Jump to content

Moto Zajednica

Shark vision r - vizir problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

Naime,drug mi je juce doneo shark vision r,iz Beca,uzeo je kao polovnu ali je kaciga bukvalno par puta nosena,da ne pricam o kvalitetu i ponasanju kacige....medjutim kad je vizir zatvoten,nije skroz u polozaju u kome bi trebao da bude,ne nalegne skroz preko one gume,kao da taj poslednji hod nije kakav bi trebao da bude. Potrebno je rukom jace navuci vizir da bi zadihtovao kako treba i zatvorio. Skinuo sam vizir,sve mi se cini OK,sam vizir,onaj deo na kome se krece vizir,guma na ivici,ne znam u cemu je problem ili ja ne razumem nesto oko toga,a inace ne razumem taj AUTOSEAL SISTEM zatvaranja,sta znaci. Malo vizir zadire o onu gumu,zaskripi prilikom otvaranja,ali ta guma stoji kako traba,sve na kacigi deluje savrseno u redu,kaciga je nova ovako.

Ako neko razume ovo bolje,ima savet ili zna sta bi mogao biti problem,molim za pomoc.

Pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: pozarevac
  • Motocikl: Honda cbr 929 rr

Izgleda,cini mi se da vizir mozda za milimetre na odgovara,moguce da je menjan pa nije kakav bi trebao. Zna li neko kako da proverim,na njemu pise samo da je sharkov,i da li isti vizir moze da odgovara za vise modela?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Idi u prodavnicu gde imaju Sharkove kacige ovde, i reci da ti nasteluju taj vizir, ne znam da li se to tako kaze, ali znam da samo trebaju nesto da podese tu, i bice sve okej. Nije strano ni da nova kaciga ima takav problem, to se resava vrlo brzo, tako sam citao ovde. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Uf rado, ali nemam pojma gde sam o tome citao... tu je negde u moto opremi sigurno... :)

Nadam se da je tako, nema na cemu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja