Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Svaka akcija ima i reakciju,koje su reakcije na clanak verujem da je trebalo da bude nekih komentara do sada ,mada govna sto vise cackas ona vise smrde :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

pravo da se borish za svoj zhivot ne treba biti uslovljavano! kad te neko napadne ne treba misliti shta on ima u ruci pa da nadjesh neshto srazmerno za odbranu svog zhivota!

pravo da "naplatish" svoju povredu i dozhivotan invaliditet ne treba biti osporeno nechijim mishljenjem da se neko pokajao!

pravo na pravdu ne treba zahtevati, to mora da se poshtuje bez ikakvog razmishljanja!

 

ja da hochu nekoga da roknem, treba da sednem u kola i da ga pregazim, ja zadovoljan (recimo) on mrtav, a ja prodjem sa 5 god uslovne. shta je tu normalno???

 

ne znam dal su neki zaboravili, al podsetichu vas. chovek nema NOGU! i ruka mu je sa umanjenom funkcijom, kracha!

a ovaj konj (u nedostatku pravog opisa) se voza sa tablicom, zapishite mi broj uhapsite me sutra.

 

 

 

 

 

Dule je snazhan chovek, imao sam chast da mu stegnem ruku, lav, koji pokushava nama da pomogne, jer, kako on kazhe, za njega je kasno. manje od potpune podrshke od svih nas je neprihvatljivo!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja bih izveo njega na kampanju na tv da ispriča sa njegove strane kako je to doživeo. Da se izvine žrtvi kojoj je naneo povrede i da to bude pouka svima. Naterao bih sudiju da mu odredi ili debelu kaznu plus više godina robije ili da ide u kampanju gde će propagirati koliko je bio glup i nije razmišljao. I pred sve dnevnike ili filmove kampanju sa počiniocima težih prekršaja sa sve prikazom kolike su štete nanesene žrtvama.

Samom borbom i aktivnim ucestvovanjem dao bih im kredit da su svesni svojih dela i da ih neće ponoviti.

 

Negde sam već pominjao da sam duboko ubeđen da niko nije namerno počinio takvo delo i da je u pitanju bila samo saobraćajna nekultura i bahatost bez svesti da posledice mogu biti katastrofalne. Jer u ovom slučaju je udario na slabijeg alo za iste pare je mogao i auto da mu izleti i da i on nastrada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Evo i elektronske verzije.

http://www.politika....kaznjen.sr.html

 

Matori dok citam ove redove, nesto se steze u grudima, nepravda boli svakoga. Svaka cast na tvom ledenom temperamentu i smirenosti !

Znam samo jedno !!!

 

Uz tebe su srca hiljada i hiljada bajkera Sbije. Za sve sto treba tu smo, cekamo tvoj znak da upadnemo !

 

Samo optimizam, i daj boze da napravis pricu zajedno sa nama koja ce imati efekta, i da se bezbednost u saobracaju podigne bar na nesto visi nivo !

 

UZ TEBE SMO !!!

Hvala na srčanom odgovoru podrške! Sve što radimo, radimo za nas I društvo u kom živimo. Možda mi ne dočekamo neke reforme, ali bi bilo sramota da naši potomci žive u istom blatu kao I mi!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

pravo da se borish za svoj zhivot ne treba biti uslovljavano! kad te neko napadne ne treba misliti shta on ima u ruci pa da nadjesh neshto srazmerno za odbranu svog zhivota!

pravo da "naplatish" svoju povredu i dozhivotan invaliditet ne treba biti osporeno nechijim mishljenjem da se neko pokajao!

pravo na pravdu ne treba zahtevati, to mora da se poshtuje bez ikakvog razmishljanja!

 

ja da hochu nekoga da roknem, treba da sednem u kola i da ga pregazim, ja zadovoljan (recimo) on mrtav, a ja prodjem sa 5 god uslovne. shta je tu normalno???

 

ne znam dal su neki zaboravili, al podsetichu vas. chovek nema NOGU! i ruka mu je sa umanjenom funkcijom, kracha!

a ovaj konj (u nedostatku pravog opisa) se voza sa tablicom, zapishite mi broj uhapsite me sutra.

 

 

 

 

 

Dule je snazhan chovek, imao sam chast da mu stegnem ruku, lav, koji pokushava nama da pomogne, jer, kako on kazhe, za njega je kasno. manje od potpune podrshke od svih nas je neprihvatljivo!

Hvala na lepim rečima, mene puca sličan fleš samo iz druge dijagonale! Upoznajem vas, srećem po gradu... Prisećam se u razgovorima sa vama svojih dana kada sam peglao dva točka i mislio da sam od čelika, slobodan, nesputan... I ćutim o njima! Medjutim to je jednim delom bila iluzija i osetio sam kako izgleda savijati čelik svojim mesom i kostima... Shvatio koliko sam ranjiv! I počeo da aktivno posmatram sve potencijalne opasnosti koje vrebaju... Koje ranije nisam toliko uzimao u obzir! I upravo ti pasionirani osećaji od pre, umiksovani sa uslovnim refleksima posledica savijanja čelika, u meni prave gvozdenu volju i želju da se nekako pretvorim u air bag, kacigu, rukavice, čizmu, kornjaču kojom bi po potrebi zaštitio bilo koga od vas ukoliko zatreba!!!! Da sačuvam taj osećaj barem kod nekog drugog! Da ga ritnem u nižu brzinu i podbodem gasom! Da mi srce tutnji u ušima od uzbudjenja! Da ga krotim dok se uvija ispod mene ispucavajući me na pravac istinskog, čistog zadovoljstva!!!! Ovo mi već dugo leži na čuki i morao sam vam to reći! Nadam se me niko neće razumeti pogrešno, ali su me ova poslednja dešavanja opet emotivno prodrmala i naterala da popustim, omekšam i opet ispovedim pred bratijom...

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

...... i mislio da sam od čelika...

 

Jesi ti Dule od čelika, ali i on puca. Ne mogu ni da zamislim stepen depresije u kojoj bi se našao da mi se tako nešto desilo. Pored prava na privatnu tužbu, mislim da bi mogao i da tražiš prijem kod ministra pravde. Ima ovde i dosta advokata koji bi ti pomogli savetom, a sigurno i onih koji bi mogli pomoći da te ovaj primi i sasluša. Nekako se mora reagovati i uticati na ovu sudsku odluku. Ovde je sevnula velika lova. Svi kukaju na plate, a deca im studiraju po inostranstvu. U redu, nek uzme i lovu, ali neka ga osudi na 10 umesto na 12 godina recimo. Ali ovo, sunce ti jebem kalaisano, kao da su napisali na tabli, što reče Charlie, ako nekog hoćete da ucmekate, pregazite ga kolima jer je to sigurica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

Strasno. Necuveno! Ljut sam. >:(

Stvarno sam popizdeo, ostavih gomilu posla.

 

Da li može da se dođe do podatak dotičnog, adresa, šta vozi i sl?

Pa da mu svako ko ga sretne ili prođe ppored kuće, svirne i mahne i gestakulacijom mu pokaže na nogu.

 

Mogu da ga zamislim kada mu više od stotinu različitih ljudi (motora) pokazuje isto. Neće moći mirno da spava, jer pare i veze tu ne pomažu.

 

A kako se bude išlo organizovano, računajte na mene.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ja bih nabavio neku lutku iz butika pa bih motornom testerom lutki sekao nogu ispred kuce tog lika.

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Imam par pitanja za Duska ili ti vec vonabibajker... Sta si ti ocekivao od pravosudja? Koliku si kaznu ocekivao za ovog smrada? I da li bi promenio ovu žalosnu presudu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Kakva ljaga, ljudi. Pa taj je preticao na punoj sa posledicama, udario slabijeg ucesnika, POBEGAO BEZ PRUZANJA POMOCI, POZIVA HITNIH SLUZBI, nosio na vozilu deo odece povredjenog i dalje bezao, nasilnicki nastavio da pretice i udario drugog ucesnika, sakrivao se i imao saucesnika, LAGAO NA SUDU, i posle svega PODSMEVA SE KOMPLETNOM SISTEMU KOJI GA JE OSLOBODIO da ne spominjem kome jos...

Potpuno sam ubedjen u zakljucak suda da se vozac automobila pokajao pa nije za zatvor, a nije ga trebalo ni jako kazniti novcano jer ima stete na svom autu pa mora to platiti. On je sasvim ugledan gradjanin i mesto mu je na drumu.

Mi kreteni (nisam jedini) koji naidjemo na nesrecu pa vadimo ljude iz automobila, idemo u bolnicu za kolima hitne pomoci ako zatreba krvi motociklisti ili drugima, nama sto dvadeset godina nismo uspeli da resimo nijednu stetu sto nam naprave pijani i bahati (ugledni kao pomenuti vozac automobila), nama koji svedocimo po sudovima i odbace nam se ocigledno ispravni iskazi, KOJI BEZ POGOVORA PLACAMO TAKVE SLUZBE I ORGANE, e nas pozatvarajte, nas budale sve pokaznjavajte. Takvi nam trebate. Takvi, da mi kum nije resio ostavinu iza babe od 1981 godine, kamoli iza mame, a medjuvremenu je umro i sam kum pa mu je svejedno i za sebe i za ostavinu sve tri generacije. Srecni smo sto vas imamo da nas gresne prevaspitate od gresnih misli pomaganja povredjenima i sto govorimo tamo neku istinu, sto nikad nismo ni pokusali da pobegnemo policiji... Samo ja sam malo tezi slucaj...

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1405369321[/url]' post='1656456']

Imam par pitanja za Duska ili ti vec vonabibajker... Sta si ti ocekivao od pravosudja? Koliku si kaznu ocekivao za ovog smrada? I da li bi promenio ovu žalosnu presudu?

Mislim da ovde imate sve odgovore... http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Obogaljio-mladica-a-uslovno-kaznjen.lt.html Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Imam par pitanja za Duska ili ti vec vonabibajker... Sta si ti ocekivao od pravosudja? Koliku si kaznu ocekivao za ovog smrada? I da li bi promenio ovu žalosnu presudu?

 

WOLVERINE, ajde procitaj sta si ovde napisao, i odgovori na ova pitanja! Bas me zanima, da si na njegovom mestu, kakve bi odgovore dao!? :stabre:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Uau kakva prica...

Placem i smejem se 0plac.gif1lol.gif

 

Svaka cast na izdrzljivosti i snazi volje.

Pomogao si mnogo, drugacije gledam na zivot sad...

Nek nas Bog cuva sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne ostavljam cesto komentare na novinske tekstove, ali ovog puta sam osecao obavezu da kazem:

 

Dusko je covek koji je svojim duhom inspiracija mnogima... Veliki covek, veliki borac, fantasticnog duha. Od svih borbi koje je vodio, moze smatrati da je izgubio samo ovu - pravosudnu, koja je u njegovom slucaju mozda i najnebitnija. Ali je zato bitna svima nama kojima ce sutra neki Milan Stojkovic naici u susret na avalskom ili nekom drugom putu, ne plaseci se sankcija za sopstveni nemar.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Duško, svi su već sve rekli.............pročitao sam kroz šta si sve prošao i nadam se da će makar u privatnom postupku pravda biti na tvojoj stranu..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Zbog toga nam se svaki dan sve vise slicnih udara i bezanja sa lica mesta desava, niko vise nece da stane jer mafijase oslobadjaju i kao sve je ok, eto najnovije je ono dete koje pre neki dan islo u skolu... i sto bi stao kada je kazna za to nikakva, ako te i uhvate a kakvi su nece ni da ga hvataju. Samo poznato je da se anarhija uvek vraca kao bumerang!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Zemljače, brate napaćeni, svaka ti dala za ovu temu. Želim ti sve najbolje. I ja sam imao udes sa motorom u Busku, ti znaš gdje je to, na Vidovdan(kao i Dača I.) te kobne 2012g, http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/78705-nase-opasne-situacije/page__st__20

Imao sam 5 operacija i još najmanje dvije... Ovaj moj srećo, što mi je presjekao put sa Tamićem, nema položen vozački, nije kamion bio registrovan, pobjegao sa lica mjesta, bio pijan... Osuđen na godinu dana, uslovno na tri godine i oslobođen svih troškova u Mostaru !

Ako dolaziš u Nevesinje, javi se da pijemo piće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Uau kakva prica...

Placem i smejem se 0plac.gif1lol.gif

 

Svaka cast na izdrzljivosti i snazi volje.

Pomogao si mnogo, drugacije gledam na zivot sad...

Nek nas Bog cuva sve...

Samo napred, to je bio cilj! Hvala :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Ne ostavljam cesto komentare na novinske tekstove, ali ovog puta sam osecao obavezu da kazem:

 

Dusko je covek koji je svojim duhom inspiracija mnogima... Veliki covek, veliki borac, fantasticnog duha. Od svih borbi koje je vodio, moze smatrati da je izgubio samo ovu - pravosudnu, koja je u njegovom slucaju mozda i najnebitnija. Ali je zato bitna svima nama kojima ce sutra neki Milan Stojkovic naici u susret na avalskom ili nekom drugom putu, ne plaseci se sankcija za sopstveni nemar.

Slažemo se u celosti... Hvala na komentaru! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Zemljače, brate napaćeni, svaka ti dala za ovu temu. Želim ti sve najbolje. I ja sam imao udes sa motorom u Busku, ti znaš gdje je to, na Vidovdan(kao i Dača I.) te kobne 2012g, http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/78705-nase-opasne-situacije/page__st__20

Imao sam 5 operacija i još najmanje dvije... Ovaj moj srećo, što mi je presjekao put sa Tamićem, nema položen vozački, nije kamion bio registrovan, pobjegao sa lica mjesta, bio pijan... Osuđen na godinu dana, uslovno na tri godine i oslobođen svih troškova u Mostaru !

Ako dolaziš u Nevesinje, javi se da pijemo piće...

Kada budem u prolazu javljam se!!! :D Pozdrav za Hercegovinu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Duško, svi su već sve rekli.............pročitao sam kroz šta si sve prošao i nadam se da će makar u privatnom postupku pravda biti na tvojoj stranu..........

Pravde nema... Postoje samo uzroci i posledice! Ja svoje nosim lagano za sada! :) Nikome za poželeti, zato pažnje nikada dosta!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 401 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Citam vec treci put, ali tek pocinjem malko da kapiram jer odmaram skoro 2 meseca zbog pisljivog preloma pete :jok: i nije lako, zato vama svaka cast na tome sto ste izdrzali i sto jos izdrzavate :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja