Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Truo sistem,truo lik... Znas li gde stanuje?

 

Ha,ha 1lol.gif Pero ludakuuuu 0takoje.gif

 

Idemo drugacijom metodom, mada bih i ja nesto slicno kao ti, pravac na kucnu adresu 0ljut2.gif

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Sam nisi, u svakom slucaju 0takoje.gif

Hvala! 0takoje.gif

Mala očekivanja, mala razočarenja... 0namigivanje.gif

Pobornik sam neagresivne akcije, zato pravim male korake. Ukoliko se neko prepozna kao građanin koji želi da doprinese svojim znanjem i aktivnostima, dobrodošao je da napravimo podnošljiviju klimu za rad i život u ovom okruženju a u segmentu bezbednosti u saobraćaju i efektivnosti sudova koji se bave posledicama.

 

 

Dule, ja bih voleo da naucim te neagresivne akcije, jer sam u dusi pacifista, ali sam na tezi nacin shvatio, da ukoliko zelis nesto da ucinis, u ovoj drzavi, moras da budem agresivan i bezobrazan, nazalost. I to sam naucio iz mora primera. Da se meni dogodilo to sto i tebi, ja bih mu isekao obe noge i obe ruke, ali bukvalno. Ako ti treba ljudi za neki projekat, slobodno se javi. Radim u firmi koja pravi svakakve vrste reklama. Bice mi i vise nego drago da ti pomognem, a samim tim i ostalim ljudima, a i naucicu nesto korisno, ako nista drugo, bar da resavam stvari na tvoj (mirnodopski) nacin. :takoje:

 

PS: sa ljudima koji koriste mozak, nisam ovako ratoboran :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Evo i elektronske verzije.

http://www.politika....kaznjen.sr.html

 

Matori dok citam ove redove, nesto se steze u grudima, nepravda boli svakoga. Svaka cast na tvom ledenom temperamentu i smirenosti !

Znam samo jedno !!!

 

Uz tebe su srca hiljada i hiljada bajkera Sbije. Za sve sto treba tu smo, cekamo tvoj znak da upadnemo !

 

Samo optimizam, i daj boze da napravis pricu zajedno sa nama koja ce imati efekta, i da se bezbednost u saobracaju podigne bar na nesto visi nivo !

 

UZ TEBE SMO !!!

Sada idemo polako, smireno, hladne glave, proračunato sa jasno definisanim planom. Krenućemo sa predlozima do definisanja upita koji bi mogao da promeni nešto na bolje u ovom sistemu u kom živimo! Hvala na podršci, ja se nadam da će biti sve veća i veća jer će to pokazati da nam se svest menja!!! Ja imam strpljenje i smirenost! :)

 

Delicemo tvoje strpljenje i smirenost, i idemo zajedno do kraja ka cilju u nadi da ce se svest bar malo promeniti kod ljudi !!!

Pratimo svi temu i u kontaktu smo, samo lagano, korak po korak, i da realizujemo tvoje planove !1lud.gif1oda.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: Honda xl650v Transalp

Pratim ovu temu od početka ali se nisam do sada uključivao jer nekako uvek kad sam hteo nesto da kazem ostajao sam nem. Misao krene pa se izgubi... Sad čitam ovaj članak iz Politike pa mi za oko zapade deo teksta koji bih malo izmenio. Kaže: "Судија Снежана Трифуновић је утврдила.....". Mislim da je ovde trebalo da stoji najvećim mogućim fontom, najmasnijim mogućim slovima SUDIJA SNEŽANA TRIFUNOVIĆ sa ogromnom slikom dotične gospođe (ne mogu da kažem sudije). I na ovoj i na još jednoj sličnoj temi se govorilo oko toga odakle treba krenuti u borbi za povećanje bezbednosti motociklista i neko je već dao ovaj predlog ali ajde da ga ja ovde ponovim. Zakoni postoje, propisane kazne postoje. Ljudi koji treba da sprovode te zakone (sudije, tužioci, advokati...) to ne rade. Dakle moje mišljenje je da je za početak ovakve borbe kakvu vonabi započinje značajno najpre JAVNO uprti prst u pravosuđe. Kao što jedan kolega negde reče: sudija taj i taj, imenom, prezimenom i slikom, pomilovao je čoveka koji je osakatio učesnika u saobraćaju. To je moje mišljenje.... Elem, Vonabi nastavljam da pratim tvoje aktivnosti na ovu temu i tu sam kad god šta zatreba. Živ bio i siguran sam da ćemo uspeti da pokrenemo stvari na bolje.0namigivanje.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Pratim ovu temu od početka ali se nisam do sada uključivao jer nekako uvek kad sam hteo nesto da kazem ostajao sam nem. Misao krene pa se izgubi... Sad čitam ovaj članak iz Politike pa mi za oko zapade deo teksta koji bih malo izmenio. Kaže: "Судија Снежана Трифуновић је утврдила.....". Mislim da je ovde trebalo da stoji najvećim mogućim fontom, najmasnijim mogućim slovima SUDIJA SNEŽANA TRIFUNOVIĆ sa ogromnom slikom dotične gospođe (ne mogu da kažem sudije). I na ovoj i na još jednoj sličnoj temi se govorilo oko toga odakle treba krenuti u borbi za povećanje bezbednosti motociklista i neko je već dao ovaj predlog ali ajde da ga ja ovde ponovim. Zakoni postoje, propisane kazne postoje. Ljudi koji treba da sprovode te zakone (sudije, tužioci, advokati...) to ne rade. Dakle moje mišljenje je da je za početak ovakve borbe kakvu vonabi započinje značajno najpre JAVNO uprti prst u pravosuđe. Kao što jedan kolega negde reče: sudija taj i taj, imenom, prezimenom i slikom, pomilovao je čoveka koji je osakatio učesnika u saobraćaju. To je moje mišljenje.... Elem, Vonabi nastavljam da pratim tvoje aktivnosti na ovu temu i tu sam kad god šta zatreba. Živ bio i siguran sam da ćemo uspeti da pokrenemo stvari na bolje.0namigivanje.gif

Sa sistemom, radimo sistemski! Jer to je jedini jezik koji razume. Ovih dana raspucavamo predlog, raspravu, a zatim I realizaciju! Hvala na podršci! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Evo i elektronske verzije.

http://www.politika....kaznjen.sr.html

 

Citam clanak i setio sam se udesa pre 10 godina, kada je na nas cetvoro, u izrazito ostroj krivini gde je ogranicenje 40 km/h, brzinom od 95, delimicno prelazeci u nasu traku, naleteo SIN ZENE KOJA RADI U AUSTRIJI. Ovo sam boldovao, jer smo mi bili ucesnici osmog udesa koji je doticni izazvao. Te veceri nas je sam Bog pogledao,jer da je isekao krivinu jos za pola metra, moja porodica i ja danas ne bismo bili zivi. Gonili smo ga na sudu, ali bez ucinka, posle 2 meseca je dobio dozvolu i nastavio po starom.

Ovog sto se cinicno smeje, auh, >:( dao bih mu 1000 razloga da se tako smeje, cudoviste najobicnije. Za sudiju nemam reci, uzela je ta lepe $, kao i ova sto je moju majku slusala (jos ju je isprozivala tipa ko je ona da donosi zakljucke da je on isao sumanuto brzo i da je bio mrtav pijan, a i dan-danas zalim sto smo zadrzali mog oca da mu, onako pijanom objasni neke stvari).

 

Ne znam sta je potrebno da uradimo da bi se pravda zadovoljila, ali je cinjenica da nas ovde ima dosta i da zajedno nesto mozemo da ucinimo. Ako imas bilo kakvu ideju, predlozi je ovde, verujem da ce svi oni koji prate temu biti kao jedan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

A nekakva zalba na tu presudu? Da li se i to razmatra?

Ja nemam pravo na žalbu, imao je državni tužilac ali je odustao od iste! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Evo i elektronske verzije.

http://www.politika....kaznjen.sr.html

 

Citam clanak i setio sam se udesa pre 10 godina, kada je na nas cetvoro, u izrazito ostroj krivini gde je ogranicenje 40 km/h, brzinom od 95, delimicno prelazeci u nasu traku, naleteo SIN ZENE KOJA RADI U AUSTRIJI. Ovo sam boldovao, jer smo mi bili ucesnici osmog udesa koji je doticni izazvao. Te veceri nas je sam Bog pogledao,jer da je isekao krivinu jos za pola metra, moja porodica i ja danas ne bismo bili zivi. Gonili smo ga na sudu, ali bez ucinka, posle 2 meseca je dobio dozvolu i nastavio po starom.

Ovog sto se cinicno smeje, auh, >:( dao bih mu 1000 razloga da se tako smeje, cudoviste najobicnije. Za sudiju nemam reci, uzela je ta lepe $, kao i ova sto je moju majku slusala (jos ju je isprozivala tipa ko je ona da donosi zakljucke da je on isao sumanuto brzo i da je bio mrtav pijan, a i dan-danas zalim sto smo zadrzali mog oca da mu, onako pijanom objasni neke stvari).

 

Ne znam sta je potrebno da uradimo da bi se pravda zadovoljila, ali je cinjenica da nas ovde ima dosta i da zajedno nesto mozemo da ucinimo. Ako imas bilo kakvu ideju, predlozi je ovde, verujem da ce svi oni koji prate temu biti kao jedan.

Još jedan primer... Pripremićemo predlog, dati na doradu članovima, usvojiti i realizovati. Dosta ljudi je na godišnjim odmorima, napravićemo tajming kada su članovi tu i onda raspucati teme! (Y)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Trebalo bi javno priupitati dotičnu gđu sudiju dali bi bila zadovoljena ovakva pravda da je kojim slučajem neko njen najmiliji bio na tvom mestu. Bem ti državu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Truo sistem,truo lik... Znas li gde stanuje?

 

Ha,ha 1lol.gif Pero ludakuuuu 0takoje.gif

 

Idemo drugacijom metodom, mada bih i ja nesto slicno kao ti, pravac na kucnu adresu 0ljut2.gif

Ma... Zamisli kako bi mu bilo da mu ispred kuće dodje X motora ,malo turira motor i verbalno-polno mu opšti sa familijom,urinira po autu itd... I tako kada god bude vremena a posle na Lav tvist. Nećeš imati problema sa zakonom,a on ne zna ima li kakve budale u grupi da situaciju radikalizuje. Mali blef da se zabrine za svoju poluljudsku guzicu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Posle citanja clanka sam trazio po facebooku i ovog Stojkovica i ovu stoku od sudije, cisto da vidim kako izgledaju smradine, ali ih je previse sa istim imenima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ne postoji adekvatan epitet za presudu i ljude koji su njoj kumovali. Bar ja ne mogu da ga nadjem. Ovo i u najmirnijem čoveku probudi ono zaspalo, najgore. Razumem da su zatvori prepuni, ali ovakav čin, čin bežanja sa mesta zločina, podsmeh u sudnici, likovanje na FB...Sve mi govori da je ovo lik iz nekog kriminalnog miljea čim je tako opušten i bezobrazan. Uveren sam u to da čita ovaj forum i verovatno se takodje smeje svima nama. Takodje sam uveren i u to da se ne vozi autobusom. Naka nam je sam Bog u pomoći...Ništa nam drugo ne preostaje sem GRADJANSKE NEPOSLUŠNOSTI. Ovaj krš od zakona i ljudi koji ga sprovode treba staviti na ignore, izaći na ulice poput Grka dok se stvar ne promeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Na politikinom sajtu ispod teksta o tvom slucaju ostavio sam vec nekoliko puta komentar, od sinoc do jutros. Ni jedan jos nije objavljen!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Ma... Zamisli kako bi mu bilo da mu ispred kuće dodje X motora ,malo turira motor i verbalno-polno mu opšti sa familijom,urinira po autu itd... I tako kada god bude vremena a posle na Lav tvist. Nećeš imati problema sa zakonom,a on ne zna ima li kakve budale u grupi da situaciju radikalizuje. Mali blef da se zabrine za svoju poluljudsku guzicu.

 

Ta akcija, ali prvo ispred kuće sudije SNEŽANE TRIFUNOVIĆ

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 485 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

A nekakva zalba na tu presudu? Da li se i to razmatra?

Ja nemam pravo na žalbu, imao je državni tužilac ali je odustao od iste! ;)

 

Protiv tog majmuna sto je vozio, privatnu tuzbu za obestecenje! Mislim da ima pravne mogucnosti za to. Taman ce imati lepu priliku i da upozna ostale vozace motocikala! :aha: Tu bi trebalo da mi, clanaovi ovog foruma, pokazemo solidarnost i da preuzmemo na sebe sve sto je moguce da tebe maksimalno rasteretimo. Takodje videti sta je moguce preduzeti i ima li prostora za neko pokretanje postupka protiv sudije, te kobile Snezane, ako je moguce.

Pratim.Tu sam,na raspolaganju!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Ja bih nabavio neku lutku iz butika pa bih motornom testerom lutki sekao nogu ispred kuce tog lika.

ovo je odlichna ideja :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

mnogo ste krvoločni ..... da bih da se montira pratnja. jedan bajk ispred, jedan iza i po jedan sa strana. pa kako krene negde kolima da juri 30... i tako dok sam ne polomi vozačku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja