Jump to content

Moto Zajednica

BOLJE IKAD NEGO NIKAD

Recommended Posts

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Hvala ti za emociju,nadu i sreću koju podeli sa nama.

Stvarno bi bio lep još nekakav bis,ako ništa bar još nešto od onog što pomenu Avijatičar.

Svakako ti jedno istinsko HVALA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

DEČIJA RADOST">MOTOCIKLISTI > Motoristi Na Drumu<

Xaxa...kako sam se smejao na ovaj post...otkinuo si ga.ako je stvarno bilo ovako... 1care.gif1care.gif1care.gif

Promenio član Spajk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

..svaka cast gos'n Pando !! ....a sledece sezone zelim ti mnogo vise predjenih km (onako na tenane :aha: ) pa da nam to sve lepo srocis u putopis ili ...povedes sve nas sa sobom :lol: i ustedis sebi sve ovo piskaranje i sate provedene pred monitorom ! :takoje: ..:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

....

U jednom trenutku sam čak sebi postavio jeretičko pitanje: čemu sve ovo? Ako je ovo zabava od vožnje motora, onda je bolje da ga prodam (hiperbola).

 

Ovo anti-motor raspoloženje je trajalo petnaestak dana. Videvši u kakvom sam stanju, jednog sunčanog vikenda Don Marčev me je pozvao na ozbiljan razgovor. Napravio mi je ponudu koju nisam mogao da odbijem.

 

Idemo da vozimo poslednju jesenju turu. Hvala mu na tome. Tih 250 kilometra vožnje po krivudavim putevima, uživanje u prelepim jesenjim pejzažima i umerena vožnja bez dead line-a, podsetili su me na to zašto volim motor. Reloaded.

 

Naravoučenije: Ko žuri nos u d**e turi.

Ne znam da li si svestan koliko ISTINE ima u ovim recima koje si napisao i koje bi trebalo da procita ju svi bajkeri, da stave prst na celo i da se zamisle i preispitaju - cemu jurcanje, cemu takva vrsta dokazivanja kada je ulog preveliki...............nenadoknadivi cak.

 

Hocu da kazem da putovati motociklom je privilegija koju treba postovati, uzivati u svakom trenutku i podeliti je sa drugima nesebicno............to je po meni smisao za biti "bajker putnik".

 

Ja sam kao mladji gresio, desi se i danas da pogresim u pokusaju............i onda se trgnem i kazem sebi, uzivaj KRETENU !!!...........ko zna kada ces opet jer zivot je divan dok traje i to treba ispostovati, glupi su oni drugi koji "zavrtanje gasa" vide kao smisao voznje motocikla.

 

Moje skromno misljenje, izvinite ako su me malo emocije ponele.........

 

Pet plus za putopis u celini............Bravo!!!

 

:zdravo::moto3::zdravo::moto3::zdravo::moto3:

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

Dva sata čitam putopis, da bi mi se tek na kraju složile kockice! Bugarska, marketing, psihologija,...Tanja, Lale, Pančevo ?! Čekaj da pogledam ponovo fotografije ... Loza!!! Nisam mogao da verujem, u stvari nisam mogao da te povežem sa tom pričom, živi dokaz da za motor nikada nije kasno! "BOLJE IKAD NEGO NIKAD" - mislim da bolji naslov teme ne postoji...Pozdrav iz Pančeva!

 

P.S. Ajd sad još kaži da i Peca vozi motor...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Banja Koviljača
  • Motocikl: Piaggio Vespa PX 200, Suzuki Burgman 650
:care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care::care: Klikni u ovo polje da uključiš editor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

vau! sta reci... pandi i marokancu bi bmw trebao pokloniti po novi lc adventure 2014! momci ga zasluzuju i bas treba da ga imaju , a i mi bi citaoci sigurno imali benefit od toga jer momci voze ljute ture i pisu ljute putopise... osedlajte ih i nastavite sa ovakvim putopisima! sretno i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Hvala dobri ljudi na lepim rečima. Radujem se ako vam se dopalo ovo pisanije.

 

Evo nekoliko odgovora na vaše postove. Nisam stigao ranije.

 

Ne mogu da verujem da si vozio S1000RR! :D

Šta ćeš, mladost - ludost. :moto3:

 

 

Sad si pao u moje oči.... :D :D

Bolje i tako nego na asfalt. :bicikl::nanana:

 

 

Znaci stize model za 2014. u tvoju garazu. :DOOOOOODLICAAAAN PUTOPIS!!! :moto3:

:zvizduk:

 

 

Pa novi Adventure ima u maslinasto zelenoj!I nemoj još da menjaš.Rano je. ;)

Kasno je... :ooo::dil:

 

 

...Ali nema slike nezdravog dorucka! ::) Ni flase vina na Siciliji,c c c.

Ima tu još nešto. Kad donesu hranu na sto, poslednje čega se setiš je da napraviš fotke. Kad završiš, glupo je da se slikaju prazni tanjiri. :Bokilic:

 

 

DEČIJA RADOST">MOTOCIKLISTI > Motoristi Na Drumu< Xaxa...kako sam se smejao na ovaj post...otkinuo si ga.ako je stvarno bilo ovako... 1care.gif1care.gif1care.gif

Na žalost, bilo je baš tako. Blam.

 

 

.... U jednom trenutku sam čak sebi postavio jeretičko pitanje: čemu sve ovo? Ako je ovo zabava od vožnje motora, onda je bolje da ga prodam (hiperbola).Ovo anti-motor raspoloženje je trajalo petnaestak dana. Videvši u kakvom sam stanju, jednog sunčanog vikenda Don Marčev me je pozvao na ozbiljan razgovor. Napravio mi je ponudu koju nisam mogao da odbijem.Idemo da vozimo poslednju jesenju turu. Hvala mu na tome. Tih 250 kilometra vožnje po krivudavim putevima, uživanje u prelepim jesenjim pejzažima i umerena vožnja bez dead line-a, podsetili su me na to zašto volim motor. Reloaded.Naravoučenije: Ko žuri nos u d**e turi.
Ne znam da li si svestan koliko ISTINE ima u ovim recima koje si napisao i koje bi trebalo da procita ju svi bajkeri, da stave prst na celo i da se zamisle i preispitaju - cemu jurcanje, cemu takva vrsta dokazivanja kada je ulog preveliki...............nenadoknadivi cak.Hocu da kazem da putovati motociklom je privilegija koju treba postovati, uzivati u svakom trenutku i podeliti je sa drugima nesebicno............to je po meni smisao za biti "bajker putnik".Ja sam kao mladji gresio, desi se i danas da pogresim u pokusaju............i onda se trgnem i kazem sebi, uzivaj KRETENU !!!...........ko zna kada ces opet jer zivot je divan dok traje i to treba ispostovati, glupi su oni drugi koji "zavrtanje gasa" vide kao smisao voznje motocikla.Moje skromno misljenje, izvinite ako su me malo emocije ponele.........Pet plus za putopis u celini............Bravo!!! :zdravo::moto3::zdravo::moto3::zdravo::moto3:

Tokom ovih nekoliko godina druženja sa motorom neprekidno sam ispitivao svoje granice: duže, dalje, brže... Ovo putovanje je prekoračilo granicu prijatnog. Nadam se da će i drugi razumeti poruku ovog mog teksta onako kako si je ti video. Velika istina: uzivaj KRETENU !!! ne odvrći gas

 

Inače, na proleća te očekujem u mojim krajevima: dva zelenka rosnu travu pasla.

 

Dva sata čitam putopis, da bi mi se tek na kraju složile kockice! Bugarska, marketing, psihologija,...Tanja, Lale, Pančevo ?! Čekaj da pogledam ponovo fotografije ... Loza!!! Nisam mogao da verujem, u stvari nisam mogao da te povežem sa tom pričom, živi dokaz da za motor nikada nije kasno! "BOLJE IKAD NEGO NIKAD" - mislim da bolji naslov teme ne postoji...Pozdrav iz Pančeva!P.S. Ajd sad još kaži da i Peca vozi motor...

He, he... Evo kako motori prave veze izmedju ljudi i u vremenu i u prostoru. Inače, Peca je ostao normalan.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Z900 2020

Svaka cast i jedva cekam sledece tvoje pisanje, novi putopis, avanturu sampion.gifsampion.gifsampion.gif

 

P.S. Ima da me sutnu sa sljake zbog citanja tvojih putopisa 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja