Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za buduceg kolegu

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Mozda mu ne treba 130ks..ja sam vozio R1 i presao na Tcat,lepse se vozi,udobniji,mirniji,cak mu je i osovinsko rastojanje vece za 5 cm....ko kaze da mu je malo 100ks za ulicu i put lupa gluposti........

Ima kolega sa foruma 2001g davao za 1600-1700,best bay.. 0takoje.gif

 

evo kako seba napravi nosac i kako stoji kofer..

 

slika0312resize.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Moras se odluciti. Ili ces uzeti "R"-a, i prziti sa njime, ili ces uzeti TURERA, i voziti se lagano gde god ti na pamet padne. Ovo sto gledas su BICIKLE, zaglavljene negde u sredini ove dve klase, sa namerom da budu super kompromis. A svaki KOMPROMIS JE MAJKA ZAJEBA!!!

Mislis da imas "R"_a, a u stvari ga nemas, i veoma brzo pocnes da uvidjas limite kompromisa.

Mislis da imas Turera, i kada krenes na put, veoma brzo upoznas ogranicenja koja ovi motori imaju po pitanju udobnosti...

Presaberi se sta ti je veci prioritet, pa po tome odluci sta ces kupiti, barem za prvo vreme. A posle dokupi i onaj drugi. I ja sam se u startu zaHebao, pa sada imam od svega po nesto, tako da ovaj savet mozes smatrati kao iskustveni, iz prve ruke.

PS. Zasto bi placao registraciju za motocikl do 750ccm, a vozio biciklu od nepunih 600ccm?

PS1. Zasto bi odrzavao 4 cil i izigravao Rosija na necemu od nepunih 100ks, kada za iste pare mozes terati 750-icu od 125-130+ks?

:aha: :aha: :aha:

Iskreno vise volim R ove,al jbg nesto mi ne odgovaraju,kao klinac sam vozio(pozajmljivao)skoro svaki model gsxr-a,stariji su mi odgovarali,merkao sam i tvoj al pare vec otisle,voznja k-9 ke me je nekako ohladila od te klase,sve me boli nakon 10-ak min voznje mozda i zbog toga sto sam odmarao od motora 7 godina,neka ozbiljnija putovanja za sad ne planiram a i przenje mi nije u planu tako da ovi modeli po meni predstavljaju dobar kompromis,svakako hvala na savetu,jednom sam se zeznuo valjda necu ponovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Za ove ljubomorne sto nemaju Honde i sto nece da priznaju neke stvari, mogu vam preporuciti da kupite nalepnice Honde i zalepite na motor. Odma ce da ide bolje i da prekine da se kvari :nanana::nanana::nanana:

 

Nemojte zezati coveka, objasnite mu sta je motor. Sve hvali, Hondu vozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Ma imam 2 ozbiljna auta al reko kad se vec vracam u srednjoskolske dane da budem kompletan,salu na stranu rr mi se bas svidja,nekako vise volim te starije motore,ma odlepio sam danas sam gledao i uljaru 1100uvezo drugar i lomi se dal da je proda,znaci ja sam je video cim je stigla i jos ne mogu da verujem da motor star 20 i kusur godina moze da bude tako ocuvan,govorim sebi da ne brzam al cim cujem da se u blizini nesto prodaje trcim ko da je dzabe,uglavnom dok ne nadjem makinu skuter necu da prodajem,ljudi smo stacete na nekoj voznji da me sacekate1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Da zelim nekog turera, gledao bih ovako nesto:

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4424825/suzuki_v_strom_dl_650/

 

Ima ovaj za sredjivanje, ali MISLIM da moze da se uradi prerada za relativno malo para ako je sve ostalo ispravno:

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4421109/suzuki_dl_650/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Ma kakvo crno sredjivanje, da moze jeftino sredio bi ga taj sto prodaje i stavio bi ga na oglas u punoj ceni.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Rekoh da MISLIM da moze da se uradi PRERADA za RELATIVNO MALO PARA ako je sve ostalo ok.

Vracanje u originalno stanje naravno da kosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Brcko
  • Motocikl: Honda nt700 deauville

Moras se odluciti. Ili ces uzeti "R"-a, i prziti sa njime, ili ces uzeti TURERA, i voziti se lagano gde god ti na pamet padne. Ovo sto gledas su BICIKLE, zaglavljene negde u sredini ove dve klase, sa namerom da budu super kompromis. A svaki KOMPROMIS JE MAJKA ZAJEBA!!!

Mislis da imas "R"_a, a u stvari ga nemas, i veoma brzo pocnes da uvidjas limite kompromisa.

Mislis da imas Turera, i kada krenes na put, veoma brzo upoznas ogranicenja koja ovi motori imaju po pitanju udobnosti...

Presaberi se sta ti je veci prioritet, pa po tome odluci sta ces kupiti, barem za prvo vreme. A posle dokupi i onaj drugi. I ja sam se u startu zaHebao, pa sada imam od svega po nesto, tako da ovaj savet mozes smatrati kao iskustveni, iz prve ruke.

PS. Zasto bi placao registraciju za motocikl do 750ccm, a vozio biciklu od nepunih 600ccm?

PS1. Zasto bi odrzavao 4 cil i izigravao Rosija na necemu od nepunih 100ks, kada za iste pare mozes terati 750-icu od 125-130+ks?

:aha: :aha: :aha:

 

HONDA DEAUVILLE !!!!!!!!!!!!!! Idealna za touring

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja