Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Koliko samo snage u tebi ima prijatelju...reci "svaka cast" tebi, su male. Ali trenutno mi ne pada nista bolje na pamet. Stvarno..pratim, citam..jezim se ..i opet u krug. Navijam za tebe punim srcem...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: HONDA TRANSALP XL 600

:care: :care: :care: :care:

ti si promasio profesiju ;) bolje se ti uhvati pisanja, :takoje: kod tebe ima toliko dobrog materijala !!! Zelja ti je odlicna samo napred, ocekujemo nastavak :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Uh druze,jeza,sta drugo reci..Ne znam kako ce tvoji roditelji i sestre reagovati kad budes opet seo na motor,moji su me tek neki dan provalili da planiram nazad u sedlo,videla deca novu moto opremu u ormanu i odmah uzeli mustuluk kod babe i dede a baba i deda kod brata i tako da sad niko vise ne prica samnom,zena vec danima cuti:))....

  • Haha 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Procitah sve u dahu... ostadoh bez pluseva za danas vec kod trece strane... svaka čast za stavi i borbu i hvala ti što si ovo podelio sa nama... ovakve priče, barem mene teraju, da se dobro zamislim i nateram sebe da budem bolji čovek i da život iskoristim što kvalitetnije i bolje šta god mi on bacio pod točkove... :takoje:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Auuu sunce ti jebem... kao da se meni dogodilo... MOMCINO SVAKA TI CAST. Nemam puno slova za reci... objasnio si sve. Svaka cast, na snazi i veri u zivot. Zelim ti sve najbolje i sto sto pre da izadjes na asfalt. Iskreno tebe ko ne upozna iz ove zajednice nije ni svestan sta propusta u zivotu... voleo bi da ti pogledam u oci da mi preneses malo te snage, da ti sisnem ruku i kazem SVAKA CAST.

:care: :care: :care: :care: :care: :care: :care: :care: :care: :care: :care: :care:

ZIV BIO.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Svaka ti cast...

Evo me sedim hiljadama km daleko i nesto kontam, posle citanja tvog iskustva, pa nema toga sto je nemoguce i neizvodljivo.

Sve najbolje ti zelim i hvala ti.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

citam,pisem brisem...eznam ni sam sta da ti kazem,napisem..guraj napred,nazad nema,nema ni predaje..

usput,kako je prosao vinovnik nesrece,jer se javio,jel pitao nesto..ili je neki......da nekazem sta vec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Ponavljam reči mnogih, ovde napisanih, šta reći takvoj sili i volji. Samo guraj brate, guraj napred, guraj, zrači tom energijom koju poseduješ, jer je ovo ovde prikazano neverovatno.

Dubok naklon i poštovanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Jebem ti "budalu" koja mi posla link teme... Plačem kao malo dete, što od šoka, što od sreće... Ne osećam ni noge ni ruke, šta više pojma nemam kako uopšte pišem... Biće prilike upoznaćemo se, čini mi se da si mi zemljak(ako je Hercegovina zemlja, ali to je potpuuno nebitno), jebote gušio sam se čitajući...

 

 

 

Mislim da sam zbog tebe počeo da vozim motor pre 6 godina, jeste pogrešan time line, ali ne zovu me džabe naopaki čovek... Idem da šetam psa, a noge kao da nisu moje...

 

 

Budalo, zavoleo sam te nenormalnog, carbon fiber-ovizovanog za sat vremena... I hoću da te upoznam na motoru, jel' jasno...!!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Šta reći na ovako nešto i za ovakvog čoveka? Sve bi bilo slabo ili bledo.

 

Samo dubok naklon sa skidanjem kape.

:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U procesu...

Kvota pluseva je mala... Hteo bih svima da stavim po jedan!!! 0takoje.gif Zato evo jedan kolektivni, + ! Pozdrav I hvala svima na podršci 1care.gif Čim stignem kući, kafa, pakla pljuga I nastavak! 1zdravo.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Drug, ne opterećuj se oko pluseva, oni su najmanje nama bitni. Mi hoćemo nastavak i da te vidimo ponovo na motoru!0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

I obavezno bar malo nekog alkohola, ne ide na suvo... A i jetra ti se resetovala 2012-te... :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Zaista je neverovatna količina energije i emocija kojom zrači tvoje pisanje.

 

Ceo forum je stao u red da te upozna, a znam da će da izgubi mnogo svako ko te ne bude upoznao. Nadam se da ću imati tu čast da ti stegnem ruku i bar kafu popijemo nekada.

 

Svaka ti čast, prijatelju! :care: Ja ne znam da li bih imao ovoliko mentalne energije koliko je ti sada poseduješ nakon onakve traume koja traje i dalje i koja će te, bez dileme, pratiti do god si živ.

 

Deda i baba na bajku, trajku, čemu god... Neka se to desi i bićeš najsretniji čovek na svetu, garant! To je, verujem, san za perfektnu penziju svima nama!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja