Jump to content

Moto Zajednica

Extreme Kamere?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Sto se tice Gopro , vredi svakog centa i mislim da se ne isplati kupovati neke off brendove ili one kineske sa ali expresa, garmin action cam je cist promasaj i nikako ne kupovati, ( informacija iz prve ruke nekih koji rade u garminu, naravno oni mi to nisu kazali)

Sony je skoro isto kao i gopro ali po onom sto nudi daleko ispod gopro

Ja imam 3+ od kako se pojavila, koristim je nonstop tokom zime na skijanju, koristio je za snimanje i slikanje pod vodom, na motoru, u svakoj mogucoj situaciji... Kamera za sve namene

Kad je izasla 4 , porucio sam i nju u crnoj varijanti ali nisam imao srece da je koristim do sada jer baksuz od bivse nije htela da mi je donese iz usa tako da se zanimam sa ovom.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam već naručila od ovog lika, a generalno za neke druge stvari će mi dobro koristiti taj kontakt i ta radnja koju ste preporučili.

 

Ja jedva čekam da stignem i bojim se da sam ponovo kupila poklon za sebe :D ono kao Homer kad kupi Mardž kuglu za kuglanje :) 

 

Moraću da izglumim da se ne vidi iz prve, a onda kad se najmanje nada ta kamera će da stoji kod mene :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sto se tice Gopro , vredi svakog centa i mislim da se ne isplati kupovati neke off brendove ili one kineske sa ali expresa.

 

Mislim da grešiš, ja sam se isto lomio da li da uzmem neku gopro kameru. Razlog zbog kog sam odustao je taj jer bi je koristio ponekad na motoru i jednom godišnje na moru. A i razlika u ceni X3 mi je pomogla da odlučim.

U kompu imam gomilu video materijala sa raznih lokacija koji samo zauzimaju mesto na HD a gledaju se pa skoro nikad. A sve mi žao da obrišem.

Više volim dobru fotografiju i zato sam kupio dobar aparat koji snima  full hd i snimak je odličan.

Mene je Xiaomy, za koju kažu da je najbolja kopija Gopro kamere,sa gomilom dodataka, daljinski, selfi štap  + 2 baterije i dual punjač izašla nešto jače od 120E. Kupovao sam kvalitetnije proizvode a da sam kupovao one najjeftinije bilo bi daleko ispod te cene. Samo selfi štap košta oko 14,5E.

Onaj ko može i želi sebi da odvoji 350-400 evrića za Gopro to je pravi potez i neće se pokajati.

Ja sam krenuo sa ovom jeftinijom varijantom pa ako ne budem zadovoljan možda se oprobam i sa Gopro kamerom.

Meni je samo u ovom trenutku bilo lakše da iskeširam za kopiju nego za original.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Zemzem svako se pruza onoliko koliko moze i tu nema sta zameriti.. meni se iskreno uvek obilo o glavu kada sam kupio nesto jeftinije pa nije to to i onda nekoliko dana kasnije odem i kupim skuplje i kvalitetnije.. i od tad ili kupujem sta valja ili se ne hvatam kupovine

sto se tice moje gopro koristio sam je prosle zime oko 3meseca na skijanju, motor , voda, ove zime skijanje, nesto izmedju... i one slike koje sam uspeo da napravim nemaju cenu... kameru najmanje koristim za snimanje. uglavnom mi je u time lapse modu i 2 pics per sec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja sam se opasno nameračio na EKEN h9r, kad mi stigne od braće kineza, javljam utiske... Mada dvoumim se između h9 i h8...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sachs xroad

Razlika u kvalitetu postoji ali je svakako manja od ogromne razlike u ceni, sto je za prosecnog kupca amatera odlucujuci faktor. 

 

Imam sjcam sj4000 i cekam xiaomi yi da stigne + imam ogromnu kolicinu opreme vrednosti oko 150e sto je sve zajedno manje od klot gopro 4 black, a zadovoljava sve potrebe za sada. 

Da imam posao i pristojnu platu sigurno bih kupila hero 4 black, ali posto sam student koji zavisi od roditelja ovo mi je daleko isplativija opcija.  :jee: 

 

Mislim da je za pocetak trenutno najbolja opcija H9 zbog cene koja je oko 40e,  a snimak i vise nego dobar za taj novac.  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Niš, Brzi Brod
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Ja sam se opasno nameračio na EKEN h9r, kad mi stigne od braće kineza, javljam utiske... Mada dvoumim se između h9 i h8...

meni je na stigla, tačnije na carini je. kad stigne pravim uporedo snimak sa Go Pro pa javljam rezultate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd

Zdravo ljudi, samo da se javim da je kamera stigla. Radi, sve super ispalo. Na kraju me je sve sa pošiljkom izašlo 40800 rsd. Uzimam danas CD karticu, i možda bih mogla već da je poklonim ne mogu da izdržim :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Prolom Banja, Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 125, Kawasaki KLE500

Zdravo ljudi, samo da se javim da je kamera stigla. Radi, sve super ispalo. Na kraju me je sve sa pošiljkom izašlo 40800 rsd. Uzimam danas CD karticu, i možda bih mogla već da je poklonim ne mogu da izdržim :D

neka je sa srećom!

samo kada uzimaš karticu obrati pažnju da bude klasa 10 ☺

 

Послато са GT-I9505

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 505 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

I ne samo klasa 1o nego da je sa spiska GoPro sertifikovanih. Ja kupio klasu 10 i nije htjela. Poslije toga uzeo SanDisk Extreme 32 GB i sve ok.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Zdravo ljudi, samo da se javim da je kamera stigla. Radi, sve super ispalo. Na kraju me je sve sa pošiljkom izašlo 40800 rsd. Uzimam danas CD karticu, i možda bih mogla već da je poklonim ne mogu da izdržim :D

Pa mogla bi da se pohvalis nekom slikom kamere,da vidimo sta si kupila?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd

hehehe e poklonila sam je juče dečku al mi smo u gužvi oko štenca koje smo uzeli pre 2 dana. Tako da kad se malo stabilizujemo obećavam šaljem vam neki video mališe :D

Uzela sam i SD karticu klasa 10 neku od 32GB Kingston, najjeftiniju. Nisam imala više para za bacanje, ide puno oko male kuce nerealno... al nema veze sladak je :)

 

E sad hajde ako je neko koristio kamericu za nešto tipa rafting, šta bismo mogli da kupimo dodatno od opreme? Mi se baš ne snalazimo, probali smo je juče lepo radi i fazon odložili jer je kuca sad ono ZVEZDA VEČERI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Po meni, elephone ima bolju sliku, bar što se osvetljenja tiče,plus ima i displej pozadi.

Jesi poručio preko Amazona ili ti neko donosi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Колико материјала стане на 64гб меморијску? Поручио би Тошиба меморијску са геарбеста. Или су боље Кингстон и Самсунг?

 

Земзем, може још једном молим те линк са ког си поручио камеру? Дошло време :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Umcari, Srbija
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Po meni, elephone ima bolju sliku, bar što se osvetljenja tiče,plus ima i displej pozadi.

Jesi poručio preko Amazona ili ti neko donosi?

Drugar mi uzeo u Americi preko Amazona!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

da se pohvalim i ja, narucena eken h9r sa alija. poručena pre deset dana oko podneva, isti dan u 10 uveče mi stiže obaveštenje da je poslata... trenutno je u Holandiji, pise da je ready for shipment

 

Sent from my 5022D using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja