Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: plavo more Crne Gore
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650

Kao i svima prije mene, šta god ovdje da napišem zvučaće kao ponavljanje, ali tako mora... Nema tu mnogo toga za reći, a da bude različito jer je na sve nas ova tvoja "priča" (pod navodnicima jer je mnogo više od toga) ostavila maltene isti utisak, počevši od naslova, koji je, rekao bih kao i ti, na prvi pogled običan i nenametljiv, a ustvari veoma snažan, univerzalan i sveobuhvatan. Po onome koliko se kroz ovaj prozor moglo proviriti u tvoju dušu ne vidim ni razlog ni mnogo šanse da ti prvi ponovni kilometri u sedlu ne vrate i ne zadrže stari osmjeh. Pretpostavljam i nadam se da će ti poslije prvih 15-tak minuta adaptacije i nekoliko krivina biti potpuno nebitno da li šaltaš nogom ili rukom. Iskreno, ni sam ne bih imao ništa protiv jedne NC700DCT iako mi, osim možda u glavi, još uvijek ne fali ništa. Shvati ovo kao još jednu u nizu pohvalu i ohrabrenje i nadam se da ćemo se, u znak potvrde svih naših želja, već ovog ljeta kucnuti čašama na nekom od moto skupova u Crnoj Gori. Bio si već u Dubaiu i u Hrvatskoj, sada je Crna Gora na redu. Poziv je otvoren, čekamo te, a do tada VELIKI POZDRAV!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sve najbolje, glavu gore kao i do sada i samo napred u nove pobede. Mnogo pluseva za ultra pozitivan stav, kako smo se nekad vozili tako čekam i da nastavimo. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Pooooonovo sam procitao ..celu temu. ...i opet sam se najezio i opet se radujem sto si se vinuo iznad Gospodjice i otisao dalje.... :) smisli model novog "konjica"..uz kafu,osmislicemo, napravicemo setup...i idemo u djir ;)

 

 

 

 

 

Svako dobro prijatelju...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Evo i mene opet, bio sam od srede na VMA zbog neke operacijice (otvoricu temu cim se zavrsi oporavak itd. nista drasticno ali informisanosti radi, mozda ce nekome znaciti) i mogu ti reci da mi je falilo citanje ovoga u svoj onoj bolnickoj dosadi, poneo lap top ali neta nema 1hmm.gif danas sam stigao kuci i prvo sto sam uradio jeste dosao ovde da vidim sta sam propustio sto se tice teme, vidim bio si na sajmu zao mi je sto te nisam upoznao, nekako smo se mimoisli jer sam u to vreme radio u guevari, al' jbg nadam se da ce biti prilike 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Evo i ja napkon skupio hrabrost da nesto napisem... Ovu temu sam citao sam par puta, ali i sa drustvom . Svima su bile iste reakcije. Odusevilo me, tvoje ponasanje i reakcije na celu situaciju, kako iz svega gledas samo, da kazem ,,zajebanciju`` da napravis. Stvarno svaka cast na istrajnosti, ovo ne bi mogo svako da prodje, gleda i reaguje kao ti. Samo mogu da kazem respect 1care.gif !! Ako budes ikad prolazio kroz Nis javi se, da izorganizujem neko tamanjenje piva 2cirka1.gif

 

p.s. Mnogo znaci ona fora sa juniorkom,dobra skola nema sta 1moto3.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Jos jednom, veliki pozdrav i hvala sto si deo svog zivota podelio sa nama, za mene licno ovo je jedna velika skola i veliko zivotno iskustvo! Pozdrav! 0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Sinoć pranje kose u bolničkim uslovima pred beg iz iste! Da budem uredan begunac... 0staa2.gif Danas mlečna kafica na NBgd! Malo umoran i iscrpljen ali freeeee!!!! 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif Pozdrav svima!!!!1zdravo.gif1958211_10203080925406163_810787213_n.jpg1779306_10203080925206158_1004640587_n.jpg1898117_10203080924686145_2017579037_n.jpg

  • Podržavam 42

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao i nekolicina forumaša, pratim temu od početka. Imao sam još tada potrebu da nešto napišem, zapravo da izrazim svoju podršku.

Hteo sam da predložim roštilj, vamo tamo, nije ni bitno uradili su posao već ljudi.

 

Ali, evo šta je meni u glavi... neverovatno je to kako Vi kolega cenite život. Često smo u jurnjavi za nekim hand made čudima, i to nam izaziva raznorazna stresna stanja, depresije, nervozu, mržnju prema sebi i bližnjima i čitavom svetu. Ironija je to što zaboravljamo da smo svi mi ovde pretplaćeni već na jedno najneverovatnije od svih tih čuda, a to je sam život!

 

Na žalost na ovaj način, tj kroz tvoju nesreću, pa kasnije celokupnu deskripciju, ti si meni dao tu malu i dovoljnu dozu svesti o lepoti življenja, koju ću se ja truditi da ne zaboravim.

 

Neću da kažem hvala... rispekt.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Tek sada sam vidio ovu temu, tj. prije tri sata kada sam poceo sa citanjem....

 

Mislim da nista slicno jos niko nije, na tako emotivan nacin, opisao na forumu. Drago mi je sto si to sve podijelio sa nama i sto ce vecina nas sa malo drugacijim mislima sjedati na svog ljubimca i malo njeznije odvrtati rucicu gasa.

 

Takodje mi je veoma drago sto si pregurao teske periode i sto si bio hrabar kada je to bilo potrebno!

 

Svaka cast!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

Nadam se da se ne ljutis, ja sam morao podijeliti tvoju pricu sa nekim ljudima za koje se nadam da ce im tvoje iskustvo i snaga mnogo znaciti.

 

Sve dijelove tvoje price sam sastavio u jedan tekst, onako kako si ih ti napisao, bez izmijena. 0takoje.gif

 

P.S. Ovdje na forum ne mogu zakaciti .docx file tako da stavljam u PDF-u a ako nekome treba u word-u poslacu na mail.

My story.pdf

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Nadam se da se ne ljutis, ja sam morao podijeliti tvoju pricu sa nekim ljudima za koje se nadam da ce im tvoje iskustvo i snaga mnogo znaciti.

 

Sve dijelove tvoje price sam sastavio u jedan tekst, onako kako si ih ti napisao, bez izmijena. 0takoje.gif

 

P.S. Ovdje na forum ne mogu zakaciti .docx file tako da stavljam u PDF-u a ako nekome treba u word-u poslacu na mail.

Naravno da se ne ljutim!0takoje.gif Putopis je i napisan sa moje strane da bi bio pročitan od strane onih koje interesuje. Nadam se da je barem neki broj čitaoca izvukao neke pouke. Priča je deo mog životnog puta, a putopis je svojina foruma i svih njegovih članova kao zajednice! Delite, pričajte, komentarišite u skladu sa pravilima istog! Pozdrav svima1zdravo.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 28

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Prijatelju, kako te slobodno mogu nazvati posle ove price jer imam utisak da te poznajem jako dugo.pokazao si nam kako se gura kroz zivot i pored svega što se desilo, na tome kaciga dole...

Ako te out nanese u kg javi se, vodim na crevca, br na pp.

Maxi pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Motocikl: klr

Drug, ne znam da li ti je jedan od ciljeva pisanja bio i ovaj, al evo da ti priznam, kada god mi je tesko il se osjecam sjebano, ja dodjem pa procitam poneku stranicu ove teme, i to je to, moje muke nakon toga izgledaju tako male i beznacajne. I na tome ti HVALA.:takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Drug, ne znam da li ti je jedan od ciljeva pisanja bio i ovaj, al evo da ti priznam, kada god mi je tesko il se osjecam sjebano, ja dodjem pa procitam poneku stranicu ove teme, i to je to, moje muke nakon toga izgledaju tako male i beznacajne. I na tome ti HVALA.:takoje:

 

Samo napred, snaga volje je najjače oružje koje posedujemo! 0takoje.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

 

vonabibajker , rece mi Natasa (trinity) da ces sutra doci do nas do kafanice na zurku... MNOGO nam je drago i jedva cekamo da se vidimo i upoznamo. Bice puno drugara koji jedva cekaju da te upznaju.

 

 

 

DOBRO nam DOSAO

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...
1393579859[/url]' post='1605782']

vonabibajker , rece mi Natasa (trinity) da ces sutra doci do nas do kafanice na zurku... MNOGO nam je drago i jedva cekamo da se vidimo i upoznamo. Bice puno drugara koji jedva cekaju da te upznaju.

 

 

 

DOBRO nam DOSAO

 

Navratiću da vas pozdravim I upoznam pa koliko izdrzim! 1zdravo.gif1zdravo.gif0takoje.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: N.Beograd
  • Motocikl: VIRTUELNI

svaka čast,istraj i sprovedi u delo svaku zamisao (kao sto već sprovodiš-boriš se)i vidimo se ....

"Život je izbor, a ne sudbina, jer običan čovjek živi kako mora, a pravi čovjek živi kako hoće; život na koji bijedno i bez otpora pristaje je bijedno tavorenje, a izabrani život je sloboda. Čovjek postaje slobodan svojom odlukom, otporom i nepristajanjem".

Selimović

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja