Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Caponord VS.Honda Varadero VS.Suzuki V-Strom

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

 

Da osvezim temu. Vozikam se, 58000 km na satu, sve OK. Menjao sam akumulator pre mesec dana i zadnju gumu pa se nadam da je to sve za sad. Akumulator koji je bio na motoru je Landport iz 2012-te godine

Guma koju sam skinuo je ovo:

dFX98b5.jpg

 

stid me pokazati  : :)

 

 

A mogao si jos par hiljada sa njima

 

A, mogao je da je pocepa po sredini , a ne sa strane  :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Simone, Simone kockaš se s tim gumama. :jok:  Greh je Capoa da voziš sa takvim gumama. Inače, moje iskustvo, Anakee 2 sam promenio tri para i vrh su. Anakee 3 mi se nisu nešto pokazale. Metzeler Next vozim već 5-6000 i zadovoljan sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Simone, Simone kockaš se s tim gumama. :jok:  Greh je Capoa da voziš sa takvim gumama. Inače, moje iskustvo, Anakee 2 sam promenio tri para i vrh su. Anakee 3 mi se nisu nešto pokazale.

Metzeler Next vozim već 5-6000 i zadovoljan sam.

 

Ja sam zadovoljan sa Anakee III, bile su na motoru kad sam ih kupio a i sad sam ih ponovo namontirao. Ne silazim nigde sa asfalta a za asfalt su dobre.

Ma svaka nova guma je dobra.

 

 

 

 

Da osvezim temu. Vozikam se, 58000 km na satu, sve OK. Menjao sam akumulator pre mesec dana i zadnju gumu pa se nadam da je to sve za sad. Akumulator koji je bio na motoru je Landport iz 2012-te godine

Guma koju sam skinuo je ovo:

dFX98b5.jpg

 

stid me pokazati  : :)

 

 

A mogao si jos par hiljada sa njima

 

A, mogao je da je pocepa po sredini , a ne sa strane  :care:

 

 

To je Mikulanac mozda i hteo da kaze, Mogla je "pravo" jos ici. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Ja mogu da se pohvalim da sam kupio originalne Crash Bars za mog Capa...u nemačkoj sam ih našao po neverovatnih 169€...

 

Takvi su i kod mene, odlicni. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Procitao sam sve postove jer me je zainteresovao naslov.Bio sam u istoj dilemi  koja od tri izabrati.Izabrao Capoa.Nisam pogresio.Nisam vozio ni Varadera ni Stroma ali Capo mi uvek izmami osmeh na lice kada krenem u voznju.Mislim da je Aprilia potcenjena u glavama nasih ljudi kao i u ostalom korejski i japanski automobili u odnosu na nemacke.Apriliju kritikuju uglavnom oni koji je nisu vozili.Razmisljao sam da promenim motor ali posle citanja predhodnih postova ipak mislim da ce mi i sledece sezone osmeh na lice izmamljivati moj Capo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000 Caponord
Procitao sam sve postove jer me je zainteresovao naslov.Bio sam u istoj dilemi  koja od tri izabrati.Izabrao Capoa.Nisam pogresio.Nisam vozio ni Varadera ni Stroma ali Capo mi uvek izmami osmeh na lice kada krenem u voznju.Mislim da je Aprilia potcenjena u glavama nasih ljudi kao i u ostalom korejski i japanski automobili u odnosu na nemacke.Apriliju kritikuju uglavnom oni koji je nisu vozili.Razmisljao sam da promenim motor ali posle citanja predhodnih postova ipak mislim da ce mi i sledece sezone osmeh na lice izmamljivati moj Capo.
 
Čestitam druze na izboru, Caponord je pouzdan motor koji vise nema tajni po pitanju odrzavanja i kvarova....ova ekipa ljudi ovde koja ga u glavnom jos vozi i to dosta dugo ima samo reci hvale.....

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
On 4.11.2017. at 13:50, vazlan je napisao:

Procitao sam sve postove jer me je zainteresovao naslov.Bio sam u istoj dilemi  koja od tri izabrati.Izabrao Capoa.Nisam pogresio.Nisam vozio ni Varadera ni Stroma ali Capo mi uvek izmami osmeh na lice kada krenem u voznju.Mislim da je Aprilia potcenjena u glavama nasih ljudi kao i u ostalom korejski i japanski automobili u odnosu na nemacke.Apriliju kritikuju uglavnom oni koji je nisu vozili.Razmisljao sam da promenim motor ali posle citanja predhodnih postova ipak mislim da ce mi i sledece sezone osmeh na lice izmamljivati moj Capo.

 

Drugar, da li je u pitanju plavi Caponord?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

 

Pre 15 sati, Simon69 je napisao:

Drugar, da li je u pitanju plavi Caponord?

Da,tamno plavi.Mislim najlepsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Tako je a drago mi je sto sam pokrenuo ovu temu posle vise od godinu dana i sto su se javili oni koji postuju i znaju ovaj brand i naravno nemaju prerasude.Da li postoji neko okupljanje Caponordista?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L
pre 1 minut, Ausländer je napisao:

Ako bog da... ja planiram  rekoh Caponord.  Za sad samo pratim. Dug je put, najmanje godinu dana. 

Kada ga kupis bice ti zao sto se nisi potrudio da taj put od godinu dana nisi skratis;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000 Caponord

Postoji okupljanje, nebi verovali da tu nas Caponord ima i svoje putokaze do parkinga "Caponord only" i da je glavna zvezda tog skupa....Vise o svemu ovome mozete da vidite i da saznate na grupi na Facebooku Aprilia Balkan. Osnivac grupe je Ivica Puljezevic, tu je i Bora Mijic. Predlazem da tu objavite vase ljubimce u vidu fotografije......oni su sprega sa Slovenijom Hrvatskom i Bosnom gde ovih motora ima mnogo vise nego ovde... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Ja se izvinjavam na offu u ovoj temi, ali ajde da pitam, kad vidim da ima dosta Caponordista ukljucenih. 
Znate li slucajno sta o ovom primerku, kakva su vasa misljenja o motoru i oglasu?

https://www.polovniautomobili.com/motori/10837603/aprilia-caponord-etv

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Proslo je dosta vremena od postavljanja ove teme i od zadnjeg pisanja u istoj.

 

Nesto kontam nakupili smo jos po koji kilometar, koje novo iskustvo (stariji iskusniji ;)) pa da podsetim vlasnike da daju svoje komentare i ocene. Mozda nekom bude od koristi.

 

Ja i dalje glasam za Caponorda, posle 7 godina i dva primerka u vlasnistvu mogu odgovorno da kazem da je to jedan izuzetan Maxi Enduro koji pruza maksimalno uzivanje i sigurnost u voznji vlasniku, za sve novce koje je dao za njega.

 

Verovatno ce tako napisati i vlasnici Varadera i Stroma, a mi Caponordisti imamo razlog vise da hvalimo ETV1000 zato sto je taj motocikl nepravedno zapostavljen i toliko oblacen, vecinom od ljudi koji ga nikad nisu ni probali,a da ne kazem posedovali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja