Jump to content

Moto Zajednica

Harley Davidson

Recommended Posts

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

E na ovo moram da se oglasim (zbog Indiana ;D )  ;D

HD je legenda i od svih modela baš na njega sečem vene (Indian) ima nešto brutalno što me privlači kod njega i kad bih mogao to je jedini model koji bih kupio,mada i debeljko se gura tu negde  ;)

Rasprave šta je bolje su smešne,vozimo šta volimo ili za šta imamo para ,a može da nam se sviđa toliko toga drugog što nam ne daje za pravo da pljujemo onoga ko vozi nešto drugo (bolje ili lošije-nebitno).

Po meni bajkeri se dele na: bajkere i "bajkere" - ko razume shvatiće poentu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

To je ispravan ( i jedini pametan ) rezon , ostalo su kompleksi :) " Indijanac "  je nesto posebno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

E na ovo moram da se oglasim (zbog Indiana ;D )  ;D

HD je legenda i od svih modela baš na njega sečem vene (Indian) ima nešto brutalno što me privlači kod njega i kad bih mogao to je jedini model koji bih kupio,mada i debeljko se gura tu negde   ;)

Rasprave šta je bolje su smešne,vozimo šta volimo ili za šta imamo para ,a može da nam se sviđa toliko toga drugog što nam ne daje za pravo da pljujemo onoga ko vozi nešto drugo (bolje ili lošije-nebitno).

Po meni bajkeri se dele na: bajkere i "bajkere" - ko razume shvatiće poentu  ;D

Indian nema neke veze sa HD osim što su oba proizvođača iz USA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Posredno i nemaju neke veze, osim sto su bili "ljuti" rivali (Indian je nastao godinu dana ranije ), uvek je bio , po pitanju performansi za nokat ispred HD-a . :) Tu su bili (od poznatijih ) jos i Crocker , Exelsior Henderson itd.  Indiana je upropastio ugovor sa vojskom za vreme II sv. rata kada je naruceno preko 20.000 komada (vojska im nije to nikada platila tako da nisu uspeli da se finansijki oporave sve do gasenja firme sredinom 50ih godina. ) Inace , bili su malo slobodniji po pitanju eksperimentisanja sa agregatima ,osim V-twina , bilo je izleta i sa rednim cetvorocilindrazem  zatim poprecnim V motorom  a la Motto Guzzi dok je (bar za vreme rata ) HD izbacio boxer (XA model u maloj seriji oko 1000 komada )po ugledu na BMW-a , za potrebe vojske . Nije se pokazao dobro kao WLA 45 od 750ccm. Zanimljivo je da su Japanci ,pre drugog svetskog rata , dobili licencu za proizvodnju motocikla pod nazivom Rikuo ( HD kopija ,1 na 1 ) :) Doticni ,"japanski" HD , se proizvodio do sredine 50 ih godina proslog veka a koristila ga je i  japanska vojska. Naravno, ima toliko toga (npr. brzinski rekord postignut na HD-u 1939.godine od 216km/h , vozac Joe Petralis ) pa ako je neko zainteresovan mogu da pozajmim par knjiga na kopiranje :)  I za kraj , prica o "nekvalitetnim " HD-ima je vezana za period kasnih 70, vreme ekspanzije Japanaca ,  kada ih je proizvodila i sklapala firma AMF (mislim da su kao paralelni program radili i posudje ,nesto kao Zepter , ne znam bas sve napamet :) tako da mladje generacije odrasle na azijskom cetvercu Honda, Kawa , Suza i Yamaha , povezuju cesto tu pricu i koriste je  kao adut za prepucavanja i mudrovanje. Dzaba , i sami ljubitelji HD (narocito u Americi ) primerke iz tog perioda NE smatraju pravim HD ima kao ni V-rod ( zbog vodenog hladjenja -prekid tradicije :)  Toliko . Kome se ne svidja HD slobodno neka me pocasti  jednim i prica svima kako me zahebao ! :) :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Ajde da i ja napisem koju u ovoj temi. Nisam sklon dugom pisanju i preteranom "objasnjavanju", ali da s' isprobam :) (jutro je, sedim uz kaficu..)

Pre HD Dyna Super Glide 1450 vozio sam dva motora: Sachs 125 i Honda Sevenfifty. Odlicna iskustva.

Nisam mlad, stavise imam 48 punih i "gazim" 49-u. No, kakvi su moji utisci o HD-u koji sam vozio 3 meseca pre saobracajke koju sam imao u oktobru 2008. godine, kada mi je jedan "zvekan" (blago receno), presekao put i kada se nadjoh na asfaltu, sve "kotrljajuci" se :) skoro 40 metara?! Srecom, prodjoh "jeftino" sa polomljenim kljucnim kostima, rebrima i sjebanim ligamentima desne noge. Kaciga je, kako se kaze "odradila" svoje te je sada cuvam za uspomenu i naravno, dugo secanje. Za tri meseca voznje (HD) predjoh citavih 7000 km, te godine, tog vrelog leta. Uzivah u svakom predjenom kilometru, spremajuci se za put na Balaton sredinom oktobra. Ali, "ne lezi vraze"!

Nisam slucajno postavio informaciju koliko imam godina jer pazljivom citaocu ce biti jasno - zasto?! Po pitanju stila vise mi odgovara "retro" varijanta i u skladu je sa mojim godinama. Na sta bih licio sebi kada bih vozio neki R npr? Enduro je moj drugi zibor, ali ne imadoh srece da ga posedujem, nekako sam preskocio tu fazu.Takodje, nije bez znacaja i podatak da radim dosta kompleksan posao u oblasti kulture i umetnosti i da je sve to jako stresno u ovim nasim "tranzicionom" vremenima. Motor mi dodje kao nesto na cemu cu se relaksirati i "resetovati". Pomaze - casna rec! :) Elem, prilicno sam fleksibilan i liberalan po pitanju rasprava u ma kom smislu a ako se radi o motorima o tome tek - ne bih sirio temu. Svako vozi ono sto "imade" i "koliki mu je guber". Svaki motor odrazava stil njegovog vlasnika, takodje i njegove materijalne mogucnosti. Nema sumnje da bi skoro svaki vlasnik motora, da moze promenio na bolje, na lepse kada bi mu se ukazala prilika. Kada bi se imalo tih "pustih" para mnogi (a da ne poverujes) bi vozili upravo te inkriminisane HD-je. Ali, na sta bi ovaj svet licio kada bi postojala samo jedna marka motora, ili dve, tri..? Lepota upravo i jeste u razlicitosti, u mogucnosti izbora, prerada, oslikavanja, personalizacije tih nekoliko stotina kg metala. Nastoji se "utismuti pecat", autorizovati ono gde se to moze, gde je fabrika ostavila mogucnost.

Rasprave na tu temu su besmislene. Svako pravi svoju "konfiguraciju" u skladu kao sto rekosmo koliko ima para, prema svojim afinitetima u skladu sa njegovom licnoscu. Mladi se skoro bezrezervno opredeljuju za R-ove jer, znate - mladost je mladost.

Kada sednete na HD i kada osetite snagu i karakter tog motora, njegovu krajnju specificnost dodje vam da ne silazite :) Volim da kazem: kod njega sve ima veze sa "muskim principom". Trese, potrebna ti je snaga za upravljanje, za kvacilo, nije najudobniji, lose koci, ne moze off road, zvuk mu je "surov" i pali alarme, al' jbg to je - to :)  Znatna je razlika imedju ovoga i sofisticiranih tipova motora koji postoje na trzistu, ma cije izvedbe. Ducati, npr je vrhunski motor. BMW izdrzljiv i pouzdan, ogroman (GS 1200 Adventure), Yamaha (MT01), sve sam to probao. I jos kojesta. No, covek treba da se odluci sta hoce, u cemu se prepoznaje i sa cime se identifikuje?! Na cemu ce se dobro i "u skladu" osecati. Ako je to HD, pa vozi brate HD. Ako je to nesto drugo - pichi bre burazeru. Da, moram jos da kazem: motor mi se nikada nije pokvario niti me ostavio negde. Jeste mu se odvrnuo jedan sraf od sedista, za tih 7000 km. I to je sve.

Ja imam nemeru da opet kupim HD ali sada bih mozda Softail ili Fat Bob-a. Mozda i Dyna-u ponovo, razmisljam intenzivno o tome. Kupujem opremu u medjuvremenu. Probam modele, cekam zavrsetak sudjenja, naplatu para od osiguranja pa onda kilometre pod dupe :)   

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja mislim da sam ja negde dosao na forum kad si se ti ovrljao o asvalt.... Druze pa ti se jos sudis  :'(

 

O jebem te drzavo :'(

 

 

 

On topic: Bas si lepo napisao sve  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

U subotu na skupu u sremskoj mitrovici sam video harley sportser 883,vlasnik je stavio papir da prodaje za 7000 eura 2003 godiste.Dosad nisam ni pogledao harley davidson,ne svidja mi se dizajn,itd da ne pricam dalje,ali ovaj motor me je uhvatio,kao stvoren za mene.Nije velik,nije ni mali,dizajn perfektan,[za one ko vole klasicne motore] izduv dva u jedan fabricki,kais umesto lanca[nema podmazivanja,prljavstine],dupli disk napred ,sediste prva liga,ma sve naj-naj.Da nisam video ne bi verovao da jedan harley moze tako da izgleda,bas po mom ukusu.Ako bi kupio motor,sigurno bi bilo sportser 883,eto toliko.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Harley Davidson - FXDWG

Evo i mene da se upišem. Kao klinac sam bio inficiran RnR muzikom, zatim dolazi blues, custom kultura, kupovina gitare....Sećam se priče dok smo kao klinci bili u klubu MOJO , u Senti na nekoj svirci i kako smo se tada šalili sa obećanjem , mada više dečačkim željama, kako će većina nas jednoga dana voziti HD. Ja danas imam 39 god. i hvala Bogu svoju porodicu, čijim članovima sve do prošle godine nisam rekao da bih kupio motor. Da li srećom ali mislim više zahvaljujući Gospodu, finansijske kockice su se složile i jedino meni je pripala mogu reći za mene čast od svih onih dečaka koji su bili prisutni tada u Senti da priuštim HD. Vozim ga godinu dana, i prešao sam do sada 5000 km. Ne znam šta da vam kažem ali znam kome mogu da zahvalim što sam kupio motor na kome se vozim u snovima od svoje 15-te godine. Ja inače živim u 60-tim i 70-godinama, u vremenu Creedence-a, Doors-a, Hendrix-a, Clapton-a. Verovatno se čudite što vam ovo pričam. Jednostavno, većina onih koji ovaj motor nisu kupili radi poziranja imaju sličnu priču, slične afinitete, sličan stav i karakter. Prvenstveno su dobre duše i nadasve pravi ljudi koji se međusobno prepoznaju upravo zbog tih unutrašnjih vrednosti. A o motoru, mislim da o ovom motoru ne znam da vam pričam, ne umem i neću, samo znam da sa ljudima sa kojima vozim i koji voze kruzere ali ne HD , vozim zato što su ipak u meni prepoznali čoveka sličnog njima i zbog toga što ne smatram da je HD prestiž i ne daj Bože vrednost veća od njihove, odnosno bilo čije. Imao sam prilike da u Srbiji sedim i vozim sa ljudima koji svi voze HD...nisam imao temu sa njima. Mozda je to slučajnost . Pozdrav svima.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
Pozdrav,
 
evo ja cu se odmah nadovezati sa licnim zbirnim pogledom na Harley kao izbor.
 
Dakle, ovo je motor koji je stvorio od sebe legendu kakvu ipak nijedan drugi motor nije uspeo. Rec je o marki generalno, ne o pojedinacnim modelima.
 
Ukoliko pogledam ostale proizvodjace, na ovu temu stvaranja legende ili nekog ekvivalenta, mogao bih kao nesto najblize da izdvojim BMW, te donekle Triumph i Guzzi. Mislim da je ovo izrazito najveci plus za HD.
 
Ovaj plus "vuce" sa sobom, kako vec napisah u drugoj temi, i izvestan drustveni status kao prvu asocijaciju na vlasnika HD-a ali i osecaj posedovanja vrednosti koja moze izgubiti na vrednosti samo donekle, ne i preko odredjene granice (izuzetak je bas Sportser kod koga bas i ne vazi to).
 
U ostalim kategorijama, vise-manje se moze gadjati sa konkurentima, i u vecini uvek ima nekog konkurenta od koga gubi, ponegde cak i nije u vrhu. U odnosu cena-kvalitet veoma nisko kotira ali onaj prvi pasus ume itekako da kompenzuje ovakav los odnos. Dakle, ko i sta voli.
 
Ja licno ne volim sto je:
 
- preskup za kupovinu (ne obozavam teoriju velikog uloga u jednu jedinu stvar)
- preskup za odrzavanje
- kradljiv
- tezak
- uglavnom spartanski opremljen
- glomazan za gradsku voznju (ovu stavku treba dodati tezini pa dobijeni efekat posmatrati)
 
Za mene je ovo sasvim dovoljno razloga da ga postujem ali ne i obozavam, ili cak posedujem. Naravno, to mi jos uvek nimalo ne umanjuje postovanje prema onima kojima je krajnje vaganje dovezlo HD u dvoriste i koji ga sa ponosom voze.

Sve je to ok sto si naveo za harlija ali moras razumeti da nije Harli prvi pa ostali koje si naveo ,prvi je Indian pa Harli pa onda svi ostali ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pre 12 godina, kada je ova tema otvorena ( i davno zaboravljena), nisam mogao da učestvujem, jer sam tada vozio neki sasvim drugi motor a ne volim da pričam o stvarima koje ne znam. Sada je drugačije jer sam na svom HD-u prošao nekih desetak hiljada. Po meni dovoljno za razgovor o temi. Neću ponavljati sve ono što su ovde ljudi davno napisali, nego ću vam ispričati moju priču.

    Davne 1977 odem kod jednog druga da se igramo a njemu u goste stigla sestra iz Zapadne Nemačke. Riba došla sa tipom na motoru. Pogađate, motor je bio Harley i to čoperčina sa produženim viljuškama, kendi bojama, majmunski guvernal, kožne bisage i svašta nešto. Sestra od mog druga riba ko* avion. Crna kosa do dupeta, visoka u kožnim tesnim pantalonama i Boga mi, baš onako, širokogruda. ;) 

Onaj njen tip bradat, kosat, istotoviran, blago je reći da mi je izgledao strašan za ono vreme. Na sebi je imao teksas prsluk i trodelne boje na leđima nekog njihovog "MC" Sećam se neke mrtvačke glave sa cilindrom (šeširom) i valjda su se zvali "Lordovi" ili tako nešto. 

Elem, sedimo mi tako i balavimo nad onim motorom, jer u to vreme na putevima su se vozili MZ-ci, Če Ze , poneki stari BMW i Tomosi. Tek po neki japanac da prođe jednom u 10 dana,  HD  je postojao samo u Holivudskim filmovima. 

Gledamo mi u onaj motor i divimo se. Ja priđem u jednom trenutku i pomilujem ga po rezervoaru. Vidi to švaba i pita me da li hoću da me provoza. Meni ucaklile oči i klimam glavom. Nagazi tip na kurblu i zemlja se zatrese. U meni sve drhti od uzbuđenja. Auspuh otvoren, reži i brunda ona zver. Sede on na motor i pokaza mi rukom da sednem iza njega. Krenusmo niz ulicu, a ono trese, udara... Meni adrenalin skočio do neba. Sve mislim poletećemo. Provoza on mene 10 minuta i vratimo se nazad. Kad je stao a meni zubi cvokoću, noge mi se tresu, ne mogu da siđem sa motora. Svi misle uplašio sam se i smeju se a ja pobrljavio od uzbuđenja. 

Pita me švaba da li mi se dopala vožnja a ja njemu ko* iz topa "Ja, kada porastem, voziću ovakav motor!" 

Od tada, pa do mog prvog Harley Davidson, je prošlo više od 40 godina. Put je izgledao ovako: Prvo sam navario osovinu na guvernal i produžio viljuške na pony bicikli (da liči na čopera :) ) Posle sam dobio prvi moped Pony Expres, APN 4, T-14, Elektronik 90, ..... japanci, japanci,... Godine su prolazile, stvorio sam porodicu, pravio kuću, školovao decu i sve po redu.Nije bilo para da se kupi ono što sam od uvek hteo. U međuvremenu sam zeznuo kičmu, jedna operacija, druga operacija, jbg. Više ne mogu da vozim duge ture koje sam obožavao. Moj domet je sada 100-150km ali guram. Ove sezone sam na Harliju prešao više od 9.000km. na kratkim svakodnevnim relacijama. 

Meni HD nije samo motor, meni je on san koji sam sanjao i koji sada sanjam. I nema veze što trese na leru (a trese mamu mu j....) Nema veze što je skup (a skup je ) Nema veze što ima boljih i savremenijih (a ima) Nijedan i nikada za mene neće biti bolji od Harley Davidson!  Za mene on ima "TO". Puno pozdrava svima i uživajte u vožnji onoga što imate. Ajd* pa tako...

 

  • Sviđa mi se 30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson
22 hours ago, milut said:

Meni HD nije samo motor, meni je on san koji sam sanjao i koji sada sanjam. I nema veze što trese na leru (a trese mamu mu j....) Nema veze što je skup (a skup je ) Nema veze što ima boljih i savremenijih (a ima) Nijedan i nikada za mene neće biti bolji od Harley Davidson!  Za mene on ima "TO". Puno pozdrava svima i uživajte u vožnji onoga što imate. Ajd* pa tako...

 

Znaci ima nas! Ziv bio! Dugo vozio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Pričati ZA ili PROTIV bilo kod moto brenda je kao da pričamo da su samo plavuše lepe a crnke...besmisleno sasvim,ja Harlija ne volim i vozio bih ga samo ako bi ga dobio na poklon ali...najlepsi motor IKADA koji sam video i koji mi se svidja kao ni jedan ON pa deset mesta prazno je Harlijev jubilarac V-ROD...secam se 2003 u NS sam ga video na štrafti...i od tada do danasnjeg dana mi je on najlepsi...i ne bih ga vozio nikada...toliko.Znači da izgled nije dovoljan da ispuni nečije snove....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson

Postoji milion razloga i izgovora zasto neko ne bi vozio HD! Licno volim da citiram :" Kiselo je grožđe na najvišoj grani!"
Shodno tome, dalja polemika ZA i PROTIV je zaista besmislena!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Vozio sam dva Irona 1200 ccm3 i jedan sportster 883. Iron ( sa produzenim komandama) mi se bas svideo, legao...motor za uzivanje ! Ne planiram ni jedan model da kupim (mooozda bih i mogao...), ali mi zaigra srce kada ih vidim, i cujem ! Najjaci utisak na mene je ostavio Fat Bob 1600 ccm3. Sirova snaga, i samo snaga !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Vozio sam bar po godinu-dve BMW c650 sport (skuter je ali maksi), Hondu Crosstourer 1200, Suzuki Intruder m1800r, Yamahu Raider 1900 (u Nemačkoj, kod nas ne može da se registruje) i trenutno imam Afriku 1100 Adventure Sport i HD Dyna Wide Glide 103. Afriku sam zavoleo, vrhunski motor, prosečna potrošnja 5,4 l/100 km, modovi vožnje, lektronski podesivo ogibljenje, touch screen... ali od kad sam nabavio Harleya (isto iz one HD prodavnice u BG) ne silazim sa njega. Afrika evo celo leto skupljala prašinu. Greota!!!

Ko nije posedovao i vozio HD verujte mi ne zna o čemu priča. Jednostavno nije džabe toliko na glasu. To je nešto posebno, od vibracija motora do zvuka, pucanja iz auspuha prilikom oduzimanja gasa i obrtnog momenta, okretljivosti i opšteg osećaja i upravljivosti. On nema nešto snage u odnosu na moje prethodne motore ali je lepo raspoređena. Udoban neverovatno. To je jednostavno poseban osećaj koji se ne može rečima opisati. Uživam da ga vozim i na kratke relacije, ne mrzi me da se opremam, stalno tražim izgovor. Pre neki dan sam ga provozao na 4°C. Uhvatio me neizdrž. Ne volim nešto Amerikance ali sve najbolje i najgore nam je došlo od njih (možda malo više najgoreg) ali Harley je definitivno nešto najbolje što sam ikada vozio (tu je blizu i Yamaha Raider ali eto zakoni i propisi, a i manje je okretan od HD zbog šire zadnje gume). Opreme za HD koliko hoćete i to u kvalitetu i sve paše bez greške, doduše za malo dublji džep ali ko voli uvek nađe način.

Pozdrav od mene i samo jedan komentar za kvarove. kvalitet kojim je Harley urađen je vrhunski od hroma do prekidača i motora. Svaki motor će se kvariti ako mu je kraj veka, nije to do marke (mislim na ove poznatije marke). Ne može od babe devojka biti.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 248 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r
Pre 8 sati, Zole Zorule je napisao:

Uživam da ga vozim i na kratke relacije, ne mrzi me da se opremam, stalno tražim izgovor. Pre neki dan sam ga provozao na 4°C. Uhvatio me neizdrž.

"..nothing matters but the FEVER..." :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jedan jedini Harley bih kupio i vozio. Fat Boy ali stariji sa tanjirača felnama, upravljač ravan i bez ikakvih kič dodataka i bisaga. KLOT.

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson
10 minutes ago, Alekre said:

Jedan jedini Harley bih kupio i vozio. Fat Boy ali stariji sa tanjirača felnama, upravljač ravan i bez ikakvih kič dodataka i bisaga. KLOT.

 

Испунио дечачки сан, али са доста додатне опреме. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

HD je priča za sebe. Ili ga voliš, ili ne. Nema između.

Vozio sam 883 od Vrnjačke banje do Bgd, pre par godina. I ovde po gradu, po malo. Lep, mali motorić, gradski.

Fat Bob, 1600 kuba, sirov do bola, grmi, baš grmi.. Nisam vozio, samo probao. Ipak mi onaj od 1200 najviše legao, višlji volan, produžene nožne komande, udoban do 00, sa njim bi uživao...:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Harley Davidson
56 minutes ago, Blaza said:

HD je priča za sebe. Ili ga voliš, ili ne. Nema između.

Vozio sam 883 od Vrnjačke banje do Bgd, pre par godina. I ovde po gradu, po malo. Lep, mali motorić, gradski.

Fat Bob, 1600 kuba, sirov do bola, grmi, baš grmi.. Nisam vozio, samo probao. Ipak mi onaj od 1200 najviše legao, višlji volan, produžene nožne komande, udoban do 00, sa njim bi uživao...:)

Прерада има милијарду. Можеш да направиш мотор према себи и за једну сезону три пута да мењаш изглед. Да га тако урадиш да изгледа баш онако како се теби највише свиђа, тј. да му даш лични печат. Да представиш кроз мотор свој персоналити. Стил и начин живота.

Не знам да ли то може било који други мотор на тржишту. Мислим да не! Зар ово што написах није довољно?
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja