Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R1 VS Honda CBR954

Recommended Posts

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Umesto sto se tako salite sa momkom bolje da oformite fond za dobrovoljne priloge da mu se za rodjendan uzme jedan lep var aparat i polir pastu da kad dodje vreme moze da vrati "Fabriku"!

 

P.S. NSU dere sve te vase kosilice, klavire i zacine za salate(uljare). :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

Kako ovo prima gas covece 1care.gif

 

Pa ovaj kida R1 kad oces 1nanana.gif

I, na kraju, koliko ovo ide? Nego, jeste li uklikerili da ovaj APN sa snimka ima 6 brzina??? Msm...???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

niste culi da ima menjac sa 6 brzina? ima retko ali ga je i sin nabavio bio mislim da se za trke koristio tako da ga nema u serijskom izdanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

PaunX ti obavezno da počneš da se družiš sa Gagijem(kako kojim? Pa Rejserom) i mesto tog motora da kupiš Dačiju

 

Pa bolje bi prosao sa Daciom nego sa tim R1 1nanana.gif1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Secate se ovog mog posta, tacnije, umanjen je sada.

 

 

Tipican primer, sezona 2, drug uzeo R6, prvi put uzeo da vozi R-a, misli da zna sta radi, i posle 2 meseca njegove voznje mene proziva da se vozamo, i da vidimo koji bolje ubrzava, kao samo pravac, njegov R6 2006 135Hp 28.000km, americko trziste, kn filter, i jos dosta sitne opreme, koje vrede kao zlato. Moj ZX6R 2000 111Hp 70.000km +, odro sam ga ko zvecku......... Da ne govorim da R6 ima 20ks vise, i da je laksi motor za 20kg, i da je on laksi od mene za 10kg.... Vozac-Vozac-Vozac, i da, on hoce sada da uzme K7 1000... Razlog ? Slab mu R6.......................

 

 

 

Sada me zove taj drug, i sve mislim da me zajebava i opet mislim da me zajebava, dok nisam skontao da ne zajebava. Covek pazario CBR 954 2002 godiste 1moto3.gif

 

Mislio sam da je citao temu, a on nema predstavu o kakvoj temi pricam, niti ista, pa da me sada zove kao da podjebava da je CBR 954 bolji od R1, kada ono on kupio CBR-a :D, kaze da ne prasta, i da je vec imo blisko iskustvo, kada ga je u drugoj brzini na 3000 obrtaja, kada je otvorio gas, skoro prevrnuo motor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Kakva crna dacija! :D

 

 

to od komsije :P ... ili si to kupio pa ces da polazes .... a Daciu ces kupiti onako za zezanje .... :dobar:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja