Jump to content

Moto Zajednica

Povezivanje struje APRILIJE 123

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova

Momci trebala bih mi mala pomoc oko povezivanja struje da ja nebih sprzio CDI ..Na motoru imam

 

 

 

masina CDI

 

ZUTA ZUTA

ZUTA ZELENA

CRVENA PLAVA

ZELENA CRVENA

CRNA------CRNA KONTAM DA IDE NA MASU

 

Ako treba neka slika odmah ubacujem :D

 

Nista lepse nego kad cekas neki deo i onda te probudi kurir sa pozivom i kaze "Dobaar dan,stigao vam je paket" 1care.gif1jee1.gif1jezik.gif

Ako moze neki brzzzzzz odgovor...ja bih da se vozam danas :D lep dan1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Slobodno ubaci i još koju rječ uz sliku, ja PRETPOSTAVLJAM da si pitao kako da povežeš CDI sa mašinom, al vjerujem da oni i koji znaju ne znaju baš napamet, jer za to uobičajeno postoji džek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Druze kad postavljas sliku na postimg.cc imas opciju da kliknes da je slika prikladna za sve uzraste a ne da mi iskacu neke kurcine a cerkica sedi pored mene za kompom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

tebi iz motora štrče pet žica, a dobio si cdi sa četri?

 

kad bi znali tačno koji je model motora, pa da se nađe šema, i kad bi se znalo tačno koji ti je to cdi pa da ga dešifrujemo...

 

ako imamo ono prvo, možda se ispostavi da si mogi da turiš skoro bilo koji kineski cdi.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Druze kad postavljas sliku na postimg.cc imas opciju da kliknes da je slika prikladna za sve uzraste a ne da mi iskacu neke kurcine a cerkica sedi pored mene za kompom.

 

"kolega zeko" kad sedas za komp sloni cerkicu jer ima iskacucih kojekakvih reklama,kao i ova moja...i neznam zasto sam ti se izvinjavao (ali obrisao sam post) kad mi nisi nista pomogao...sta cak vise skroz promasena tema na koju si se javio.....ako mi ne zelis pomoci,nemoj mi ni odmoci...

 

P.S gledaj sliku a ne okolo ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

U pravu si druze :takoje: Pomerio sam cerkicu od kompa,a onaj slobodno nek mlati alatkom pored slike.

 

Inace ne posecujem sajtove sa kojih iskacu takvi prozori bas zbog zastite svoje dece,a mislio sam da na ovom sajtu u pravilima pise da je takav sadrzaj zabranjen.

Sta ti mislis?

 

Srecno sa popravkom kolega :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

U pravu si druze :takoje: Pomerio sam cerkicu od kompa,a onaj slobodno nek mlati alatkom pored slike.

 

Inace ne posecujem sajtove sa kojih iskacu takvi prozori bas zbog zastite svoje dece,a mislio sam da na ovom sajtu u pravilima pise da je takav sadrzaj zabranjen.

Sta ti mislis?

 

Srecno sa popravkom kolega :takoje:

 

Cika zeko meni uvek iskoce cice i to lepe.....i nisu u opste gole,kako je tebi ono iskocilo stvarno neznam ali nije ni bitno jer to nije ova tema :D

Mogao si se javiti da mi pomognes da povezem te zice 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

uradi li šta? jel te makar ızdrmala struja?

 

samo je tu i uradila :D

Ma svaka zica ima napon neka do 50v a neka 24v e sad kako ovaj meri ko zna...kinez je to

i nista uradio nisam 1jok.gif prodacu ga na kraju i zavrsim sa svom pricom...ili cu da pogledam na nekom drugom forumu da mi pomognu jer ovde nema "leba" koliko vidim (cast izuzecima i hvala im1care.gif )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

baš muka. kanda je ovako kod tebe: http://i838.photobucket.com/albums/zz302/xtreamer-/Rotax123Stator.jpg

 

ako jeste, onda kanda važi diagram, onaj prvi što je postavio @Deda Cele. one dve žute žice odma zaboravi. to je izgleda monofazni namotaj alternatora. od one tri, zelene crne i crvene, ustanovi koja je "masa". treba da je zelena. i onda sa motora crvenu na crvenu, zelenu na zelenu, i crnu na plavu. žutu sa CDI na bobinu.

 

i kanda fali jedna za gašenje :D , i ne predavaj se, i nije neki dan za vožnju. :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Sad je 2:05 i nece me mrzeti da odem u garazu da probam 1jee1.gif

A jeste bas to paljene kao sto je Deda Cvele rekao ali nisam strucnjak da citam seme 1ups.gif0stabre.gif ali hvala mu,eto nasao se ko zna 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja