Jump to content

Moto Zajednica

Зашто возимо ДВОТОЧКАШЕ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Dugo ne komentarisana tema.. Pa da je malo osvežim :zvizduk:

 

Nemam tako dugo trajuću ljubav prema motorima, kao možda većina ovde, relativno sam kasno počeo..sa 25,26god., i to sasvim slučajno! :neznam:

U teškoj depresiji koja me zadesila tog jednog leta, lepog dana.. me drugar izvukao iz kuće i seo na Malagutija Medisona,.. prvi put dosta bojažljivo pristadoh uz njegovo ohrabrenje: ''prijaće ti vožnja''.. Ali, vrlo brzo sam se opustio i počeo da uživam, što me veoma iznenadilo, jer sam baš baš bio u bedaku u tom periodu! :jok: Onog trenutka kad smo se popeli na F.Goru i bukvalno mileli putevima uz polja pšenice, suncokreta, jezera i brda i dolina... Skontao sam.. Da je zivot lep, da Nije sve tako crno i da mi taj trenutak niko ne može pokvariti! Došlo je mojih 5min da se opustim...

.. Sve ružno je prošlo a eto par godina posle toga i jedan, dva motora... Sada svojih 5min izguštavam Kad god mogu, bilo leto,bila zima.. Motor je tu i samo laganezi, polako i uživaj!

 

Videvši u gradu ekipu iz MSC i prateći ovaj forum, sve je još dodatno dobilo na veličini .. Tako da na kraju balade? Ja vozim motor jer se osećam bolje! :D

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ето драго нам је да си због нас још одлучнији да останеш и уживаш на мотору!!! 0takoje.gifВидимо се комшо ових дана поново!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Pa ja verovatno zbog one gomile amazonki mada vise mi ni to nije trip,ne znam sve vise samo od tacke A do tacke B ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Vidi pa to nam se Suncica vratila, jeli Sunce pa zasto ti vozis dvotockasa . . . :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Ma samo da bi Rumbi riknuo pejsmejker zbog mojih roze carapica kad vozim po kisi ... Mislim realno ...

 

Што је то лепо кад млада дама брине за твоје (моје) добро... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Ma samo da bi Rumbi riknuo pejsmejker zbog mojih roze carapica kad vozim po kisi ... Mislim realno ...

Што је то лепо кад млада дама брине за твоје (моје) добро... :D

Pa naravno,nego da ne idemo vise u off,vozim zato sto svuda lakse stignem,brze,a posto mi je kofer vecito krcat raznim zenskim glupostima moram da setam kacigu i onda delujem opasno!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

a posto mi je kofer vecito krcat raznim zenskim glupostima moram da setam kacigu i onda delujem opasno!!!

 

Onda nađi dečkića sa normalnim motorom, u koji može da stane kaciga, a ne sa Perseom 1nanana.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja