Jump to content

Moto Zajednica

Dunlop Sportmax Q3

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Hvala na odgovoru, nisi pomogao :-)

Ne sekiraj se to mu je stil, dobro je da nije ispravljao i pravopisne greske. Takvi su ti danasnji vitezovi. :lol:

 

Hvala na upozorenju, nisam lako zamerljive prirode.. ;-) ko zna sta on vozi i gde kad ga stalno tera 4tom do blokade.. o.O meni je to oko 264.. Hvala za savet, pogledacu testove.. Ne znam samo jesu li merodavni, da ne kesne neka firma lovcinu neku da njena nova guma bude NAJ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Pozdrav, trenutno vozim kao što vidiš na profilu 900cm3 a pre njega sam imao i zzr1100 i zx10r ali 2007godište.... suma sumarum svaki zx10r iz tih generacija sa kim god da sam pričao je žderač guma... prosto motor ima malo kila i mnogo konja.... gore pomeuti dunlop mi je došao fabrički na 10-ci i nemam baš reči hvale za njega jer je za moj pojam jako klizao... preporučio bih ti da probaš sa možda nekim Metzeler-om M7RR ili eventualno Bridgestone-om S20evo... nisam siguran koliko će izdržati ali sam siguran da će držati ko svet ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Casopis je Motorevija od Srpanj 2014. Da se ne bi peglao sa skeniranjem svih strana evo ti zavrsna mala tabela tj probat cu da napravim upload sa telefona.

Evo bas nesto sad se setih kako sam se mucio i potrosio brdo vremena ove sezone da nadem sebi najbolje gume a sa dobrom cenom. Vozio sam razne motore u 5-6 godinsa u UK i da me ubijes ne mogu da se setim koje su gume bile na njima. Odem kod vulkanizera i trazim novu najjeftiniju i to je to. Razlika se primecivala uglavnom na kisi na pocetku ali posle se naviknes i na dobro i na lose jednako. Ovde sam cak poceo i da perem motor :neznam:

Nadam se da cu da ti pomognem da skratis kupovinu, i krenes da se vozis. Za dve sedmice neces ni razmisljati o gumama.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Dunlop qualifier II , guma nije bila nova,presla je nekih 3500 km vec pre staze,a dobro se pokazala i na kisi par puta.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja