Jump to content

Moto Zajednica

Brzi alpski đir

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Citajuci ovaj lep putopis i gledajuci slike vidim da ste uzivali!!!

Mislim da je u nekim delovima puta umor uzeo danak i da vam je trebao jos neki dan da bi razlozno sve videli, osetili i odmorili se.

U svakom slucaju sve zacrtano sve videli....!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1615 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Bilo je umora, dosta umora, ali nista nepodnosljivo. Sta vise, poslednjeg dana se cinilo da ovako mozemo jos mesecima, tj da se tek uslo u formu (ako zanemarimo moj bol u vratu koji me je ubijao svaki dan ceo dan). Definitivno nije bilo skoro uopste klasicnih turistickih dozivljaja ali za tako kratko vreme i za sve te prevoje koje smo zeleli da posetimo to jednostavno nije bilo moguce, tako da smo se opredelili da ovo bude vozacka avantura u kojoj cemo osetiti sve te prevoje koje sam nabrojao, voznju trajektom, jadransku magistralu.

 

Za nas je ovo imalo i poseban znacaj samim tim sto je ovo bila prva (za sad nazalost i najveca) ozbiljnija kilometraza motorom i pravi test koliko nama lezi ta vrsta "odmora", da ne kazem "nacina zivota".

 

Moram samo da te ispravim za poslednju recenicu. Nazalost nismo bas sve videli. Morali smo da otkazemo furka pass i jos nekoliko u Svajcarskoj ali svakako je bilo nerealno u nasem slucaju uglaviti ih u raspored. Sve ostalo jeste bilo po planu i vredelo je svakog dinara.

 

Hval na citanju! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1400, BMW R1250 GSA

Bilo je umora, dosta umora, ali nista nepodnosljivo. Sta vise, poslednjeg dana se cinilo da ovako mozemo jos mesecima, tj da se tek uslo u formu (ako zanemarimo moj bol u vratu koji me je ubijao svaki dan ceo dan). Definitivno nije bilo skoro uopste klasicnih turistickih dozivljaja ali za tako kratko vreme i za sve te prevoje koje smo zeleli da posetimo to jednostavno nije bilo moguce, tako da smo se opredelili da ovo bude vozacka avantura u kojoj cemo osetiti sve te prevoje koje sam nabrojao, voznju trajektom, jadransku magistralu.

 

Za nas je ovo imalo i poseban znacaj samim tim sto je ovo bila prva (za sad nazalost i najveca) ozbiljnija kilometraza motorom i pravi test koliko nama lezi ta vrsta "odmora", da ne kazem "nacina zivota".

 

Moram samo da te ispravim za poslednju recenicu. Nazalost nismo bas sve videli. Morali smo da otkazemo furka pass i jos nekoliko u Svajcarskoj ali svakako je bilo nerealno u nasem slucaju uglaviti ih u raspored. Sve ostalo jeste bilo po planu i vredelo je svakog dinara.

 

Hval na citanju! :)

Djordje, sve pohvale na putopisu, i na podeljenim utiscima! Treba ostaviti nešto i za sledeći put ☺! Pozz Arpad

 

Sent from my SM-T800 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja