Jump to content

Moto Zajednica

Trazim drustvo za put na Kefaloniju

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Zemun, Srbija
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ok dao si mi prijateljski savet i hvala ti, ali ako ne mogu da idem motorom onda ne idem nikako. Ne idem ja na more da bih se kupao i sunčao dupe, nego da mi isto vidi put i da bih se vozao, jer ja svako leto pređem 15000km, a da bih prešao toliko moram da teram ozbiljno, a ne da odem negde bez motora. Javiću ti se kad dođem da vidiš ko sam i šta sam da se provozamo negde. Što se ti odmah ljutiš? Pozdrav drugari

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2825 postova

afrika gura stalno evropu i sad je serija zemljotresa od turske, grcke ,crne gore bosne,jedino jos kod nas nema ali ja idem ovih dana na kopaonik a i on je jako trusan pa samo cekam kad ce da me otrese sa zicare.To nije zajebancija procitajte nesto o banja luci,cgnoj gori, i skoplju,sve se rusilo ko da je od papira,ako niste znali mislim da su alpi negde iznad 1500 m ,africko tlo ,naskocila afrika na evropu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Ah...pricas za Kop da je trusan,svakako da jeste i ja kad bih isao skijao bih uvek sa kacigom i imao cuturicu vode sa sobom za emergency...za svaki slucaj a ovo za Grcku sto se prica najvaznije je da sklone tu veliku stenu sa plaze da judi nemoraju da je zaobilaze jer kazu bas je velika i treba jedno desetak minuta dok se obidje a nije lako po pesku pesaciti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

I mene je tamo drmalo prošle godine.U pola noći me probudilo ljuljanje,živ se ukenjah, a ujutro meštani opušteni,niko ništa nije ni pomenuo.:zvizduk:

Voleo bih da se pridružim, ali moram znati tačan datum zbog posla.Imam 8 dana "starog" godišnjeg koje moram potrošiti do kraja juna,ali moram se uklopiti sa kolegama.

Predlažem da prenoćite na Ohridu, pa ujutro na prelaz Niki kod Bitolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Zemun, Srbija
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Ja sam mislio na Ohridu jedno 3-4 dana, pa onda na prelaz kod Bitolja koji se zove koliko ja znam Medzitlija, a za Niki nisam cuo da postoji. Javi koji termin tebi odgovara i ako si zainteresovan da vidimo da li mozemo da se iskombinujemo da idemo zajedno. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

To je taj prelaz,samo je Grčki naziv Niki.Uh kako si me zapalio,pokušaću što pre da se dogovorim sa kolegama pa javljam.Ok mi je par dana na Ohridu.Svakako nisam nikad bio a ima šta da se vidi,a i klopa je dobra i jeftina.

Inače,već sam bukirao novi godišnji od 01.07. na Lefkadi i plan je bio da idem kolima sa devojkom i njenom sestrom.Ako uspem da dobijem dane krajem juna išao bih sa vama motorom a one bi kasnije došle autom na Lefkadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Na žalost, ja otpadam.Nema šanse da dobijem odmor u drugoj polovini juna.:neznam:

U svakom slučaju na Lefkadi sam od prvog jula pa ako vas put u povratku nanese vodim na hladan Mitos da se iskupim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Na žalost, ja otpadam.Nema šanse da dobijem odmor u drugoj polovini juna.:neznam:

U svakom slučaju na Lefkadi sam od prvog jula pa ako vas put u povratku nanese vodim na hladan Mitos da se iskupim.

 

Vidim ja da nam nema odmora pre avgusta :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

ja idem ali u julu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja