Extreme Kamere?

Drzi ti kontinuirano da snimas 1:25? Koji model imas, obican H9 ili H9R?

I meni drzi dosta manje od toga... Doduse, nikad nisam probao bez prekidanja koliko bi snimalo, tada ne bi palilo ni ekran.

Punio sam ih na neki eksterni punjac koji sam uzeo sa alija. Moram probati da napunim na kompu

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Napisano (promenjeno)

I meni na kineskoj drzi oko 50min snimanja u kontinuitetu..

Zato uvek nosim 4 baterije samnom. I onaj eksterni punjac sto puni po 2 istovremeno.

Promenio član Astral
0

@markulja Da kod mene je sa prekidanjima, jer to je realna situacija kada snimam. Snimam samo kad je nesto interesantno, a ne sve. Tako da mozda taj stand-by, iako gasim pa palim kameru iz nekog razloga zahteva vise energije. Koristim eksterni punjac sto puni 2 baterije i kacim ga na struju direkt kada punim.

0

Ja sam kontinualno snimao. Probacu sa prekidanjima pa javim

0

Evo juce sam bas dao prijatelju da snima svoje voznje na stazi i baterija je trajala tacno 39 minuta kumulativno snimanja, pre nego sto smo ubacili drugu bateriju.

Izgleda da su moje baterije manjeg kapaciteta, nego sto je deklarisano, ako ti ne dobijas iste rezultate.

0

A evo i mog testa Virb 360 ali staticki snimak pored staze.

Nije lose, ali nista spektakularno. Posto se 4k deli na celo vidno polje, kvalitet je onako. Mada moram priznati da sam ja prckao sa advanced settings i promenio ISO na max 400 i ekspoziciju na -0.7.

Sam spaja na 4k, ali dok se ne pojavi neki pristupacan program za spajanje u 5.7k ili ako ne ubace u nekom sledecem apdejtu garminovog editora za virb, dotle ne verujem da je za neki bolji kvalitet 4k upotrebljiv.

0

hehehe, izgleda odlicno!

0

Ljudi jel normalno da kad snimam recimo 45min konstantno , kada udjem u folder na kartici gde je video tih 45 min snimanja bude iz vise delova, recimo 4 ili 6?
Help...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

0

Deli fajl na vise fajlova bez brige..to je to..tako je i meni na mojoj kamerici..max fajl 1900mb

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.