Jump to content

Moto Zajednica

honda vfr 750f

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Nazalost,upao sam u neku finansisku krizu Sad,i moracu da se odvojim od svoje velike ljubavi.

U pitanju je moja hondica vfr750f,iz 1988god,registrovana,ja sam vlasnik,prva boja.Motor,cuveni VFR je zaista prica za sebe,ne trosi ni gram ulja,prosla je nesto manje od 50000km.

Uz motor dajem i originalni nosac kofera,i dva bocna kofera.Zamenjeno ulje,filter ulja,lanac lancanici novi,prednji diskovi novi.

Cena je 2100€,ili zamena za havarisan auto,prednost ima golf 3.

Oglas je privremeno postavljen,i nadam se da cu uspeti da izadjem iz ovih problema,i da motor ostavim za sebe

Sve informacije na pp,ili 0638114949 Darko

MQBWi_honda05le4.jpg

edx1V_honda02kk9.jpg

xsnJW_honda04nz7.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

brale pošto mašalica? daj prvo da raskrčmimo nju i opela pa tek onda bajk  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Pa jebiga,doslo tako vreme.Cena pala na 1800€ >:(

Plus,ako neko ima posebnu zelju u vezi boje motora,(zeli da ga prefarba)dobija besplatno farbanje u koju god boju pozeli.Sutra cu ubaciti neku fotku sa koferima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

E ovako,motor trenutno je u poziciji mirovanja ;),znaci da se ne prodaje jedno vreme. 8)O cemu se radi,nas forumas Vukan je juce dolazio pogledao motor,sve mu se svidelo,i bio je voljan da ga kupi,,ali prilikom provere broja motora,ustanovili smo gresku,koju ni ja pre nisam gledao,da je u saobracajnu upisan pogresan broj motora.Danas sam isao u sup,i na tehnicki pregled,gde je ustanovljeno da su oni slepci na carini upisali neki broj koji se nalazi iznad kartera :o ???,a taj broj uopste i nije broj motora,oni majmuni prvo sta videli to i upisali,i to niko nije primeti svo ovo vreme,verovatno svi gledali taj broj iznad kartera :o ::)U Svilajnackom SUP-u su mi rekli da nije nikakav problem da se to sredi,ali da je najbolje da to uradim na  sledecoj registraciji,mada cu probati sutra opet da odem  i da probam da to resim odma.Tako da cim to resim ja cu vam javiti,mada naravno prvo javljam Vukanu,jer jebiga decko je bio put iz BG,za nista.Pa ako on ne kupi motor za to vreme,verovatno ce uzeti Hondu od mene,tako da ces AreOut morati malo da sacekas,i za kofere da upitas Vukana

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Posteno od Darka za prethodni post.

 

Malo me je delilo od divnog puta od Svilajnca do BGa ali... eto, sve je bilo ok osim tih brojeva :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

E pa druze, to ce se ispraviti i bice divnog puta od Svilajnca do Beograda. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

imajte postovanja prema onome tko je stavio ovaj oglas.

Vukan i Brrka,vama je stvarno dosadno...

Sale,nema problema,upravo sam teskog srca prodao svog mezimca,a Vukan ga je kupio ;)

Ja sam mu vec rekao,ali evo i da ponovim,neka ga sluzi kao sto je mene,VFR  masine su bez mane ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja