Jump to content

Moto Zajednica

Kineski - motocikli, ATV-i, skuteri itd.

Recommended Posts

Guest babyboy

Pozdrav,

 

vec je napisano, treba samo citati.

 

Eh, lako je vama sa stalnom konekcijom, a mi sa dajl apom (dial-up) dok uradimo search foruma ode nam pola sata i vise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

mislim na ovu temu iako ima po forumu. Napisao sam vec, to je jedna od boljih firmi i dosta opisanog, a odnosi se na dobre karakteristike, potice iz iskustava sa ovom firmom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav,

 

mislim na ovu temu iako ima po forumu. Napisao sam vec, to je jedna od boljih firmi i dosta opisanog, a odnosi se na dobre karakteristike, potice iz iskustava sa ovom firmom.

 

Detalj da se tvoji opisi kineza odnose na ovu marku nisam znao, ali u svakom slucaju hvala puno

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, na vecinu ali izrazi se za koji bi tacno model da pokusamo da napravimo kracu recenziju ako sam imao iskustva sa tim modelom. Mozda ces se lakse odluciti.

 

Svima jedan maleni savet:

 

ako nameravate da vozite brze i zestoke masine, nebitno da li jednog dana, sutra ili danas, nemojte trcati za kineskim proizvodima. Oni Vam ne mogu to pruziti. Necete ih dizati na tocak, necete sustizati ostatak drustva u jurcanju, paticete ustvari nepotrebno i necete biti srecni sa tim motorima ni kao prelaznim resenjem. Cak stavise, kada ih budete prodavali, sledi konacna verzija razocarenja zbog cene, skepticnosti kupaca, ucenjivanja.....

 

Ovi motori imaju smisla jedino i JEDINO ako ste potpuno svesni onoga sto pruzaju i sigurni ste da se mozete uklopiti u to. Za sve drugo, tu su polovni japanski motori pa kako se kome zalomi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav,

 

da, na vecinu ali izrazi se za koji bi tacno model da pokusamo da napravimo kracu recenziju ako sam imao iskustva sa tim modelom. Mozda ces se lakse odluciti.

 

Svima jedan maleni savet:

 

ako nameravate da vozite brze i zestoke masine, nebitno da li jednog dana, sutra ili danas, nemojte trcati za kineskim proizvodima. Oni Vam ne mogu to pruziti. Necete ih dizati na tocak, necete sustizati ostatak drustva u jurcanju, paticete ustvari nepotrebno i necete biti srecni sa tim motorima ni kao prelaznim resenjem. Cak stavise, kada ih budete prodavali, sledi konacna verzija razocarenja zbog cene, skepticnosti kupaca, ucenjivanja.....

 

Ovi motori imaju smisla jedino i JEDINO ako ste potpuno svesni onoga sto pruzaju i sigurni ste da se mozete uklopiti u to. Za sve drugo, tu su polovni japanski motori pa kako se kome zalomi.

 

Mislio sam prvenstveno na qungi-jev enduro  model(valjda sam dobro spelovao), ne izgleda lose ali samo me interesuje kvalitet.

 

I hvala puno za savet, toga svega sam svestan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

i na njega se sve odnosi sto i na druge, sasvim solidan motor, prijatno "zestoko" povuce i trebalo bi da se moze i lepo i dugo navozati sa njime.

 

Servis u Bgd-u je malko prica za sebe ali prezivi se nekako ta prva godina garancije. Narednog meseca stizu primeci ovogodisnje proizvodnje, koliko da se ne predjes za kupovinu motora iz 2007. Nikad se ne zna kada ta godina u saobracajnoj odigra ulogu u prodaji ili ceni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Kinezi su dobri za kratak put mislim. Ili tako manju relaciju do 15km

 

NIje tačno. :P

Sa kinezima se išlo i na more, sa kinezima se prelazilo i po 50.000+ kilometara :takoje::) .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Qvingqi 200

ja sam sa mojim prezadovoljan al pisah vec u 2-3 teme pa da ne ponavljam

  • Da vas Pitam Kupio sam Qvingqi 200 pa me interesuje moze li nekako da se poveca snaga ili neki deo da se zameni kupi da moze da ide brze nece da predje 101 km/h . UNapred hvala
  •  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

ja sam sa mojim prezadovoljan al pisah vec u 2-3 teme pa da ne ponavljam

  • Da vas Pitam Kupio sam Qvingqi 200 pa me interesuje moze li nekako da se poveca snaga ili neki deo da se zameni kupi da moze da ide brze nece da predje 101 km/h . UNapred hvala
  •  

 

Ubico Demona, može svašta da se radi. :P

Od menjanja lančanika, odnosno prenosa pa do povećavanja zapremine agregata. Povećaćeš i potrošnju.

Sve je to posao kojim na kraju i nećeš dobiti nešto puno, osim ako ti je bitno da umesto 101 ideš 121 km/h.

Moj predlog je da teraš tako i kasnije ćeš promeniti motor pa ćeš moći da voziš željene brzine... :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja