Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Sto se mene tice,sator nemam pa cu najverovatnije da prenocim kod Tadica dve noci.Raspolozen sam da dodjem u petak i naravno da pomognem oko kosenja,uredjivanja prostora i svega ostalog.

 

Posto Mrle ide kolima bilo bi dobro da kod njega ubacim ranac sa stvarima,znacilo bi mi dosta i radzu naravno. :)

 

Jel treba novac za hranu da se uplati kao prosle godine ili cemo na licu mesta prikupiti?

 

Nadajmo se lepom vremenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Mislim da je Scorpija u pravu sto se tice klope,i po meni je bolja varijanta rostilj ,kotlic itd.Ja cu obezbediti veliki sto i dve klupe(svdbarski),sto ce biti dovljno a ako ne bude dodcemo jos.Sto se tice smestaja u Tadica mlinu,1200din je nocenje bez dorucka.Najbolje bi bilo da se rezervise kao grupni dolazak  jer se u tom slucaju dobija popust.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Pre dve godine smo pravili kotlic na poslu i kostalo nas je 3000 dinara a jelo je nas 11-orica i jos je ostalo malo.Definitivno se vise isplati nego prase..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sad nema svrhe da šaljemo pare jer nemamo nikakav plan. Ne zna se ni ko sve dolazi ni šta će se dešavati pa moramo na licu mesta.

 

Što se Tadića tiče zanima me koliko je to ljudi potrebno za "grupni dolazak". Mrle sa prijavio sa ženom ali ne u grupi nego dovode grupu tj nas a u ovom trenutku smo to još Brzi, Peđa i ja.

 

Do sada nas je pet, da li smo grupa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

1200 je noćenje. Pošto sam uzeo dvokrevetnu  za dva noćenja, odmah mi je spušteno na 2200 po noći za dve osobe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Za sada se kod Tadićaza noćenje pored Mrleta i Vanje prijavljuje Brzi, Turbopeđa i ja.

 

Ima li još zainteresovanih pa da zovemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ja cu morati da se odlucim na koju cu stranu jer istog vikenda je trka u Vrscu neznam da li  trebam Kumu Dejanu oko njegovog motora.

Za sad me racunajte ako se nesto promeni javicu se na vreme  :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Za sada se kod Tadićaza noćenje pored Mrleta i Vanje prijavljuje Brzi, Turbopeđa i ja.

 

Ima li još zainteresovanih pa da zovemo?

ako nas ima malo, mogli bismo da pitamo ove u Tadića mlinu, reka im prolazi kroz dvorište, da li možemo kod njih da napravimo kotlić, roštilj... celo okupljanje. Ili na nekom delu za to namenjenom u neposrednoj blizini.

Ne poznajem kraj, pričam napamet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nije to loš predlog, možemo i njih da pitamo. U svakom slučaju plan je da kada stignemo javimo se Konstruktoru pa sa njim zajedno vidimo šta nam je na raspolaganju a svakako je bolje da je u blizini Tadića.

 

E sad, koliko bi oni ljudi bili raspoloženi da nas slušaju po celi dan i noć to je druga stvar ali možemo da pitamo, ne košta ništa.

 

Vlajko bi recimo "kontakt sa prirodom", ne bi u čvrsti smeštaj... I to treba uzeti u obzir, ne samo zbog Vlajka nego što treba negde da postavimo logor koji je centar svih dešavanja: mesto gde sedimo, spremamo hranu, popijemo koju, pa još koju :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Kod samog Tadica mlina nema bas mesta za ono sto nama treba,a lokacija gde ce biti stacioniran kamp je po slobodnoj proceni od 1do1.5km od Tadica mlina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Voždovac, Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 1000 S

Pratim temu ali nazalost necu moci da prisustvujem pa i ne ucestvujem u diskusiji. Mislim da nije vazno koliko ce vas biti. Druzenje je uvek lep povod pa koliko god ljudi da se okupi. Ja bih dosao svakako da sam u mogucnosti ali imam obaveza za vikend. Nadam se nekom skorijem druzenju sa masinom cim je sastavim. A vi uzivajte u kotlicu. HUH. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Još jednom da napomenem:

-Idem autom.

-Sve što treba da se ponese, tu sam.

 Može još i u toku nedelje da mi donese, da mi auto bude spakovan u četvrtak, da u petak posle posla krenemo.

-Ako neko želi da povede nekog ko nije rad za vožnju motorom, može sa nama.

 Dolazak petak popodne, povretak u nedelju. Vožnja je za DŽ. Ima mesta, Multipla je u pitnaju.

 

-Trenutno imam manji  roštilj i pola džaka ćumura kao na slici.

 Takođe ima štelujuće verige (veliki kotlić su mi ukrali) i neki malecni kotlić, bilo bi lepo ako neko ima veći.

 

post-720-0-27050100-1432545078.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

zvao Tadića mlin da potvrdim i da pitam za stanje slobodnih soba.

Soba ima, ali je poželjno da se par dana ranije rezerviše, jer su aktuelne svadbe po Valjevu, tako da uglavnom budu puni vikendom.

014238028, javlja se na fon Slađa. Pozovite se na mene (Marko Milivojčević, ako neko ne zna), da sam već rezervisao i pitao ua ostale. Moguća korekcija cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Preskocicu skup ove godine! Lepo se provedite!!!

 

Ne zajebavaj bre, sad baš nema razloga da odustaješ. Ništa nije u strogoj formi, možeš da dođeš kolima, možeš i sa Mrletom, kako god želiš...

 

Evo ja idem sutra u vožnju pa ću da vidim kako je po putevima. Idem doduše u drugi kraj ali moram da proverim Hondu pre puta i ovo vreme mi baš odgovara.

 

Kako se približava vikend tako se sve više opušta. Pa ovo treba da bude zezanje a ne moranje... Kiše je bilo i u Arilju pa smo preživeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svi odustaju ili nisu u prilici da dođu baš tada kada je Skup mada želja postoji ali u tom terminu je nemoguće okupiti ljude.

 

Kao i obično, ovde je ispričan manji deo, najviše sam saznao telefonom kada sam zvao pojedinačno. A da bi nešto bilo "Skup" trebalo bi da u tom terminu i mestu ljudi okupe. Mi smo sada došli do broja 4 (Mrle, Vanja, Brzi i ja) ne računajući društvo iz Valjeva koje je tamo a to već nije Skup nego možda neki izlet.

 

I to nije loše ali tada su mi sa posla rekli da, pošto ću dugo biti odsutan, treba da pozavršavam milion i jednu stvar pre odlaska tako da ni mene nema.

 

Svako od nas "otkazanih" ima dobar razlog, želja ne manjka ali to nije od značaja jer u konačnom mi se nismo okupili i nema drugog rešenja sem da Skup otkažemo.

 

Ukoliko se budemo usaglasili, u Septembru možemo da nadoknadimo ovaj zaostatak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bio, proveo se, izveštaj i fotke kasnije u toku dana, imam dosta posla trenutno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja