Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Najezio sam se dok sam gledao slike, ali posle citanja onog duzeg teksta ne znam ni sam sta da ti kazem...u potpunosti si preneo taj dogadjaj, nikako da dodjem do daha dok sam citao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Блок 38
  • Motocikl: z1000sx

Надам се да из твог случаја неко неће извући закључак да "ТРЕБА БРЕ ДА СЕ ВОЗИ 200 магистралом у папучама, кад се срања догађају и кад возиш 40 у опреми". Нажалост, знам да хоће.

А савршено сам разумео микс неверице и туге кроз који си прошао кад си схватио шта ти се догодило.

Поштујем твоју веру.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Citam na telefonu i u momentu kad se otvarala slika sa protezom kroz glavu mi prodje - "avalski put"!!! Samo ove godine sam vozio bar 30- tak puta ka Kosmaju. S knedlom u grlu i potpuno ukoceno gledam ostale slike. Dignute ruke i osmeh! Prkosis nesreci koja te zadesila! Bravo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Ja nisam znao sta da napisem kad sam prvi put video temu..ne znam ni sad, bar ne nista pametno..ali barem znaj da si lafcina od coveka, svaka ti cast, stvarno! Tu smo da te podrzimo ako nista drugo :)

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Bio sam otisao na spavanje ali nisam mogao da zaspim,svo vreme mi se vrte po mislima slike od tvoje nesrece,pa krecu secanja na moju nesrecu,krece preznojavanje(poznat ti je taj osecaj siguran sam) i na kraju ustajem i otvaram forum....Ziv si nego sta,nego si ziv,covek je zver,na sve se navikne,ja se vec sada cudim mojim prijateljima,koji sloze tuznu facu kao da sam umro kad mi vide stopalo,moram ja njih da tesim umesto oni mene :lol:..Jos kad cuju da planiram ponovo na motor,tek tada krece neverica......Poceo sam da verujem u sudbinu,od nje se ne moze pobeci,ako nesta treba da se desi,desice se makar se krili citav zivot u podrumu..Samo napred prijatelju,cekam nastavak price..Veliki pozdrav iz Belgije...

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Svaka cast na ovolikoj kolicini pozitive sa tvoje strane, mnogi bi ustuknuli zbog mnogo manje od onoga sto si ti prosao, sve najbolje u oporavku i da se vratis na tockove 1care.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Pratim ovu temu od kad je otvorena. Krenem nešto da napišem ali ruka stane, mozak blokirao i ništa mi ne dolazi šta bih kucao u ovoj temi. Srce hoće ali mozak blokira. Tek sad dođoh sebi i nađoh malo snage da napišem par reči.

Šta reći što već nije rečeno i što ti i sam ne znaš. Želim ti sve najbolje u životu i da se ovo nikom ne dogodi.

Jedino što mogu je da ti stavim + na svaki post kao čin moje podrške.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Citam i nije mi dobro od ovoga sto citam i slika koje gledam...kako uopste zamisliti kako je coveku koji je ovo sve doziveo, preziveo i sad zivi sa posledicama te nesrece!!! Sudbina je zahebana stvar mnoooogo...

 

RESPECT DO NEBA!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

@Stile

Moje vidjenje... Osećaj vožnje na motoru je nešto najlepše što mi se dogodilo! Ostvarenje dečačkog sna, sloboda, I sve što ide u paketu... Polaži, živi punim plućima, I budi odgovoran prema sebi I drugima! All the best!

  • Podržavam 41

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 369 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Ovo je primer ne samo za bajkere nego za sve ljude, kako se gleda na život kada je najteže i kako se bori svi srcem za sutra. Puno sreće, brz oporavak i neka te Bog čuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kada se čovek u nekom momentu nađe veoma blizu smrti (jedva izmakne grobaru sa lopate), shvati da je život veoma neozbiljna i prolazna pojava i da smo jako ranjivi i slabi.

I onda se nađe pred izborom koji nam do pre kratkog vremena nije padao na pamet: Nastaviti i dalje na način koji smatramo dostojnim života, ili sačuvati po svaku cenu onaj deo vremena koji smo pinovo dobili?

Čoveka pokušala da ubije budala (srećom prilično bezuspešno)!

Dobio šansu ili da nastavi da živi i radi ono što voli, ili da se zavuče pod stakleno zvono i vegetira, ne bi li sačuvao neki nazovi život.

Pa zbog čega bi se odricao života kad mu je već pružena šansa da nastavi. Zbog čega bi se sam ubijao kada to drugi nije uspeo da mu uradi.

Imam dosta prijatelja koji su doživeli veoma teške povrede (ratovi, padobranstvo, paraglajding, motociklizam, .....) i ostali invalidi. Niko se nije povukao! Svi su nastavili da žive punim plućima.

Zato mogu da predpostavum kroz šta si prošao (i kroz šta prolaziš), ali je očigledno da želiš da i ubuduće živiš pravi život, u čemu imaš moju podršku.

Neka ti je sa srećom iznaj da hrabre i Bog čuva!

Samo da dodam: Imam i sam baš prilično iskustva sa nesrećama i povredama. Bilo svega i svačega. I nekoliko operacija i krpljenja. (Hvala Bogu još uvek sam "kompletan").

I nikada mi nije palo na pamet da se radi bezbednijeg života odreknem nečega što volim.

  • Podržavam 48

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Neka te Bog dragi blagoslovi!Neka pričuva svakog bajkera,verujućeg i onog drugog.

Suština svega je u odgovoru kolegi koji želi da polaže za A.

Uvek će život pobediti.

Dragi kolega ti si pobednik !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja