako je neki bajker bio u svaleraciji, kolega ga slika, zena mu vidi sliku ovde. Pa gde si bio tada, rekao si da si ovde, sta ces ti tamo, djubre jedno znam gde ona zivi... Zaista ste neozbiljni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Može da ga vidi i tast,tašta,šurak, ženina kuma,drugarica ,koleginica, ljubomorna komšinica ili komšija itd...

Dakle ima mogo više šanse da bude "uštrojen" zbog infa koji dolazi iz drugih izvora...

Ne mora ga uopšte savatati zbog slike na forumu sto može a ne mora biti on ...

Zar ne..? ;)

 

Послато са HTC One X уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja