Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

 

Spisak:

 

1. Vuja

2. Mrle i Vanja

3. Turbopeđa

4. Kataran

5.Scorpija

 

 

Ljudi ajmo upisiujte se na spisak ko hoce da prisustvuje skupu da bi mogli da se karkulisemo oko troskova!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nemamo vremena pa je spisak uvek otvoren.

 

Da li Konstruktor zna pošto je ženski prasac, onako u mlađim danima, držeća gospojica sa čistih 20 kg i sređena za veterinarski pregled i pekaru? Uz Konstruktora ako još neko ima informaciju o tome dobro će doći, da imamo rezervni izvor nabavke.

 

Veterinarski pregled je obavezan, to je par stotina dinara, da se ne zajebavamo za sitne pare.

 

A pekaru možemo da nađemo mada je bolje ako bi ga/je pekli sami što opet zavisi od električnog ražnja.

 

Duki, jesi li se uključio? Jel možemo da dođemo do ražnja i ovaj put?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pošto kawa i nije nešto, idemo autom, tako da smo logistika za sve što treba da se ponese.

Pošto je multipla u pitanju, ima i slobodnih mesta, ako neko nema uslova da dođe, a hteo bi. Potrebna mu je samo dobra volja, od nas ima dž prevoz (petak kasnije popodne dolazak, nedelja odlazak).

 

Ja imam razanj samo je malo tezak da se nosi na motoru ako imamo auto iz BG mozemo ga ubaciti 

pratiš li temu?

Ako neko hoće da povede ženu, dete... a da ne idu motorom, može sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ako taj ražanj može kod Mrleta u auto onda smo rešili i taj problem.

 

Čekamo da nam neko kaže cenu za prasad: zaklano, očišćeno, pregledano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Sto se tice prasca,nije mi tesko da raspitam koliko kosta kg , imam kasapina u komsiluku koji bi to uredio.Ne bi bilo lose da odredimo neki datum bar okvirno kako bih mogao da kazem ljudima za kada treba prasac i redjenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ovako imam ja nesto da kazem na temu klope,prvo prasca ce da platimo oko 6000 po mojoj proceni plus pregled itd.za te pare imamo 12kg.mesa za rostilj a treba nam klopa za skoro 3 dana plus za pice i to bi bio preveliki cip po glavi ucesnika! Mogli bi da smislimo meni da bude raznovrstan! Recimo kuvanje riblje corbe u kotlicu,pa pasulj sa butkicama,rostilj itd. Parasac ce kostati puno a oticice za jedan obrok! To je moj predlog a vi razmislite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Spisak:

1. Vuja
2. Mrle i Vanja
3. Turbopedja
4. 
5.Skorpija

6.Zverinjak

7. Brzi gonzales

 

Morao sam da se izbrišem sa spiska :( ne postoji ni naj manja šansa da budem slobodan tog vikenda. 

Šta da kažem, lepo se provedite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sad sam zbunjen pitanjem, u tom terminu pravimo Skup svake godine.

 

Kao što je praksa, Skup pravimo poslednje nedelje tj. vikenda Maja. Ove godine je to 29.,30. i 31. maj. Priprema lokacije je u petak 29. maja i tada dolazi ko može, sam dan Skupa je u subotu 30. a u nedelju 31. je podnevno buđenje, kafica, doručak i rastanak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ovako imam ja nesto da kazem na temu klope,prvo prasca ce da platimo oko 6000 po mojoj proceni plus pregled itd.za te pare imamo 12kg.mesa za rostilj a treba nam klopa za skoro 3 dana plus za pice i to bi bio preveliki cip po glavi ucesnika! Mogli bi da smislimo meni da bude raznovrstan! Recimo kuvanje riblje corbe u kotlicu,pa pasulj sa butkicama,rostilj itd. Parasac ce kostati puno a oticice za jedan obrok! To je moj predlog a vi razmislite.

 

Potpuno si u pravu. Prasac je tradicija a nije obavezan. Peđa je na putu ali smo pričali kako ima kotlić i da ga treba poneti ako ga u Valjevu nema.

 

Prase može a ne mora, ustvari ništa bre ne mora, kako nam se hoće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ok, niko ne insistira na prascu pa ćemo ovaj put bez njega. Jeftinije je, imamo kotlić a sa njim lepa iskustva iz Arilja i zašto da ne, da promenimo malo.

 

Idemo dalje.

 

Poslednji dogovor koji smo imali odnosio se na pare koje skupljamo. Te pare treba da pokriju hranu a piće rešavamo u hodu. To je poslednji dogovor.

 

Koliko para treba da odvojimo za hranu gledano po čoveku?

 

Predlozi, ideje, sugestije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

čuo sam se sa turbopeđom. On je trenutno u turbojebini, daleko od dometa. Potvrdio dolazak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ove godine smo posebno jaki sa organizacijom :D

 

Pošto niko nema predlog za pare onda neka ostane 2.000 po čoveku, isto kao prošle i predprošle godine. Da utvrđujemo neki jelovnik nema smisla, očigledno je da ćemo to morati na licu mesta pa kako bude...

 

Rakiju ko ima neka ponese, toga nikada nije previše a troši se više od vode. :aha:

 

Mrle, čuo sam se sa Peđom i trebali bi da se vidimo jedno veče pre Skupa. Moguće je da ćemo kotlić da ubacimo kod tebe u kola jer bi on verovatno do Valjeva DR-om. Ja sam kupio neki šator ali nisam umeo ni da ga otvorim a i nisam za šator pa bi Peđa i ja u čvrsti smeštaj kod Tadića.

 

Ljudi, ko je još raspoložen za smeštaj kod Tadića neka se javi što pre pa da nas Mrle sve zajedno prijavi. Koliko se sećam prenoćište je 1.500, ko dolazi u subotu toliko je a ko hoće da učestvuje u pripremama u petak onda ima dva noćenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja