Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

To, danas je Utorak i završio se period prikupljanja predloga o lokaciji. Kako imamo jedan predlog uz preporuke onda nema potrebe da glasamo, sve je jasno.

 

Ove godine nauživaćemo se na Petničkom jezeru. :kotlic::kamp::rostilj:

 

:MZ:

 

Sada se dogovaramo o obilasku lokaliteta. Treba da natempiramo vreme i da na lokaciji pokupimo GPS koordinate pa da ih postavimo radi lakšeg dolaska.

 

Prognoza je nestabilna, kišovito jeste ali nisu baš da im čovek veruje pa bi trebali da vidimo kada ćemo u obilazak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Malopre sam doneo komjuter sa opravke, idem da pregledam šta sam propustio. Na nevidjeno,slažem se sa bilo čime što ste dogovorili,iskustvo kaže da niko nije "mutav"....najbitniji je da će okupljanja biti !:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ја сам своје већ рек'о. Скорпија је рек'о своје. И Вуја је рек'о своје. Дакле ... како да се све усклади?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Jedno zapažanje-pitanjae ,ne u nameri da "talsam" već u formi informacije. Ako sam dobro primetio na lokaciji jedino fali neka nastrešnica ili grešim (ispravite me ako sam nešto prevideo). Mislim da je takav vid zaštite veoma bitan u periodu održavanja okupljanja jer ako bude kišno vreme, najebasmo. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Tačno, fali sve dok ne odemo tamo. Makrolokacija je ta a za tačno mesto mora da se borimo, tražimo, njuškamo...

 

Sada bi trebali da vidimo koliko je udaljeno mesto na kome boravimo tokom Skupa od "čvrstog smeštaja", da sem nadstrešnice ima i nešto za sedenje, da je dozvoljen plamen i vatra, prijaju struja i pitka voda, blizina prodavnice za manje nabavke...

 

Treba da se ide a vreme je nestabilno pa mora da sačekamo još koji dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Mora da i ovde negde ima nadstrešnica, trem, tenda... Tražićemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Na Vujinu molbu sam kontaktirao neke prijatelje u vezi organizacije.

Imamo veliku podrsku i pomoc nasih clanova, kolega bajkera i moto klubova.

Necu da javno objavljujem ko je sve u pitanju dok se ne zavrsi organizacija.

Na kraju cemo da im se zahvalimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vreme se prolepšava pa bi mogli da formiramo delegaciju i odredimo neki dan za posetu lokalitetu.

 

Naravno, trebalo bi ljudima u Valjevu da najavimo dolazak koji dan ranije, red je.

 

Tu će sad biti komplikacija: ko kad može, kako se uklapamo sa vremenom i obavezama ali šta da se radi, mora tako, niko ne sedi zaludan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

I dalje je vreme nestabilno pa bi u međuvremenu mogli da odredimo finansijskog menadžera i prikupljamo pare.

 

Ima li neko predlog o osobi i količini novca koja je potrebna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Samo da se javim, gledam sta se desava oko skupa nadam se boljem finansijskom stanju ove godine, tako da se nadam da cu doci, makar vozom.. :) Trenutno imam priliku za posao u Bg-u pa bi trebalo da vidim sta i kako od prvog nadam se da cu imati posao.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ovako. :) Vidim da se niko ne javlja a poznato mi je da svake godine ovo ide na pocetku traljavo i onda sta cu nego ajd da nesto predlozim ! :) Moj predlog je da sakupljamo po 2.000 dinara a da nam blagajnik bude Konstruktor . Eto a vi sada ajd pa recite slazete li se . I bilo bi dobro da se javite, barem kao Sumi, da se zna ko bi eventualno dosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Како сад ствари стоје, ја се уклапам у два сома, а долазим обавезно ... само да нађем донора за мотор.:-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4126 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Како сад ствари стоје, ја се уклапам у два сома, а долазим обавезно ... само да нађем донора за мотор.:-P

 

evo dacu ti ja moj, samo sipaj goriva.. :D hahahha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

evo dacu ti ja moj, samo sipaj goriva.. :D hahahha...

Поштоване колеге из МЗ Света, овим путем бих јавно од срца желео да се захвалим колеги Шумију на несебично приказаној емпатији према мени који немам мотор, а желео бих да присуствујем Скупу МЗ Света.

 

Под пуном материјалном и сваком другом одговорношћу изјављујем да сам спреман чак да финансирам гориво за довоз и одвоз предметног мотора на релацији Ариље-Бановци-Ариље.

 

...

 

ХАХАХАХАХАХА

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Kataran je predložio Konstruktora za blagajnika, to je prvi predlog na Vujino postavljeno pitanje.Mislim da treba prvo to da rešimo. Još da pitamo Konstruktora da li se slaže?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Pozz društvo, tu sam svake večeri pomno pratim sve novosti u MZ svetu, dve crvene nadam se da neće biti moj problem,što se dolaska tiče ja dolazim 99,9% ali ako budem imao društvo iz Požarevca. Mislim da mi novajlije trebamo se držati po strani oko ove organizacije(oko glasanja za ovo ili ono) , pošto nepoznajemo ostale ljude, naše je da pratimo durbin.gif i da se pojavimo na pomenuti skupBJB-TourE.gif . To je moje lično mišljenje2oda2.gif !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ne treba da se bilo ko drži po strani, ovde smo svi jednaki. Požarevački klan ti je blizu i ne čekajte Skup, vidite se i ovako. Nema potrebe za osećajem nelagodnosti, Imenik je tu pa telefon u šake i ko kad ima vremena, usaglasite se. Kad su ljudi dobrih namera nema potrebe čekati da se nešto desi, treba da se povežu što pre! Svi smo bili novi, znamo za taj osećaj i mogu da ti kažem da je taj osećaj potpuno bezveze, suvišan je.

 

Čekamo Konstruktora da se izjasni i ostavi broj računa.

 

Najdalje do kraja sledeće nedelje treba otići tamo. Ljudi nas u Valjevu čekaju, kiša je nepredvidiva, Peđa ima nezgodne smene na poslu a meni škripe pare na sve strane. Kad se usaglasimo javljamo za termin posete što će biti dan ili dva ranije pa već sad najavljujem da bi nam se priključio ko može. Mislio sam da će to moći na brzinu, sjurimo se, obavimo za sat-dva ali me Peđa vratio u realnost: kad je to moglo za sat ili dva?

 

Dakle, poseta lokalitetu, da se ne lažemo, zahteva ceo dan pa i da se vratimo ranije od posla tog dana nema ništa. Ali treba da nas ide više, što više to bolje pa ko je u mogućnosti eto, tako stoje stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja