Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW F 650

Svaka cast lafe na duhu,volji! Koju snagu imas!

Borba ne prestaje! Drzi se!!!

Brz oporavak ti zelim od srca!

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

U ovoj temi imam bolju sliku od satelitskog cnn, hocu reci pisanje je vise nego slikovito. 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

I jos jednom, drago mi je da sam upoznao coveka sa toliko snage i elana. I kao sto ti i onda rekoh...jakna ti stoji za medalju.:-) samo napred!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Druze,nemoj se nervirati,nema tu pravde za tebe..da si poginuo mozda bi dobio max 3god,ovako...gledaj da to naplatis posteno i ostavis te mracne slike u zaboravu..kao sto kazes,dan je lep.pun novih mogucnosti...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1396422371[/url]' post='1619681']

Druze,nemoj se nervirati,nema tu pravde za tebe..da si poginuo mozda bi dobio max 3god,ovako...gledaj da to naplatis posteno i ostavis te mracne slike u zaboravu..kao sto kazes,dan je lep.pun novih mogucnosti...

 

Znam, samo prenosim utiske... Ono niko ne treba da dozivi... Gore mi je bilo tamo nego u bolnici!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Pitam se koliko čovek treba da bude jadan i da angažuje advokate da postavljaju neverovatna pitanja posle ovoga što ti je učinjeno od života. Čitam ovo i srce mi lupa 200, a mogu misliti kako je bilo tebi gledajući sve njih, slušajući nebuloze i u isto vreme boreći se sa fantomima. Užas, užas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kad su te pitali za taj kamion koji niko nije video sem ovog što te je udario - trebao si jednostavno reći da nikakvog kamiona nije bilo, mada je moguće da se vozaču automobila privideo ako je bio pijan il pod uticajem nekih droga - što bi trebalo proveriti !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Procitah celu temu i ostao sam bez teksa.

Tvoja hrabrost je stvarno za divljnje! 1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Drs se komso, ne daj se. A ja ti to pricam koji da sam isti taki :zvizduk:

 

Cekaj, kao lav u zasedi, skupljaj samo, pa kad se zavrsi sudjenje, ako te i onda ne prodje, pusti masti na volju. Znam da nije klise savet tipa, ma bitno da si ti ziv i zdrav, budi smiren i te price za malu decu ili ljude slabog karaktera. Ono sto bih ja uradio je cekao da prodje sudjenje, pa onda ako i dalje nisi zadovoljan :fajt2:]

 

Najbolje bi bilo i da se skupi jedno pedesetak, nas bajkera, pa da ga lincujemo za primer, jer MAJMUN nije razmisljao. Znaci i sledeci MAJMUN koji bude preticao preko pune treba da ima na umu da ako sjebe nekog bajkera, zna sta ga ceka. Da to bude sledecima barem za nauk, da znaju sta ih ceka. Nije on napravio neki laksi prekrsaj tipa nisam te video i sl., pa ono, jbg, desilo se, sudbina. Nije sudbina, nego MAJMUN. On je preticao preko pune. Alo rodjace, preko pune. Pa jbm li ti sve od 287. kolena pa na ovamo. Grkljan bi mu zubima iscupao. I sta sad?!?!?! Sad mu zao, hoce i da se pozdravi gospodin. E pa sad je kasno za zao! Po sistemu oko za oko, pasta za zube! Uglavnom, strpi se dok prodje sudjenje, pa i ako onda budes imao zelju da ga olupas samo napred. Ufff, idem da popijem jedan bendzos, opet sam krenuo da bezim iz vinkle...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2485 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sve najbolje Dule, a ovom konju koji se nije ni udostojio da te obiđe posle nesreće i vidi kako si sve najgore. Ja ne bih imao ni malo milosti za takve poput njega. Sad se setio da postojiš kad je došlo do suđenja. A najviše me je pogodio pokušaj njegovog advokata da provuče teoriju, svima već po difoltu urezanu u glave koji nisu bajkeri, da si išao prebrzo.

Vidim isprobavaš jakne da li je to najava povratka na nešto manje od 4 točka.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Skoro sam pročitao sličnu priču sa istim nazivom, "Moja priča". Sličnu ne po događaju sa druma nego o jačini mentalnog sklopa, volji za životom i koliko treba biti smiren i ne klonuti duhom, u kriznim situacijama.

Tipa je ujeo poskok u nekoj vukojebini. Prošao je kroz pakao ali ni jednog trenutka nije pokleknuo. KLIK da pročitaš priču (pažnja; slike su jezive)

 

 

Jedino što mogu da kažem u ovom trenutku je da ti se divim koliko si jak i da ti želim sve najbolje !

 

Onom majmunu koji te je osakatio želim...da ga boli isto kao i tebe na početku kad god se seti šta je napravio >:( >:(>:(

 

Uzmi mu pare za svu tvoju muku, oderi ga kao zeca...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Sve najbolje Dule, a ovom konju koji se nije ni udostojio da te obiđe posle nesreće i vidi kako si sve najgore. Ja ne bih imao ni malo milosti za takve poput njega. Sad se setio da postojiš kad je došlo do suđenja. A najviše me je pogodio pokušaj njegovog advokata da provuče teoriju, svima već po difoltu urezanu u glave koji nisu bajkeri, da si išao prebrzo.

Vidim isprobavaš jakne da li je to najava povratka na nešto manje od 4 točka.:takoje:

Da, vraca se na tri. :moto3:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Danas saznadoh da na forumu postoji ova priča. Sve sam mogao očekivati, ali ovoliko unutrašnje energije nisam do sada osetio. Voleo bih da se sretnemo i da lično izrazim svoje divljenje takvom pogledu na život. Uz iskreno poštovanje 1care.gif1care.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bmw r1200gs adv

Pisem-brisem, pisem-brisem i tako vec 20 minuta. Iskreno, ne znam ni sta bih ti napisao a da ovi ostali to vec nisu napisali. Ti si jedan veliki heroj i borac! Svaka ti cast na svemu! Glavu gore a gospodjicu u guzicu sledeci put!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Au druze... Zaglavih nocas, radim nesto sto mora da bude gotovo do ujutru i slucajno videh temu...

Bacih pogled na prvi post i od onda se ne odvajam od monitora, posto sam preumoran ne mogu da citam sve- citam samo tvoje postove i ne znam da li da placem ili da se smejem od srece sto ima ljudi sa tolikom mentalnom snagom!

Svaka cast kako si prougrao sve ovo i kako i dalje guras, ne mogu ni da zamislim koliko je samo snage potrebno za tako nesto...

Takodje svaka cast i za to sto si nam preneo sve ovo, detaljno ali sa dozom humora- svaka cast! Potrebno je da svi mi shvatimo koliko je zivot nepredvidiv i kako je samo sekund potreban da zivot iz korena promeni u bilo kom pravcu...

 

Jos jednom, SVAKA CAST!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Vrlo je tesko sada nesto pametno napisati. Tek danas sam video ovu temu i procitao sve u cugu. Zadovoljstvo bi mi bilo da te upoznam, kao i vecini sa ovog foruma. Iscekujemo zajednicko druzenje, i moram te upoznati sa Bunarom-Zeljkom :takoje:

Imao je saobracajku u Jarku, zena ga udarila kolima, ostao bez noge. Danas vozi bicikl i juri Piagio Mp3 da kupi :care:

 

Sto bi rekli Crnogorci "Pozdravljam te ljudski maksimume" :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

Slucajno naleteh na ovu temu, tj. na prvu stranicu teme i otkad sam naleteo (pre ~2h otprilike) nisam prestajao sa citanjem dok sve nisam procitao. Energija i osecanja u ovoj temi su neverovatni... Kao sto neko rece kao kad odgledas dobar, kvalitetan, JAK film... Nazalost, ovaj je based on a true story, ali ipak...

 

Inace kao i vecina pisem i brisem ovaj odgovor (sad sam uvideo kako je to), hocu nesto da kazem a nisam siguran ni stam sta bih rekao... Jednostavno sam ostao bez teksta.

 

SVAKA TI CAST LJUDINO!

 

Sve najbolje ti zelim u zivotu! Hvala ti zato sto si odlucio da podelis ovo sa nama, a posebno ti hvala na nacinu na koji si to odlucio da uradis!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

I sada u sudnici na zalost, ponovo moras proci kroz sve to....tvoja porodica.....prijatelji...zivo me interesuje da li ce takvo delo kao u mnogim normalnim zemljama, okarakterisati kao pokusaj ubistva......i primereno kazniti prekrsioca.....

 

Novac tu ne znaci nista.....samo robija....teska.....sa najokorelijim robijasima zajedno....

 

Ti brate levo koleno vise nemas, i najpravednije bi bilo da ga nema ni on....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

I sada u sudnici na zalost, ponovo moras proci kroz sve to....tvoja porodica.....prijatelji...zivo me interesuje da li ce takvo delo kao u mnogim normalnim zemljama, okarakterisati kao pokusaj ubistva......i primereno kazniti prekrsioca.....

 

Novac tu ne znaci nista.....samo robija....teska.....sa najokorelijim robijasima zajedno....

 

Ti brate levo koleno vise nemas, i najpravednije bi bilo da ga nema ni on....

 

E moj prijatelju veruj mi da i u tim "normalnim zemljama nije nista bolje",mene je jedan osakatio,doduse neuporedivo manje nego Duleta,i on u ovoj "normalnoj" zemlji vise nista nema samnom vec njegovo osiguranje,sudjenje nece nikada ni biti,on je osiguran i boli ga ona stvar,cak ni saobracajni prekrsaj mu nece natovariti(zvao policiju i pitao),dva meseca posle udesa je covek stavljao slike na facebook kako pije koktele pored bazena i nasmejan lezi na lezaljci dok sam ja bio u teskoj depresiji i u opasnosti da izgubim stopalo.Eto tako je to ovde u "normalnoj" zemlji ali posto ja dolazim iz nenormalne zemlje,pravdu ce da istera "Kremanska kobra"Ako ne znas sta je kobra iz Kremana,mogu da objasnim u sledecem postu :zdravo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

I sada u sudnici na zalost, ponovo moras proci kroz sve to....tvoja porodica.....prijatelji...zivo me interesuje da li ce takvo delo kao u mnogim normalnim zemljama, okarakterisati kao pokusaj ubistva......i primereno kazniti prekrsioca.....

 

Novac tu ne znaci nista.....samo robija....teska.....sa najokorelijim robijasima zajedno....

 

Ti brate levo koleno vise nemas, i najpravednije bi bilo da ga nema ni on....

 

E moj prijatelju veruj mi da i u tim "normalnim zemljama nije nista bolje",mene je jedan osakatio,doduse neuporedivo manje nego Duleta,i on u ovoj "normalnoj" zemlji vise nista nema samnom vec njegovo osiguranje,sudjenje nece nikada ni biti,on je osiguran i boli ga ona stvar,cak ni saobracajni prekrsaj mu nece natovariti(zvao policiju i pitao),dva meseca posle udesa je covek stavljao slike na facebook kako pije koktele pored bazena i nasmejan lezi na lezaljci dok sam ja bio u teskoj depresiji i u opasnosti da izgubim stopalo.Eto tako je to ovde u "normalnoj" zemlji ali posto ja dolazim iz nenormalne zemlje,pravdu ce da istera "Kremanska kobra"Ako ne znas sta je kobra iz Kremana,mogu da objasnim u sledecem postu :zdravo:

 

 

Ako mislimo na isto, to kod nas zovu "moravska kobra"...

 

Mislio sam na Ameriku, jer su tamo zakoni mnogo stroziji nego kod nas.....za ovako tesko saobracajno delo, gde je bio moguc smrtan ishod, baja bi dobio od prilike 15 godina, sa mogucnoscu pomilovanja posle 10 godina zatvora.....

 

Nasem bratu to nece vratiti nogu, ali bi mi bila mirna savest kada znam sta mu rade crnci nocu u zatvoru.....

 

a kad izadje, tj ako izadje, bio bi moj i Boziji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taj sam, 175 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: Bandit 600

Tebi druže puno sreće i zdravlja.

 

A ostalima pozdrav i jedno podsjećanje na neka vremena i mudre ljude,ko je raspoložen nek progugla (Jovan 8:1-11)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1262 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ako mislimo na isto, to kod nas zovu "moravska kobra"...

 

Mislio sam na Ameriku, jer su tamo zakoni mnogo stroziji nego kod nas.....za ovako tesko saobracajno delo, gde je bio moguc smrtan ishod, baja bi dobio od prilike 15 godina, sa mogucnoscu pomilovanja posle 10 godina zatvora.....

 

Nasem bratu to nece vratiti nogu, ali bi mi bila mirna savest kada znam sta mu rade crnci nocu u zatvoru.....

 

a kad izadje, tj ako izadje, bio bi moj i Boziji.

Za Ameriku ne znam ali ovde u Belgiji je isto sranje kao kod nas,moze da te ubije svaka budala i da nista ne odgovara..Hehe,nisam znao da ima i Moravska kobra,ova Kremanska je ono,kad odlomis dasku sa tarabe a na dasci ostanu dva eksera,pa kad nekoga odalamis sa tim ekserima,ostane otisak kao da te je kobra ujela..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja