Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha majesti ili suzuki burgman?

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha XC 300

Pozz za kolege maxi skuterase :zdravo:.. kao sto sam naslov teme kaze a posto vise nisam vlasnik x9-ke ( ne zelim da pomislite da piaggio nema dobre motore ali bih da probam druge dve marke) ovih dana se pitam sta da kupim od ova dve navedena skutera?dosta sam citao po forumu ali jos uvek se premisljam.. iskren da budem vise mi se svidja bugi onaj noviji sa mercedes stopkom od majestija ali po kubikazi mi vise odgovara yamaha..(250 cm) ima i bugija od 250 cm.. ali po vasim diskusijama vidim da sto se tice masine je bolji od 400cm..

nzm i sto se tice daljeg odrzavanja mislim da je jamaha jeftinija pa sam eto hteo sa vama da podelim svoj problem idilemu i hteo bih da mi nekim vasim savetima i licnim iskustvima pomagneteoko izbora mog sledeceg ljubimca..:moto3:

unapred zahvalan i veliki pozzz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

sve preporuke za majesty, ali ogranicavam se na to da bugija nikada nisam ni probao, ali znam da vazi za zaista odlican maxi. sto se majesty-a od 250 tice, ima odlicnu minareli masinu koja vazi za jako pouzdanu, sa jednom slabom stranom...vecina ih trosi ulje i to treba stalno kontrolisati...sam skuter je jako udoban, upravljiv, pravo ga je zadovoljstvo voziti. ja nikada nisam imao neki veliki kvar i nikada me nije iznerverio...sve se svodilo na uobicajeno odrzavanje. ako zelis da probas kako ide, javi se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha XC 300

sve preporuke za majesty, ali ogranicavam se na to da bugija nikada nisam ni probao, ali znam da vazi za zaista odlican maxi. sto se majesty-a od 250 tice, ima odlicnu minareli masinu koja vazi za jako pouzdanu, sa jednom slabom stranom...vecina ih trosi ulje i to treba stalno kontrolisati...sam skuter je jako udoban, upravljiv, pravo ga je zadovoljstvo voziti. ja nikada nisam imao neki veliki kvar i nikada me nije iznerverio...sve se svodilo na uobicajeno odrzavanje. ako zelis da probas kako ide, javi se ;)

 

Hvala ti druze na odgovoru i savetu....sto se tice te probe nista nije nemoguce, cesto svracam do prestonice pa se mozda i sretnemo..pozz..:hej::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja