Jump to content

Moto Zajednica

My story...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Svaka cast na hrabrosti da svoje iskustvo podelis sa nama, sigurno ce " ohladiti mnoge usijane glave " !

Brz oporavak ti zelim, glavu gore lafcino :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Er6n 2008 / Versys 650 2017

Sinoc izadjem upalim motor, srce kao Amerika .. Vracam se u kucu, otvaram forum i vidim tvoj post. Kraj! Knedla u grlu! Trudim se da napisem bilo sta, ali ne ide. Vracam se na pocetak, kontam ako jos jednom procitam skapiracu da nije to sto sam prvi put vidjeo... ali ...

 

Svaka ti cast na tvojoj hrabrosti, vedrini, pozitivnom stavu! SVAKA TI CAST NA SVEMU!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Kolega, zelim ti bezbolan opravak koliko god je moguce.

Doziveo si i preziveo gorku sudbinu i hvala ti sto si podelio sa nama. Jednostavno je tako, zivot je lep, zivot je kurva pa kako koga zakaci, pravila ne postoje - pravila se dogadjaju.

Dobio si novu sansu i licno ti se divim s koliko jakim stavom guras dalje, polako i samo napred.

Za trenutak se zapitah... koliko treba da si jak, da prebrodis sve ovo, ponovo stanes na noge + zelja da se vratis u sedlo..... reci nemam, no coment..... 1care.gif1care.gif1care.gif

 

lepo neko rece ..... " bajkeri, to nisu ljudi " .... jos jedared, zelim ti svu srecu u daljem zivotu 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Sto mi se sestra ne uda za ovakvu ljudinu a ne za onog mlakonju 1care.gif ?!

Spustam kapu, toliko sam se najezio da sam se okrenuo da vidim je l' prozor otvoren pa duva hladno jer dlake mi se nakostresile kao bodljikavom prasetu 0takoje.gif

Svako dobro ti zelim kolega i oporavak u sto boljoj meri, da ti Bog da srece i zdravlja, pa da citamo tvoj putopis sto pre, sa tom tvojom posebnom deskripciJom 0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Po stilu pisanja, nazire se da dusa mirise kao ruza. Da je tusiranje proslost, a da sve ovo pises sa vrha brda u koje te sudbina zakopala.

I to sve tebi vjerovatno nije toliko spektakularno, kao i svima sve sto postignu, a mi ne mozemo da pojmimo.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Tvoja volja je cist adrenalin Bogom dan ! Ti si najpozitivniji primer pisanja uz vetar i u to to ime skidam ti kacigu !

Ako ikada roknem u bilo kom smislu citacu ove redove tvog kucanja . Ziv bio i hvala ti sto si podelio ... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

Ima jedna priča... pomorska, a pomorci ko ribari ... pa je uglavnom prešla u urbane legende:

 

Tamo nekih "sretnih" šezdesetih neki kapo (kapetan broda, šofer) dobije dojavu da će neki opasan ciklon da zatutnji njegovim morem. Računajući da je već jednom imao slično iskustvo i da je zahvaljujući ciklonu koji ga je tukao, u luku stigao cjeli dan ranije (vjetar u guzicu). Tako ti naš kapo umjesto da parti van, ostao na kursu računajući da će po drugi put imati dan više da uživa, pije burbon i druži se sa damama velikog grada.

 

Elem, ciklon je ovoga puta odlučio da ne ostavi kapa lišo, pa ga je poklopio i tukao desetak dana, odvukavši ga daleko daleko od rute. Nije problem što je izgubljeno vrijeme, posada i brod sa tovarom su stavljeni u strašan rizik. Na brodu su sve dizalice sa palube sprane u more, ni jedan kontejner nije ostao, a čak i sam brod je doživio blagu torziju.

 

Nakon deset dana pakla, sviće divno jutro, kapo izlazi na ostatke "balkona" komandnog mosta i dere se:

 

"Šta je pičko? Sidji i bori se kao čovjek!!!"

 

----

Brod je stigao u luku, a iz luke na rezanje. Kapo je penzionisan i navodno je predavao nautiku u Kotoru...

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Sta reci... osecam da treba nesto da ti napisem, neku podrsku i iskazem divljenje.

 

Voleo bih da te sretnem uzivo, platim pice, pogledam u oci.... i vidim deo te mocne harizme i snage kojom zracis

dok pises sve ovo.

 

Necu da te hvalim i velicam i da ti dajem pisanu podrsku..... kad odlucis pusti poruku na PP, rado bi da se vozimo zajedno, ja placam prvu turu :takoje: .

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Borba,nema tu hoces ili neces,moras jednostavno..A ti si brale koliko citam i vidim jak kao stena,divim ti se..Ja sam zbog par mojih prstica bio u depresiji a mogu zamisliti tek u kakvom si ti paklu bio ali si se izborio..Ne znam kakvu masinu sad trazis,ali ako zelis mogu pogledati ovde kod mene kako se krecu cene,mozda ti izadje jeftinije..

 

 

 

 

Istankov,zanimljiva prica druze...a i poucna..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Brate treba da pises roman o svom zivotu...ono od Mostara pa do svega ovoga..nesto kao motivaciono stivo..nemoj da si u komplexu,invalid i to,ti si ljudska velicina a invalidi postoje samo u glavu... 1zdravo.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja