Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc prijatelja

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo 250ie

Kako i nazvah temu, mesto joj je u rubrici pomoc prijatelja, ali nisam uspeo da je tamo postavim. Zamolio bih nekog od kolega iz Subotice, ako mu je usput, da pogleda ovaj skuter i dojavi o stanju istog.

Unapred hvala, a admina molim da prebaci temu ako smatra da joj ovde nije mesto.

Pozz.

http://www.polovniautomobili.com/oglas4207395/piaggio_beverly_s/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Наравно да јој је овде место,све што је везано за помоћ,а у вези скутера поготово ... мислим да има пар колега из Су али колио могу да приметим нисам их виђао у скорије време на форуму бар не овде у Макси Скутер Клубу... тако да не знам ...

 

Ако би ти нешто помогло .. овај увозник Милион моторс ... колико сам чуо зна и да подвали али има и људи који су јако заовољни са њим ... причам о искуствма других људи, ја искрено нисам имао искуства са њим .Такође у СУ постоје још пар увозника скутера од којих је извесни Гавро на јако добром гласу и довози за пристојне новце јако добре скутере!!! Толико од мене ... МАКСИ ПОЗДРАВ 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Најбоље .. на крају крајева ... ето обиђи и те друге ликове па одлучи!!! Поздрав и да одабереш неки добар примерак!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 145 postova
  • Lokacija: pancevo
  • Motocikl: piaggio beverly 250

ja sam prosle godine kupio beverly-ja na drugom mestu,i do sada-predjenih 3000km,nisam imao problema.motor je kupljen u bg-u,firma koja saradjuje sa gavrom(ali ako te stvarno interesuje poslacu ti pp koja je firma). hteo sam da ti kazem da proveris,cini mi se da je ova firma i prosle godine prodavala ovaj motor,naglasavam cini mi se.mislim da je cena bila 1800-1900e.nisam saradjivao sa tom firmom,ne mogu da kazem nista o njima,ali samo preporuka da proveris od kada stoji taj motor kod njih.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja