Jump to content

Moto Zajednica

VII Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

http://youtu.be/e0EUtrLrZWg----

 

Obilazak Petnickog jezera u prepodnevnim casovima,realna slika je ovo i moji snimci do kojih vas vode dati linkovi- put do jezera dobar,prilaz samom jezeru isto tako, jezero je u srcu prirode koja je uzivo fantasticna,pravo mesto za odmor i druzenje, za sedenje na jezeru postoji par pecuraka razbacanih oko jezera i to je to,nista drugo, znaci za klopanje sedali bi u turama, sve ostalo bi se odvijalo na livadi i snalazenje, to je Realna slika- otisli smo do petnicke pecine koja je na 5min. voznje od jezera a 10-15min pesaka,mesto na kom je etno restoran koji bi bio idealan za dogadjaj i koji trenutno neradi,pogledajte snimak, ima sve bukvalno, osim klupa za sedenje,

mogu se raspitati, vezano za to da li se moze iznajmiti i slicno- u svakom slucaju tu se moze provesti dan pretpostavljam bez ikakvih naknada jer vidim da mnogi koriste za druzenje taj prostor-samo sto nemamo na sta da sednemo, logicno posto su klupe sklonjene, raspitacu se svakako za to, saberite utiske i komentarisite kako vam se cini-i sta je pametnije uraditi,

Eto ljudi sta da vam kazemo, prirodnih lepota imamo,uredjenost istih nemamo, iz lokalne uprave ocigledno imaju pametnija posla nego da ulazu u ove stvari kojima je nas kraj izuzetno nadaren-dovoljan vam je primer Divcibara samo i sve vam je jasno, ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ko je taj Šumi Zmajček? 1zvizduk.gif

 

Nemam pojma.. 1zvizduk.gif

 

Nesto mi je poznato ali nemogu da se setim lika :-)

 

 

Neka budala 100%.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ne želim da ovo moje pisanje bude destruktivno ali mi se neminovno ,posle sagledavanja konstruktorovih snimaka čini da samo jezero i nije tako dobra lokacija, nigde jednog drveta a o šumi ni govora..nastrešnicu da ne pominjem. Logično da snimak pećine u neposrednoj blizini odaje mnogo bolji utisak,priroda je mnogo lepša, postoji objekat sa velikom nastrešnicom (tačnije, dve nastrešnice) i samo je 5min vožnje od jezera.Posle svega, logično mi se nameće pitanje ,da li je bolje da se stacioniramo na pomenutoj lokaciji.Mislim da ne remeti mnogo plan.

Naravno, treba kontaktirati vlasnika objekta i videti da li možemo imati podršku sa njegove strane.Šta mislite? Link za l okaciju pećine je poslednji u nizu. 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Posle par gajbi piva se svi okrenemo i popišamo drekavca koji u agoniji ,glavom bez obzira beži u najtamniji deo pećine.Naravno, sledi srećan kraj uz pesmu i igru veslih i podnapitih hrabrih MZ Jaša.

Slede reklame, odjava skupa i polazak kućama.

Jel to problem?

1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd=Rakovica
  • Motocikl: KLE 500

A da možda odigramo diplomatski, poa drkavca pozovemo na pivo, možda nas primi u pećinu na prenoćište, pa da ovajdamo događaj na dva dana ko prošle godine?:Mina:.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Prošle godine bili smo supruga i ja u manastir Lelić i svratili smo do pećine ali nismo mogli da uđemo pošto se u restoranu održavala svadba a u ulazu pećine su isto bili postavljeni stolovi sa gostima!:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Napomenuo sam da treba kontaktirati gazdu lokala.Uvek imamo livadu kraj jezera. Jebiga, svadbe su na jesen...1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Prostor oko pećine je odličan. I pored jezera je lepo ali je to nekako za druženje 5-6 ljudi, onda ima svega dovoljno, i hladovine i klozet... Nas će biti više iako odavno ne radimo na tome da nam Skup bude masovan (zbog finansija i ostale organizacije) ali smo preko ovog broja u svakom slučaju. Kod pećine ima hladovina, betonska podloga, koliko mi se čini i zidano roštilj mesto pa i ako bi na jednoj terasi raširili neke šatore opet bi bilo dovoljno mesta.

 

Treba da kontaktiramo vlasnika, nema nam druge. Para za "zakup" nemamo u onom smislu kako su taj prostor izdavali za svadbe. Mi bi tu bili "da čuvamo prostor" i sasvim sigurno ne bi bilo nikakve štete na objektu i okolini. Ako bi mogao da nam omogući struju zbog rasvete dosta bi nam značilo a taj bi trošak "gorenja" sijalica za dve noći mogli da pokrijemo. Ukoliko ima frižider i to bi nam značilo u kompletu sa tim sijalicama. Ako bi prodavao piće po razumnim cenama i to je nekako prihvatljivo, samo da smo tu.

 

Na svakoj lokaciji na kojoj smo bili čistili smo prostor iza sebe. Nažalost obično smo čistili i kada smo došli jer je svuda bilo zapušteno ali iza nas, eto, nije. I nije neki veliki posao, imamo kese za otpad pa kad svi vode računa onda se kese samo pokupe.

 

Formalno pravni status ugostiteljkog objekta nam nije važan jer mi nismo "turisti". Mi smo gosti vlasnika, čuvamo objekat, boravimo tu dve noći i fotografišemo a onda popularizacije radi te fotografije kačimo gde stignemo i tako dajemo preporuku za obilazak sada već turističkog objekta.

 

Kod pećine nisam primetio klozet ali mora da ga ima čim je takav objekat. Slično predpostavljam i za pitku vodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Prostor oko pecine je idealan u svakom pogledu.Vec sam pokusao da stupim u kontakt sa vlasnikom preko nekih prijatelja.Trebalo bi da znam bar orjentacioni broj ljudi koji bi dosli a datum smo valjda dogovorili.Koliko sam saznao objekat se otvara od 1 maja bar je tako bilo prethodnih godina.Neke naznake ima da ne bi trebalo da bude problema ali o tome tek kad dobijem i zvanicnu potvrdu od vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Možda je dovoljno da se dogovorimo sa gazdom da ćemo piće kupovati kod njega po nekim normalnim cenama???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

U jbm misa,racun je na suprugino ime(ja se nedruzim sa bankama) i ona se zove Dragana,Moje ime je Aleksandar.Prezime je Grujicic.Adresa je Stevana Filipovica bb 14000 Valjevo,tel 063/890-15-28.Naravno da imam licni kartu,da li treba da skeniram pa da postavim ovde.:stabre:

ja saljem postom pa ti zato treba licna da mozes da podignes meni ne treba skeniranje

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ne želim da mutim vodu ali mislim da je bolje ovo da iznesem dok je vreme:

 

Mesto za skup je izabrano na brzinu i samim time ima veliki nedostatak a to je nastrešnica, elementarna stvar bez koje nije prošao ni jedan skup. Ako dodam da je lokacija bez drveća i da je realno jedna veoma neugledna i obična livada, mislim da ćemo napraviti ozbiljan promašaj. Što više gledam fotke sa terena sve mi više izgleda beznadežno.Alternativa sa pećinom isto može da bude problem, to je turistički objekat i tu ćemo ili mi smetati nekome ili će neki smetati nama pod uslovom da se gazda lokala složi da mi kampujemo pored njegovog objekta.

 

Ajde da vidimo nešto dok još nije kasno. Možda je rešenje ako ništa ne uradimo, da izaberemo neko mesto na kojem smo već bili.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Zverko slazem se sa tobom ali ajde da sacekamo da vidimo sta ce da kazu ljudi koji odu do jezera da izvide pravo sanje pa da vidimo da li nam odgovara ili ne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Normalno ali ako pregledaš sve fotke koje pokazuju prostor oko jezera,dovoljno je da ne treba ni da se ide u izvidnicu. Zamisli vreme kao prošle godine na skupu i nema nastrešnice ni šume...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 444 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Honda CBR 1000 f

Ako malo bolje razmislimo Zverko je u pravu! Skoro svake godine nas prati kisa i dobro bi bilo da ima neki zaklon kao prosle godine ili kao u Jasenovu itd. Neverujem da ce nam pecina biti dostupna,koliko sam ja mogao da vidim taj restoran je pecinu prisvojio u svoje svrhe a vikend je i neverujem da cemo postici neki dogovorom sa gazdom a da to bude kao u Jasenovu samo za pice,taj restoran lepo radi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Gubitkom mobilnog telefona izgubio sam i kontakte iz Jasenova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Sto se mene tice, sve mi ravno. :) Ali i u Jasenovu je ugostiteljski objekat, kao i na svakom drugom mestu. Ni jedna nadstresnica nije nikla sama, svaka je u necijem vlasnistvu A sto se tice Petnickog jezera rekli smo da necemo pored njega nego kod pecine za gde treba razgovarati sa gazdom objekta. Takav razgovor bi morao da se obavi i sa gazdom onog objekta u Jasenovu.

Malo nas je nesto ukljuceno u sve ovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja